Top 10 SAT Receiver Orf – Satelitní přijímače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. VU+

#ad

VU+ Zero DVB-S2 Linux satelitní přijímač Full HD, 1080p černý

#ad
VU+ #ad - Podpora hbbtv, epg electronic programu, ethernetové připojení. Procesor 2k dmips, čtečka čipových karet Xcrypt, prohlížeč opery. Externí síťový zdroj: vstup: 110 - 240 v ac / 50 - 60 hz / 1, 0 a; Výstup: 12 V = / 1 A. Rozsah dodávky: přijímač, síťový zdroj, dálkové ovládání, návod k obsluze, externí infračervený senzor. Vhodné pro všechny volně přijímané televizní a rozhlasové stanice. Okolní teplota +15 °C ~ +35 °C.
ZnačkaVU+ #ad
VýrobceVu+ #ad
Výška1.18
Délka6.3
Hmotnost0.86
Šířka6.1
Číslo dílu12662-2
Modelka12662-2
ZárukaZáruka 2 roky

2. ZGEMMA

#ad

ZGEMMA H11S DVB-S2X 4K UHD Enigma 2 Linux satelitní přijímač

#ad
ZGEMMA #ad - Free to Air. Externí napájení 12 V, 2 A. Hi3798mv200h hlavní sada čipů. 16 gb emmc flash / 1 gb ddr3 paměť. Vestavěný tuner dvb-s2x, enigma2 Linux OS, 4K UHD.
ZnačkaZGEMMA #ad
VýrobceZGEMMA #ad
Výška1.77
Délka6.06
Hmotnost0.66
Šířka5.04
Číslo díluH11S
ModelkaH11S
Záruka12 měsíců

3. VU+

#ad

černý, VU+ Zero 4K DVB-S2X Linux satelitní přijímač

#ad
VU+ #ad - Dvb common-interface zásuvka, čtečka čipových karet Xcrypt, USB 2. 0 zadní strana. Neomezený seznam kanálů pro tv a rádio, osd v mnoha jazycích, epg electronic Program Guide, lze rozšířit o mnoho bezplatných pluginů.

1 500 mhz arm dual core procesor, 4096 mb flash emmc, 2048 MB DDR3 DRAM. Vhodné pro všechny volně přijímané uhd a hd tv a rozhlasové stanice, velmi rychlé přepínání, prohlížeč WebKit, HbbTV. Rozsah dodávky: přijímač, dálkové ovládání, 2x aaa baterie, hdmi kabel, síťový zdroj, externí ir přijímač, stručný návod český jazyk nelze zaručit.
ZnačkaVU+ #ad
VýrobceVU+ #ad
Výška1.97
Délka4.53
Hmotnost1.1
Šířka5.51
Číslo dílu13121
Modelka13121
Záruka2 roky

4. TechniSat

#ad

TechniSat Technistar S2 HD satelitní přijímač DVB-S2, CI+, HDMI, HDTV, USB 2.0, Scart černý, funkce nahrávání PVR

#ad
TechniSat #ad - Satelitní přijímač vám umožňuje zaznamenávat nešifrované digitální televizní a rozhlasové programy po připojení USB paměťového média např. Je zapotřebí smart karta a odpovídající modul CI+.

Jednoduché uvedení satelitního přijímače do provozu díky AutoInstall a stále aktuálnímu seznamu programů díky správci seznamu programů ISIPRO. Hd+, sky atd. Rozsah dodávky: technistar s2, dálkové ovládání, externí síťový zdroj, návod k obsluze. Přes rozhraní ci+ je hd přijímač vhodný také pro pay tv např. Siehferninfo elektronický programový časopis, technimatic automatické aktualizace softwaru, funkce řezu pro nahrávání, vhodné pro přijímací zařízení s jedním kabelem Unicable SCR EN50494. Pevný disk.
ZnačkaTechniSat #ad
VýrobceTechniSat Digital GmbH #ad
Výška5.31
Délka11.02
Hmotnost1.32
Šířka1.46
Číslo dílu4019588047396
Modelka0000/4739

5. LEYF

#ad

Scart, USB, LEYF & Sagaf SUD-0507 Mini satelitní přijímač DVB-S2 Full HD 1080p digitální přijímač HDTV

#ad
LEYF #ad - Vysoká kvalita s osvědčenou kvalitou; umí číst různé poměry stran 4:3 a 16:9 a obrazové jpeg, hudební mp3 a video mkv soubory, které jsou uloženy v USB paměti, aby vám nabídl ten nejlepší zážitek.

Důvěryhodný indikátor hladiny signálu pro snadnou instalaci antény, pojistka paměti při výpadku proudu, regulační zámky zařízení, pokročilé zamykací systémy: Systémové zámky, rodičů a kanálů vytvářejí bezpečné a pohodlné prostředí pro vaši rodinu. Stylový design sagaf sud-0507 byl vyvinut, aby vám poskytl ten nejlepší zážitek. Rozšířené zařízení tento přístroj se silnými signály a jednoduchým rozhraním má 2 USB porty a 1 HDMI vstup.

Uživatelsky přívětivý je vám k dispozici s mnoha funkcemi, teletext, epg, vícejazyčná podpora, jako např. Ve srovnání s jinými zařízeními zabírá méně místa a díky elegantnímu designu je přístroj velmi výhodnější. Ukládání 4000 kanálů, titulky, rozšířené nastavení PID. Přístroj vyrobený s high-tech stroji zaujme designem a výkonem.
ZnačkaLEYF #ad
VýrobceLEYF #ad
Záruka2 roky

6. Premium X

#ad

12V externí napájecí zdroj, PremiumX satelitní přijímač HD 521 FTA Digital SAT TV Receiver DVB-S2 FullHD HDMI SCART 2X USB multimediální přehrávač

#ad
Premium X #ad - Satreceiver > nešifrovaná satelitní tv v full hd a sd. Obrazové signály přes hdmi v brilantním rozlišení 1080p 1080i nebo přípojka scaRT - satelitní přijímač lze připojit k téměř všem televizorům - Unicable / kompatibilní s kabelovým systémem.

Digitální satelitní televize s vysokým rozlišením > 4000 programových paměťových míst, teletext, EPG, vícejazyčné menu, doba přepínání pod 1 sec, ochrana mládeže dětská pojistka, nízká spotřeba energie. Usb mediacenter > s multimediálními funkcemi pouze přehrávání přes paměťovou jednotku, přehrávání běžného audia, externí pevný disk nebo jiné flash disky, obrazu a video souborů na velké obrazovce.

Rozsah dodávky > digitální satelitní reciver, dálkové ovládání s bateriemi, 12 V externí síťový zdroj, návod k obsluze v němčině, seznam softwaru a stanic, hdmi kabel, aktualizace přes USB port. Snadná instalace > snadná navigace v menu, přesouvání, zamykání, mazání, vytváření seznamů oblíbených, vyhledávání kanálů, technická podpora při dotazech k produktu.
ZnačkaPremium X #ad
VýrobcePremiumX #ad
Číslo díluA08

7. hd-line

#ad

Hd-line Digitální satelitní satelitní satelitní přijímač Bamof 2305 – HDTV, HDMI, SCART, 2X USB 2.0, Full HD 1080p předprogramovaný pro Astra Hotbird Türksat energetická třída A+++, DVB-S/S2

#ad
hd-line #ad - Osvědčená vysoká kvalita – náš satelitní přijímač má vysokou míru rozlišení a současně má několik funkcí. 100% záruka vrácení při nespokojenosti – pokud máte problémy s připojením, doporučujeme vám odpojit konektor z přijímače a po 5 minutách opět připojit.

Snadná instalace – vše, nové nastavení zde není nutné. Stejným způsobem můžete usb připojení ovládat dálkovým ovládáním. Můžete sledovat vysílání ze satelitního přijímače jako Astra, Hotbird a Türksat v kvalitě Full HD 1080P. Efektivní dálkové ovládání – ovládací funkce dálkového ovládání je velmi dobrá, satelitní přijímač můžete zvolit na velkou vzdálenost a vy můžete snadno provést požadované ovládání. S velmi snadnou obsluhou menu můžete bez problémů vyhledávat, je v krabici, co potřebujete, mazat a přesouvat vysílače a kanály.

Bezpečnost a efektivnost – s tímto digitálním satelitním přijímačem si užijete vysokou kvalitu zvuku, obrazu a šumu. Nabízí svým uživatelům příjemné okamžiky s více funkcemi. Hlavní vlastnosti našeho satelitního přijímače jsou HD, Full HD 1080p, HDMI, AV, 2x USB 2.0, hdtv, dvb-s / dvb-s2, digitální audio výstup.
Značkahd-line #ad
Výrobcehd-line #ad
Číslo dílu2305
ModelkaBAMOF 2305
Záruka2 roky

8. Xoro

#ad

Předprogramovaný seznam stanic, kompatibilní s Unicable USB 2.0, vhodný pro LAN, přehrávač médií ASTRA 19.2, XORO HRS 2610 – digitální satelitní přijímač s přípojkou HDMI & SCART

#ad
Xoro #ad - Přijímač je aktuálně a prakticky předprogramovaný, rozsáhlá příručka je součástí dodávky. Xoro hrs 2610 v2 přijímá nešifrovanou satelitní televizi DVB-S/S2 ve vynikající kvalitě.

Jednokabelové přijímače jsou podporovány jak podle standardu EN50494 SCR, tak podle nového standardu EN50607* Unicable 2, dCSS, Unicable 1, JESS. Upozornění: vyjměte baterie z dálkového ovládání, pokud přijímač delší dobu nepoužíváte. Flexibilní nastavení antény umožňují provoz na všech běžných přijímacích zařízeních.

Obrazové signály jsou vysílány přes hdmi až do rozlišení 1080p a přes SCART – díky tomu lze přijímač připojit téměř ke všem televizorům. První uvedení do provozu a ovládání jsou velmi snadné. Přístroj má dobře čitelný led displej 4 místa, stmívatelné, zobrazení času možné v pohotovostním režimu.
ZnačkaXoro #ad
VýrobceXoro #ad
Výška1.57
Délka4.65
Hmotnost0.99
Šířka6.61
Číslo díluHRS 2610
ModelkaHRS 2610
ZárukaZáruka 24 měsíců po datu nákupu

9. TechniSat

#ad

Vhodné pro Unicable AAC černý, USB, předinstalované seznamy programů, HDMI, DVB-S, TechniSat Digit S3 HD – kvalitní digitální HD satelitní přijímač HDTV, DVB-S2

#ad
TechniSat #ad - Rychlá instalace: satelitní přijímač je rychle nastaven díky jednoduchému, německému menu, instalačnímu asistentovi, správci seznamu programů ISIPRO a automatické aktualizaci softwaru.

Přístroj lze provozovat rovněž přes 12v elektrickou síť a hodí se tak i pro mobilní použití, např. Satelitní přijímač je díky nastavitelnému režimu isi a funkci techniFamily ochrana mládeže díky uživatelským profilům pro vysílače a televizní časy ideální také pro seniory a děti. Kompaktní satelitní přijímač pro příjem nešifrovaných digitálních televizních a rozhlasových stanic.

Se svými malými rozměry 18 x 4, 4 x 13 cm najde místo všude – kvalita Made in Germany. Rozsah dodávky: digit s3 hd, hdmi kabel, síťový zdroj, dálkové ovládání, rozměry výrobku š x v x h 18 x 4, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit, 4 x 13 cm. Kempování nutný kabel adaptéru, není součástí dodávky.
ZnačkaTechniSat #ad
VýrobceTechniSat DIGIT S3 HD #ad
Výška1.73
Délka5.12
Hmotnost0.84
Šířka7.09
Číslo dílu0010/4712
Modelka0010/4712
ZárukaZáruka 2 roky

10. TechniSat

#ad

Timeshift, předinstalované seznamy programů, USB, HDMI, TechniSat DIGIT S3 DVR – kvalitní digitální HD satelitní přijímač HDTV, DVB-S/S2, vhodné pro Unicable , AAC-LC černý, funkce PVR nahrávání

#ad
TechniSat #ad - S funkcí pvr nahrávání zcela jednoduše zaznamenáte nešifrované televizní a rozhlasové programy po připojení USB pevného disku / vývoj a výroba satelitního přijímače probíhá v Německu – Made in Germany.

Kompaktní digitální satelitní přijímač je díky jednoduché, německé menu český jazyk nelze zaručit, průvodce instalací a správci seznamu programů ISIPRO rychle připraven k použití. Rozsah dodávky: digit s3 dvr, síťový zdroj, dálkové ovládání, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit, HDMI kabel, rozměry výrobku š x v x h: 18 x 4, 4 x 13 cm.

Přístroj lze napájet proudem jak 230 v přes normální elektrickou síť, tak i 12 V kabel adaptéru volitelně k dispozici přes zapalovač cigaret v autě nebo obytném voze. Satelitní přijímač je díky nastavitelnému režimu isi a funkci techniFamily ochrana mládeže díky uživatelským profilům pro vysílače a televizní časy ideální také pro seniory a děti.
ZnačkaTechniSat #ad
VýrobceTechniSat DIGIT S3 DVR #ad
Výška1.73
Délka5.12
Hmotnost0.84
Šířka7.09
Číslo dílu0010/4713
Modelka0010/4713
ZárukaZáruka výrobce 2 roky (po registraci výrobku)