Top 9 Rewind Wanderrucksack 30l – Turistické batohy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. deuter

#ad

Deuter Trail 30 horolezecký turistický batoh

#ad
deuter #ad - Hrudní popruh se signální píšťalkou je plynule nastavitelný a lze jej sundat. Přístroj pro pitný systém deuter Streamer 3. 0 - není součástí dodávky! Díky ergonomicky tvarovaným, lehkým síťovaným bederním ploutvím a ramenním popruhům s karabinou pro lezeckou sadu máte vždy vše po ruce. Hmotnost batohu je rovnoměrně rozdělena díky flexibilnímu rámu Delrin U. Pláštěnka je odnímatelná a může být uložena v určené přihrádce.
Značkadeuter #ad
Výrobcedeuter #ad
Výška25
Délka8
Hmotnost2.47
Šířka11.5
Číslo dílu3440723
Modelka3440723

2. SKYSPER

#ad

SKYSPER Turistický batoh 30 l, denní výlety s bederním pásem pro outdoorové denní nošení, trekkingový batoh s větráním zad a síťovou zádí

#ad
SKYSPER #ad - Proto se hodí na turistiku, cestování a procházky. Díky bedernímu popruhu nespočívá celá váha na ramenou, ale také se rozdělí na boky. Velký úložný prostor: turistický batoh má 4 přihrádky, prostorná hlavní přihrádka se zipem po celém obvodu a extra velkým otvorem pro snadné nakládání a přípravu pitného systému.

Bederní pás na obou stranách je prodloužen na 26 cm. Ani při nošení těžkých předmětů se materiál snadno neroztrhne, což může efektivně prodloužit životnost batohu. Měkké polstrování zajišťuje komfort a prodyšný materiál zajišťuje příjemnou teplotu. Batoh má kromě toho odnímatelný a nastavitelný hrudní popruh, může splňovat požadavky různých scénářů používání a konfigurovat bezpečnostní píšťalku.

Ten vám nabízí dodatečnou záruku bezpečnosti, trekking, zatímco se věnujete své oblíbené aktivitě. Tkanina je odolnější a robustní, odolná proti roztržení a otěru. Externí závěsný systém: dvě sady trekingových holí, upevňovací systém. Ještě větší větrání nabízí napnutá síť na zádech. Tyto popruhy na odlehčení zátěže spojují zavazadlový díl batohu s ramenními popruhy. Tři přední přihrádky na malé předměty a polstrovaná přihrádka na cennosti.
ZnačkaSKYSPER #ad
VýrobceSKYSPER #ad
Výška15.75
Délka7.87
Hmotnost2.51
Šířka7.87
Číslo díluSKAL01-02-ALPEN30-A-blue
ModelkaALPEN

3. SKYSPER

#ad

Denní výlety na turistiku, hory, SKYSPER Turistický batoh 30 l, denní batoh, trekkingový batoh s větráním zad a síťovaným hřbetem

#ad
SKYSPER #ad - Ani při nošení těžkých předmětů se materiál snadno neroztrhne, tkanina je odolnější a robustní, což může efektivně prodloužit životnost batohu. Batoh má klokaní přihrádku a dvě přihrádky na zip přímo vpředu. A všechny zátěžové švy batohu a ramenní popruhy jsou zesíleny západkami.

Horní část batohu je přihrádka na zip s ochranou proti dešti a uvnitř je také síťová kapsa na zip. Rovná válcová velká hlavní přihrádka: turistický batoh má 7 přihrádek a prostornou hlavní přihrádku se zipem po celém obvodu a velkým otvorem pro snadné nakládání a přípravu pitného systému. Díky tomu lze zavazadlo snáze přenášet. Externí závěsný systém: dvě sady trekingových holí, upevňovací systém a dvě sady externích textilních smyček. Uvnitř velké přihrádky na zip najdete skryté integrované poutko, lze jej použít k umístění předmětů jako klíče.

Ještě větší větrání nabízí napnutá síť na zádech. Na ni můžete připevnit karabinku a přepravovat tak láhev na vodu nebo jiné vybavení. Proto se hodí na turistiku, zatímco se věnujete své oblíbené aktivitě. Ten vám nabízí dodatečnou záruku bezpečnosti, může splňovat požadavky různých scénářů používání a konfigurovat bezpečnostní píšťalku. Bezpečné a pohodlné: batoh je vybaven outdoorovou příručkou pro případ nouze.
ZnačkaSKYSPER #ad
VýrobceSKYSPER #ad
Výška21.65
Délka9.84
Hmotnost2.34
Šířka11.81
Číslo díluSKAL02-02-ALPEN30-B-blue
ModelkaALPEN

4. VAUDE

#ad

Jednotná velikost, VAUDE Unisex Brenta 30 batohů 30-39 l, černá

#ad
VAUDE #ad - Batoh je díky ecoFinish bez PFC a odpuzuje vodu. Oblast použití: sportovní turistický batoh s větráním zad se hodí pro náročné denní výlety. Ideální při jednodenních nebo vícedenních turistických túrách.

Pohodlí: batoh vaude nabízí díky ramenním popruhům ergoshape, nastavitelné délce zad a polstrovaným bederním křídlům příjemný pocit při nošení. Ať už jde o lezení nebo pěší túry, jízdu na kole nebo v každodenním životě – Brenta 30 l je vaším průvodcem. Klimaticky neutrální: vyrobeno šetrné ke klimatu a šetří zdroje. Dné akumulace tepla nebo tvorby vlhkosti. Hlavní materiál batohu je z 50 % recyklovaného polyesteru.

Batoh pro denní nošení s vyváženým rozložením hmotnosti. Inovativní: systém aeroflex 3d našeho outdoorového batohu zajišťuje průběžné větrání zad. Ložný prostor: 30 litrů nabízí outdoorový batoh odolný proti dešti dostatek místa. Integrovaná pláštěnka, uchycení pro trekingové hole, zařízení pro pitný systém & strečová kapsa na boku a vpředu.
ZnačkaVAUDE #ad
VýrobceVAUDE #ad
Výška9.84
Délka23.62
Hmotnost2.54
Šířka11.81
Číslo dílu14393
Modelka14393

5. SASMO Sports

#ad

Turistický batoh SASMO 40 l – izolovaná přední přihrádka a integrovaná toaletní taška | trekkingový batoh 40 l – kontaktní záda s prodyšnou sítí | Hiking Backpack – s ochranou proti dešti, modrá

#ad
SASMO Sports #ad - Rovněž nejlépe vhodné pro dokumenty! batoh 40 l je vybaven několika bočními kapsami, samostatnou přihrádkou na boty a bočními popruhy pro karimatku a spací pytel. Pokud byste nebyli s turistickým batohem 40 l 100% spokojeni, vrátíme vám peníze.

Vnitřní prostor lze díky zipu uvnitř rozšířit, kapsou proti krádeži, abyste vytvořili ještě více místa. Speciální izolovaná přední přihrádka turistického batohu pro muže umožňuje bezpečné uložení pitných bublin nebo jídla/nápojů, abyste byli na svých túrách vždy dobře zásobeni a měli rychlý a snadný přístup. Turistický batoh sasmo je vyroben z vysoce kvalitního, vodoodpudivého nylonu 600d a má hybridní kontaktní zadní stranu s prodyšnou sítí pro vynikající podporu a větrání zad při současném optimálním využití vnitřního prostoru.

Trekingový batoh 40 l tak nabízí dostatek místa pro vybavení a základní potřeby. Turistický batoh pro dámy má vyjímatelnou, vodotěsnou kosmetickou tašku, do které můžete bezpečně uložit své kosmetické potřeby a osobní věci. Slib sasmo – jako německá značka garantujeme nejvyšší kvalitu a spokojenost zákazníků.
ZnačkaSASMO Sports #ad
VýrobceSASMO Sports #ad
Výška5.91
Délka14.96
Hmotnost2.87
Šířka10.63

6. SKYSPER

#ad

SKYSPER Skládací batoh 30 l, turistický batoh, turistiku, cestování, cestovní batoh na kempování, vodotěsný, ultra lehký batoh na denní nošení, outdoor

#ad
SKYSPER #ad - Vestavěný vodní sáček upevňovací přístroj a otvor na vodní trubku. K dispozici jsou celkem tři přihrádky na zip, velká otevírací hlavní přihrádka, střední přihrádka na zip s vestavěnou vrstvou a háčky na klíče a přední přihrádka na sundries, která dokáže efektivně klasifikovat a spravovat předměty.

Funkční a s dlouhou životností: skládací batoh skysper ishell 30- se skládá z vysoce odolné a voděodolné 210D nylonové tkaniny 210D, která nabízí při minimální hmotnosti silný a trvanlivý výkon. Snadné nošení: 30l batoh váží pouze 0, perfektní na cestování, lze jej složit a uložit a pokud se nepoužívá, 4 kg, má však kapacitu 30 litrů, turistiku a každodenní použití. Bezpečnost a praktičnost: reflexní prvky jsou navrženy na přední a zadní straně batohu, které mohou zlepšit bezpečnost noční turistiky; s nastavitelnou a odnímatelnou zátkou na hrudi a vybavené bezpečnostní píšťalkou pro pomoc, může zlepšit bezpečnost při turistice nebo cestování v horách.

Přední strana batohu je vybavena elastickou gumovou lištou, kterou lze použít k vázání nebo upevnění např. Několik přihrádek: ultralehký batoh má klasický tvar s několika kapsami. Vyvinuto pro výlety: celkem čtyři přezky jsou oboustranně upevněny, aby se usnadnilo vázání zboží. Oblečení.
ZnačkaSKYSPER #ad
VýrobceSKYSPER #ad
Výška7.87
Délka11.81
Hmotnost0.97
Šířka7.87
Číslo díluSKIL05-01-ISHELL30-black
ModelkaISHELL

7. Terra Peak

#ad

černá, 30 litrů, Terra Peak Flex 30 Premium turistický batoh 30 l, systém na pití a pláštěnkou – trekingový batoh z prodyšného 3D Air Mesh polyesteru – outdoorový batoh s bederním pásem, středně velký s větráním na záda

#ad
Terra Peak #ad - Centrální ventilační kanál zajišťuje optimální větrání zad. Láhve na pití, na univerzitu, světlo na kolo, cyklistické přilby, izolační podložky nebo bundy. Velká přední přihrádka na cestovní zavazadlo, batoh na denní a cestovní batoh, trekingový batoh, batoh na batoh, přední přihrádka pro malé předměty a polstrovaná přihrádka na cennosti.

Vysoký komfort nošení díky individuálně přizpůsobitelným, anatomicky tvarovaným, polstrovaným ramenním popruhům s výškově nastavitelným, elastickým hrudním popruhem a bederním popruhem. S objemem 30 litrů, rozměry d × š × v: 16 × 55 cm a hmotností pouhých 1 200 g je perfektním turistickým batohem a univerzálním. Velký úložný prostor: trekingový batoh je vybaven 4 přihrádkami. Startovací díl: navrženo a vyvinuto v německu. Nabízí velkou hlavní přihrádku s kapsou a4 pro laptop nebo tablet a hodí se proto také do školy, turistické hole, do práce.

Náš batoh je univerzálně použitelný jako: Turistický batoh, lyžařský batoh a cyklistický batoh. Speciální vlastnosti: mnohostranný batoh pro turistiku a trekkingové túry. Prémiová kvalita: Černý batoh je vyroben z nylonu 420d ripstop a polyesteru 600d a je vybaven zipy yKK. Při dešti je batoh chráněn vodoodpudivým materiálem a pláštěnkou. Systém zad: zádový systém air stream contact s 3d polstrováním air mesh nabízí optimální rovnováhu při nošení a dobré větrání a zaručuje perfektní padnutí.
ZnačkaTerra Peak #ad
VýrobceTerra Peak #ad
Výška21.65
Délka6.3
Hmotnost2.65
Šířka13.39
Číslo díluBL-AIL-187

8. deuter

#ad

30 l, deuter Unisex – turistický batoh pro dospělé AC Lite 30, černá – grafitová

#ad
deuter #ad - Extra lehké a přiléhavé, prodyšné bederní ploutve. Poutka pro držák helmy k dostání jako doplněk. Přístroj pro pitný systém deuter Streamer 3. 0 - není součástí dodávky! Nízká hmotnost 990 g. Maximální větrání díky systému aircomfort Mesh Back zajišťuje nejlepší komfort při nošení.
Značkadeuter #ad
VýrobceDeuter #ad
Výška9.45
Délka22.83
Hmotnost2.18
Šířka12.6
Číslo dílu3421021
Modelka3421021
Záruka2 roky

9. RAINSMORE

#ad

RAINSMORE Turistický batoh, velký, horolezectví, cestování, pro lezení, vodotěsný, jízdu na kole, cestovní batoh, pánský, dámský, trekkingový batoh s reflexními proužky, lehký, 40 l

#ad
RAINSMORE #ad - Nastavitelný ramenní popruh: cestovní batoh s délkově nastavitelným ramenním popruhem a má nastavitelnou přezku na hrudní popruh s píšťalkou, aby se snížilo zatížení ramen a zlepšila se stabilita batohu. Skládací lehký turistický batoh: tento batoh lze snadno složit na velikost pouhých 27 x 27 cm a zabere jen velmi málo místa.

Vysoce kvalitní turistická taška: vyrobeno z vysoce kvalitní ripstop a vodotěsné polyesterové tkaniny. Na spodní straně batohu se kromě toho nachází 2 popruhy pro zavěšení sklenic na vodu a podobně. Disponuje dvoucestným zipem SBS pro hladkost a trvanlivost. Trekingový batoh a ramenní popruhy mají zesílené švy, takže se materiál ani při těžkých nákladech snadno neroztrhne, což může účinně prodloužit životnost batohu. Prodyšné ramenní popruhy ze síťoviny a velkorysé pěnové polstrování odlehčují ramena a zabraňují pocení.

Velká kapacita: tento skládací cestovní batoh má hlavní přihrádku se zipem, laptop, trekingové hole, jako stan, dvě boční síťované kapsy a vodotěsnou kapsu na zadní straně z PVC pro oddělení vlhkosti a sucha. Tato turistická taška nabízí sílu a dlouhotrvající výkon s minimální hmotností. Prostorné kapsy udržují vše uspořádané, dvě přední kapsy se zipem, oblečení a tak dále. Tento batoh lze použít jako turistický batoh, trekkingový batoh, cestovní batoh, lyžařský batoh a cyklistický batoh.
ZnačkaRAINSMORE #ad
VýrobceRAINSMORE #ad
Výška20.87
Délka13.39
Hmotnost1.1
Šířka7.48