Top 10 snowboard Bindung Flow – Vázání na snowboard

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Burton

#ad

Burton Step On Herren Snowboard-Bindung, Gr. M, Schwarz

#ad
Burton #ad - Grundplattenpolsterung: FullBED. Zehenriemen: 2 x Step-On-Zehenverbindungen. Highback: Composite. Knöchelriemen: Step-On-Fersenverbindung. Grundplatte: Re:Flex.
ZnačkaBurton #ad
VýrobceBurton #ad
Výška9
Délka14
Hmotnost1
Šířka11
Číslo dílu17283106002
Modelka172831W22

2. Burton

#ad

Stříbro, jedna velikost, Burton Pánské nářadí M6 Hardware Replace

#ad
Burton #ad - Osm stříbrných šroubů m6x16 s osmi stříbrnými podložkami pro 3d nebo 4x montáž součástí balení ^ navíc jsou součástí dodávky čtyři černé šrouby M6x13 se čtyřmi černými podložkami pro montáž na Burton Channel.
ZnačkaBurton #ad
VýrobceBurton #ad
Výška3.94
Délka9.84
Hmotnost0.22
Šířka3.94
Číslo dílu15986100073
Modelka15986100073

3. Nitro

#ad

Nitro Pánský tým PRO '22 All Mountain Freestyle Profi vázání snowboardu, L, White Shadow

#ad
Nitro #ad - Díky easy entry buckles a ratchets, jakož i forged aluminium Speedwheel Buckles je nastupování a ráčna ještě rychlejší a jednodušší. Nepřekonatelné spojení ve svém oboru.

Stealth air base frame a cable reinforced Connectors a Ratchets dělají vázání dlouhou životnost a velmi robustní. Pro highback poskytuje ještě větší přenos síly a energie, společně s Air Dampening, který absorbuje nepříjemné údery. 3° canted footbed a 2x4 mini disk s funkcí angle lock feature board saver technology zajišťují plynulý přechod z desky na loď, díky čemuž působí Flex a pocit desky přirozeněji a lépe. Board saver technology zajišťuje ochranu před kompresemi / premium Locked Down Ankle Straps zajišťují společně s popruhem Overgrip Toe Strap pevné držení ve vázání.
ZnačkaNitro #ad
VýrobceNitro #ad
Výška6
Délka15
Hmotnost5.95
Šířka14
Číslo dílu836443
Modelka836443
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

4. Flow

#ad

Flow Fuse snowboard vázání černá/bílá M

#ad
Flow #ad - Highback pro rychlé nastupování a vystupování. Značka: flow - pure in die flow fuse und off der Berg! Nylonová základna vyztužená skleněnými vlákny s hliníkovými postranními vlna. Fusion powerStraps - 3D.
ZnačkaFlow #ad
VýrobceFlow #ad
Výška8
Délka15
Hmotnost1
Šířka11
Číslo díluF.22.BNM.FUF
Modelka22.BNM.FUF

5. Airtracks

#ad

Softboots Star Black 45, snowboard vázání Master, Airtracks Sada na snowboard pro muže snowboard Wide Eight Freestyle Freeride 160, SB Bag

#ad
Airtracks #ad - Vázání master: nové vázání snowboardu airtracks master fastec je skutečný all-rounder. Na této botě je prostě všechno nové: nový design vnější obuvi, nová vnitřní obuv, nové šněrování a nové materiály. Boots master ql: tentokrát jsme dbali zejména na to, a proto byly zpracovány také z lehčího materiálu.

Nová vnitřní bota je tvarovatelná s rychlošněrováním a suchým zipem, aby boty byly lehké, vnější bota je extra zesílená a vybavena vylepšeným systémem Pro-Fast Lace. Jeho střední flex je optimální pro všechny freerider a freestyler. Boots strong atop/master atop: nový airtracks speed lace snowboard softboot se svým chytrým šněrovacím systémem atop postará o velmi rychlé a snadné oblékání a svlékání. Díky velmi pevnému sedu a tvrdšímu flexi jsou tyto boty optimálně vhodné nejen pro začátečníky, ale i pro profesionály. Díky osvědčenému systému fastec neztrácíte na horu žádný čas, jakmile je nastaveno, vázání je připraveno a v případě potřeby lze popruhy a předlohu také zcela jednoduše kompletně nastavit bez nářadí.

Symetrický highback je perfektní volbou pro všechny, kteří hledají střední flex a nejlepší všestranné vlastnosti. Díky novému šněrování a suchému zipu na vnější botě je možné individuální přizpůsobení. Board: eight snowboard s hybridními profily rocker a wide shape je perfektní kombinací pokročilých a osvědčených technologií. Boty: model star je velmi solidní člun ve špičkové kvalitě za výhodnou cenu.
ZnačkaAirtracks #ad
VýrobceAIRTRACKS #ad
Hmotnost11.02
Číslo dílusbbr23bd7bt454
Záruka2

6. Nitro

#ad

L EU, Nitro Pánské Zero '23 All Mountain Freestyle výhodně binding snowboardbinding snowboarding, FACTORY CRAFT S

#ad
Nitro #ad - Hliníkové svorky speedwheel buckles, easy Entry Buckles a Ratchets umožňují rychlý vstup a rychlé ráčení. Základní deska stealth open air s medium flex a zabudovaným mini diskem 2x4 umožňuje přirozený Board flex s perfektní podporou a reakcí pro nové Rail triky.

Asym zero highback a nové premium comfort ankle pásky zajišťují dokonale sladěný flex při tvrdém přistání, jako jsou vysoké lisy v parku a na sjezdovce. Zero je vazba na číslo 1 freestyle pro mnoho parkridérů po celém světě, díky jejich perfektní kombinaci špičkových technologií Nitro s hravým připojením Boot/Board podobným skateům.

Cable reinforced connector zajišťuje ještě delší životnost. Air napařování s 3° canted footbed udržuje vaše nohy zdravé po celý den a den. Tento park-beast se v posledních letech stal favoritem týmu, protože Zero nabízí odpouštějící chyby Air Dampening a je dimenzován na pocit podobný skateboardu.
ZnačkaNitro #ad
VýrobceNitro #ad
Výška6
Délka15
Hmotnost5.38
Šířka14
Číslo dílu836445
Modelka836445
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

7. RAVEN

#ad

M39-42, Vázání na snowboard Raven Fastec FT270 nebo FT360 FT360 White

#ad
RAVEN #ad - Adaptérových desek a šroubů, vazba je kompatibilní se systémem 4x4 a nejnovější generací systému kanálů ICS. Systém fastec: umožňuje rychlé nazouvání a vystupování z vázání. Allmountain - univerzální FR/FS vázání. Vč. Manuální nastavení popruhů, základní Highback. Nastavitelný řemínek na kotník a Toe-Strap CAP-STRAP.
ZnačkaRAVEN #ad
VýrobceRaven #ad

8. Flow

#ad

Fenix

#ad
Flow #ad - Response: 6/10 Comfort: 7/10 Toe-heel stiffness: 5/10 Je o něco měkčí než nx2, ale přesto je ještě velmi citlivá a proto ideální pro všechny, kteří upřednostňují pocit z jízdy předem tvarované základny. Základny: axis-series: patka je nylonová základna plněná skelnými vlákny s rockerem a nastavitelnými bočními křídly s hliníkovou slitinou. Lateral stiffness: 5/10 .
ZnačkaFlow #ad
VýrobceFlow #ad
Výška8
Délka15
Hmotnost2.09
Šířka11
Číslo díluFENIX
ModelkaF.21.BNM.FEF

9. Flow

#ad

Flow Vázání snowboardu NX2 20 Fusion černé 200 XL

#ad
Flow #ad - Značka: flow – spolehlivé a stabilní spojení All Mountain od Flow! All Mountain. Hliníková základní deska. Technologie Active Strap.
ZnačkaFlow #ad
VýrobceFlow #ad
Výška8
Délka15
Hmotnost2.09
Šířka11
Číslo díluXL
ModelkaF.21.BNM.NXF

10. Nitro

#ad

PLUM VINES, Nitro Dámské Cosmic Bdg 23 binding snowboardové vázání, S/M EU

#ad
Nitro #ad - S ní děláte pokroky s hravou lehkostí. Hliníkové spony speedwheel buckles, easy entry Buckles a Ratchets zajišťují snadné nastupování a snadné ráčny. Je vybavena uživatelsky přívětivými funkcemi Nitro a velmi všestrannou podporou Flex a podpory pro snadné prozkoumání celé oblasti.

Popadněte vázání nitro cosmic a zažijte super měkké tlumení a tvar jiné hvězdy. Enská transmission base se snadno hodí pro vaše boty, zatímco eva napařování a nový prémiový komfortní kotníkový popruh pohodlně zabalí vaše nohy, bez ohledu na to, jak obtížné by měly být podmínky. Cosmic nabízí univerzální balíček s odpouštějícím flexem a snadno ovladatelnými funkcemi pro zábavu za všech podmínek. Vázání nitro cosmic ti nabízí komfort a tvar z jiného světa. S ní uděláte pokroky mimo tento Cosmos.
ZnačkaNitro #ad
VýrobceNitro #ad
Výška6
Délka15
Hmotnost0.44
Šířka14
Číslo dílu836449
Modelka836449
ZárukaZáruka výrobce 2 roky