Top 10 MagSafe Wallet Rfid – Pouzdro na karty k přilepení na telefon

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ESR

#ad

Pro iPhone 15/15 Plus/15 Pro/15 Pro Max a 14/13/12 Series, ESR HaloLock Geo Wallet Stand, černý, Wallet Tracker s nastavitelným stojanem, kompatibilní s MagSafe Wallet s funkcí Find My

#ad
ESR #ad - Stojan multi-view: silný závěs s dlouhou životností lze snadno otevřít a vytvořit tak silný stabilní stojan v každém úhlu mezi 15° a 170°, formát na výšku nebo na šířku, pro perfektní možnost využití FaceTime, sledování videí nebo surfování bez použití rukou.

2 x silnější magnety: vychutnejte si silné 1500g magnetické uchycení na svém mobilu, více než dvakrát silnější než oficiální peněženka MagSafe pro vaše nejdůležitější předměty zůstanou vždy v bezpečí. Vše v jedné tašce: lehký design lze bez problémů připevnit na zadní stranu vašeho mobilu, díky dynamické napínací pružině drží 1–3 karty stejně bezpečně a umožňuje okamžitý přístup k tvým kartám přes malý otvor na spodní straně.

Bezpečné držení: speciálně vyvinuté poutko na prsty na zadní straně vám na cestách poskytuje příjemně lepší držení a dá se rychle složit na plocho, když jste připraveni zastrčit svůj mobilní telefon. Kompletní apple find my: první peněženka magsafe na trhu s kompletní funkcí Find My, se kterou můžete okamžitě vidět polohu v reálném čase, přehrávat zvuk a dostávat zprávy od Left Behind.
ZnačkaESR #ad
VýrobceESR #ad
Výška0.67
Délka5.51
Hmotnost0.18
Šířka4.13
Číslo díluElectronic Silk Road Corp
ModelkaiPhone 15/14/13/12 Series

2. ESR

#ad

Hnědý, Wallet Tracker s nastavitelným stojanem, kompatibilní s MagSafe Wallet s funkcí Find My, ESR HaloLock Geo Wallet Stand, pro iPhone 15/15 Plus/15 Pro/15 Pro Max a 14/13/12 Series

#ad
ESR #ad - Vše v jedné tašce: lehký design lze bez problémů připevnit na zadní stranu vašeho mobilu, díky dynamické napínací pružině drží 1–3 karty stejně bezpečně a umožňuje okamžitý přístup k tvým kartám přes malý otvor na spodní straně.

2 x silnější magnety: vychutnejte si silné 1500g magnetické uchycení na svém mobilu, více než dvakrát silnější než oficiální peněženka MagSafe pro vaše nejdůležitější předměty zůstanou vždy v bezpečí. Stojan multi-view: silný závěs s dlouhou životností lze snadno otevřít a vytvořit tak silný stabilní stojan v každém úhlu mezi 15° a 170°, pro perfektní možnost využití FaceTime, formát na výšku nebo na šířku, sledování videí nebo surfování bez použití rukou.

Bezpečné držení: speciálně vyvinuté poutko na prsty na zadní straně vám na cestách poskytuje příjemně lepší držení a dá se rychle složit na plocho, když jste připraveni zastrčit svůj mobilní telefon. Kompletní apple find my: první peněženka magsafe na trhu s kompletní funkcí Find My, se kterou můžete okamžitě vidět polohu v reálném čase, přehrávat zvuk a dostávat zprávy od Left Behind.
ZnačkaESR #ad
VýrobceESR #ad
Výška0.67
Délka5.51
Hmotnost0.18
Šířka4.13
Číslo díluElectronic Silk Road Corp
ModelkaiPhone 15/14/13/12 Series

3. ESR

#ad

Geo iPhone Wallet stojan s plnou funkčností Find Moje, pro iPhone 15/14/13/12 série, černá, ESR Magnetická peněženka HaloLock, tracker s nastavitelným stojanem, kompatibilní s MagSafe Wallet

#ad
ESR #ad - Vše v jedné tašce: lehký design lze bez problémů připevnit na zadní kryt tvých mobilních telefonů a díky dynamické napínací pružině uvnitř držáku karet udrží 1–3 karty stejně bezpečně. Díky speciálně vytvořenému otvoru na spodní straně je možný okamžitý přístup ke kartám.

Bezpečné držení: poutko na prstu na zadní straně zajišťuje lepší držení na cestách, takže si můžete užívat televizi bez použití rukou v podélném formátu a lze jej rychle složit na plocho, slouží současně jako stojan, pokud ji chcete znovu zasunout do tašky. Kompletní apple find my: první peněženka vyvinutá pro magsafe na trhu s kompletní, certifikovanou funkcí Find My, se kterou můžete vidět polohu v reálném čase, přehrávat zvuk a dostávat oznámení Left Behind.

2 × silnější magnety: vychutnejte si silný magnetický uzávěr 1 500 g na svém mobilu, který je více než dvakrát tak silný než oficiální magnetická peněženka, abyste své důležité předměty vždy bezpečně uložili. Stojan multi-view: silný závěs s dlouhou životností se jemně otevírá a zajišťuje mimořádně stabilní polohu v každém úhlu mezi 15° a 170°, perfektní možnost využití FaceTime, formát na výšku nebo na šířku, sledování videí nebo surfování bez použití rukou.
ZnačkaESR #ad
VýrobceESR #ad
Výška0.45
Délka2.6
Hmotnost0.18
Šířka3.78
Číslo dílu4894240189313
Modelka2K609

4. HiWe

#ad

Fit 6 Karten,, Mag-Safe Leder Brieftasche für Rückseite von iPhone 14/13/12 Serie, Magnetkartenhalter Magsafe für iPhone 12 iPhone 13/14 Magsafe, Magnetische Kartenbrieftasche Halter für Apple Magsafe

#ad
HiWe #ad - Fügt ihrem telefon keine unnötige masse hinzu. 24h kundensupport: wenn sie aus irgendeinem Grund unzufrieden sind, kontaktieren Sie uns bitte jederzeit, kombiniert unsere schlanke Brieftasche Haltbarkeit und Ästhetik.

International products have separate terms, age ratings, and language of product, including fit, are sold from abroad and may differ from local products, labeling or instructions. Rfid-/nfc-schutz: unsere brieftasche schützt ihre karten vor unbefugten Scannern und verhindert Entmagnetisierung, hält Ihre Identität und Vermögenswerte beim Einkaufen, Reisen oder bei der Arbeit sicher. Hochwertiges, dass es sein schlankes aussehen im laufe der zeit beibehält. Präzise verarbeitung sorgt dafür, veganes Leder und leicht: Hergestellt aus hochwertigem PU-Leder, und wir sind rund um die Uhr für Sie da.
ZnačkaHiWe #ad
VýrobceHiWe #ad
Výška0.16
Délka3.78
Hmotnost0.1
Šířka2.58

5. XIXKOLYU

#ad

Držák magnetických karet Magsafe pro iPhone 12/13/14 Magsafe peněženka, XIXKOLYU® Držák magnetických karet pro Apple Magsafe, Fit 6 karet, šedá, kožená peněženka Mag-Safe

#ad
XIXKOLYU #ad - Kompatibilní s magsafe: peněženky magsafe lze připevnit na "nahý" iphone 12/iphone 13/iphone 14 série bez obalu nebo iPhone 12/iPhone 13/14 s pouzdrem kompatibilním s MagSafe. 24hodinový zákaznický servis: pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, kontaktujte nás kdykoliv, budeme tu pro Vás do 24 hodin.

Tak jednoduše máte přístup ke svým kartám, pokud chcete platit své nákupy. Tíhlá, rafinovanou estetiku. Blokování rfid/nfc: pouzdro na karty magsafe wallet card holer pojme až šest karet a je chráněno, aby se zabránilo demagnetizaci. Prémiová veganská kůže a lehká : tato kožená peněženka s magsafe je vyrobena z vysoce kvalitní pu kůže pro nadčasovou, že se peněženka magsafe snadno nezdeformuje ani neotevře. Pouzdro na karty magsafe pro iPhone 14/14 Pro/14 Max/14 Pro Max. Rozparek na palec zajišťuje snadný přístup ke všem uloženým kartám. Quick access 7+ cards: wallet magsafe promění váš iphone v tenkou náprsní tašku s místem pro 6+ karet nebo malou hotovost.

Precizní řemeslné zpracování zajišťuje, štíhlá magnetická peněženka Magsafe pro iPhone 13 o velikosti dlaně je koncipována pro snadné nošení a nepřidává vašemu telefonu zbytečnou hmotnost. Ujistěte se, když nakupujete, aby bylo chráněno vaše kreditní karty před neoprávněnými skenery a nabízí ochranu proti demagnetizaci vašich karet, že vaše identita a majetek jsou v bezpečí, cestujete nebo pracujete venku. Tento magnetický držák na karty vhodný pro Apple MagSafe má ideální velikost, aby vaše průkazy a kreditní karty byly po ruce.
ZnačkaXIXKOLYU #ad
VýrobceXIXKOLYU #ad
Výška0.35
Délka5.63
Šířka4.45
Číslo díluTKB0810KaBao4

6. FYY

#ad

Telefonständer Stick on Brieftasche, FYY Kartenhalter für die Rückseite des Telefons, PU-Leder Kreditkartenhalter für Handy mit 3M-Klebeaufkleber für Smartphones, Schwarz

#ad
FYY #ad - Der telefonkartenhalter kann durch magnetische Anziehung fest stehen, was eine bequeme Einhandbedienung ermöglicht. Standfunktiontelefonkartenhalter design mit zwei Arten von Standwinkeln, bietet Komfort für Hoch- und Querformat. Bitte zögern sie nicht, unser Kundenservice-Team wird Ihnen beim ersten Mal antworten.

Hohe qualität: dieser handy-kartenhalter ist aus strapazierfähigem PU-Leder mit Anti-Rutsch-Funktion, während er den Menschen ein angenehmes Handgefühl und ein elegantes Aussehen gibt, bequem für den Transport von täglichen notwendigen Karten. Der brieftaschen-aufkleber mit dem Kartenschlitz verwandelt ein normales Telefon in einen Handy-Kartenhalter. Ihr freudiges einkaufserlebnis im FYY Store ist unser Ziel. Bringen sie Komfort in Ihr Leben. Kompatibilität: die rückseite der handy-brieftasche ist einfach auf den smartphones zu verwenden, iPhone 12, 13 Mini, 13 Pro, 12 Pro und 12 Pro Max, wie iPhone 13, Android-Smartphones, kompatibel mit iPhone, und 13 Pro Max, Samsung, Samsung Galaxy S20/Note20 Serie usw.

Größe und garantieneues kreditkartenetui für handygröße in 10 x 6, uns zu kontaktieren, wenn irgendwelche Probleme auftreten, 5 cm. Einfach zu bedienen: der kartenhalter für die rückseite des telefons lässt sich einfach mit einem 3M-Klebeaufkleber an Ihrem Handy befestigen.
ZnačkaFYY #ad
VýrobceGUANGZHOU WENYI COMMUNICATION EQIPMENT CO.,LTD #ad
Číslo díluFYY-UK-D-528-Stand-Card-Case-BK
ModelkaFYY-UK-D-528-Stand-Card-Case-BK

7. ESR

#ad

černý, není pro 13/12 Mini, ESR HaloLock magnetický veganský kožený stojánek kompatibilní s MagSafe Wallet s nastavitelným stojanem, 3 karty kompatibilní s iPhone 15/14/13/12 Series

#ad
ESR #ad - Nastavitelný stojan: vyberte si mezi výškou a na šířku a libovolným úhlem mezi 15° a 160°, abyste našli perfektní polohu pro sledování svých oblíbených pořadů, Facetime s rodinou nebo surfování na internetu.

Bezpečné a stylové: kovová síťová podšívka nabízí ochranu proti odmagnetizování tvých karet, aby se zabránilo demagnetizaci. Vysoce kvalitní veganská kůže nabízí klasický vzhled a prvotřídní pocit. Kompatibilita: kompatibilní pouze se sérií iphone 15/14/13/12, oficiálními magnetickými pouzdry a pouzdry ESR HaloLock; není kompatibilní s iPhone 13/12 mini.

Silnější magnetický uzávěr: silné magnety jsou o 70 % silnější než oficiální magnetické peněženky, aby bylo zajištěno, že váš stojánek zůstane bezpečně upevněn. Uložení čipových karet: 3 samostatné přihrádky na karty vám umožňují rychlý a snadný přístup k potřebné kartě, kdykoli ji potřebujete; díky průhlednému okénku můžete svůj průkaz rychle a snadno ukázat.
ZnačkaESR #ad
VýrobceElectronic Silk Road Corp #ad
Výška0.79
Délka3.94
Hmotnost0.2
Šířka3.15
Číslo dílucxzj_wallet_bk_acs_odeu
Modelkacxzj_wallet_bk_acs_odeu

8. ESR

#ad

Není kompatibilní s 13/12 Mini, černá uhlíková vlákna, ESR HaloLock Wallet stojan z veganské kůže, kompatibilní se sérií iPhone 15/14/13/12, kompatibilní s MagSafe Wallet nastavitelný stojan

#ad
ESR #ad - Nastavitelný stojan: vyberte si mezi výškou nebo na šířku a libovolným úhlem mezi 15° a 160°, abyste našli perfektní polohu pro sledování oblíbených pořadů, provádějte FaceTime s přáteli nebo členy rodiny nebo surfování na internetu.

Ložiště smart card: 3 individuální držáky karet vám nabízejí rychlý a snadný přístup k potřebné kartě, když ji potřebujete; průhledné okénko umožňuje rychlé a snadné zobrazení vašeho ID. Kompatibilita: kompatibilní pouze s iphone 15/15 plus/15 pro/15 pro max a iphone 14/13/12 series, oficiálními pouzdry MagSafe a pouzdry ESR HaloLock, příslušenství MagSafe není kompatibilní s iPhone 13/12 mini.

Silnější magnetický uzávěr: silné magnety jsou o 70 % silnější než oficiální magnetická peněženka, aby bylo zajištěno, že váš stojánek MagSafe Wallet zůstane bezpečně upevněn. Bezpečné a stylové: povrchová úprava kovové mřížky nabízí ochranu proti demagnetizaci vašich karet, aby se zabránilo demagnetizaci; vysoce kvalitní veganská kůže nabízí klasický vzhled a prvotřídní pocit na dotek.
ZnačkaESR #ad
VýrobceESR #ad
Výška0.79
Délka5.51
Hmotnost0.12
Šířka4.33
Číslo dílu‎Electronic Silk Road Corp
Modelka2K508

9. ESR

#ad

ESR HaloLock magnetický veganský kožený stojánek kompatibilní s MagSafe Wallet s nastavitelným stojanem, 3 karty kompatibilní s iPhone 15/14/13/12 Series, hnědý, ne pro 13/12 Mini

#ad
ESR #ad - Uložení čipových karet: 3 samostatné přihrádky na karty vám umožňují rychlý a snadný přístup k potřebné kartě, kdykoli ji potřebujete; díky průhlednému okénku můžete svůj průkaz rychle a snadno ukázat.

Vysoce kvalitní veganská kůže nabízí klasický vzhled a prvotřídní pocit. Nastavitelný stojan: vyberte si mezi výškou a na šířku a libovolným úhlem mezi 15° a 160°, abyste našli perfektní polohu pro sledování svých oblíbených pořadů, Facetime s rodinou nebo surfování na internetu. Kompatibilita: kompatibilní pouze se sérií iphone 15/14/13/12, oficiálními magnetickými pouzdry a pouzdry ESR HaloLock; není kompatibilní s iPhone 13/12 mini.

Silnější magnetický uzávěr: silné magnety jsou o 70 % silnější než oficiální magnetické peněženky, aby bylo zajištěno, že váš stojánek zůstane bezpečně upevněn. Bezpečné a stylové: kovová síťová podšívka nabízí ochranu proti odmagnetizování tvých karet, aby se zabránilo demagnetizaci.
ZnačkaESR #ad
VýrobceESR #ad
Výška0.3
Délka4.13
Hmotnost0.2
Šířka2.6
Číslo dílucxzj_wallet_br_acs_odeu
ModelkaiPhone 15/14/13/12 Series

10. ESR

#ad

ESR HaloLock magnetický veganský kožený stojánek kompatibilní s MagSafe Wallet s nastavitelným stojanem, modrý, 3 karty kompatibilní s iPhone 15/14/13/12 Series, ne pro 13/12 Mini

#ad
ESR #ad - Vysoce kvalitní veganská kůže nabízí klasický vzhled a prvotřídní pocit. Nastavitelný stojan: vyberte si mezi výškou a na šířku a libovolným úhlem mezi 15° a 160°, abyste našli perfektní polohu pro sledování svých oblíbených pořadů, Facetime s rodinou nebo surfování na internetu.

Bezpečné a stylové: kovová síťová podšívka nabízí ochranu proti odmagnetizování tvých karet, aby se zabránilo demagnetizaci. Silnější magnetický uzávěr: silné magnety jsou o 70 % silnější než oficiální magnetické peněženky, aby bylo zajištěno, že váš stojánek zůstane bezpečně upevněn.

Kompatibilita: kompatibilní pouze se sérií iphone 15/14/13/12, oficiálními magnetickými pouzdry a pouzdry ESR HaloLock; není kompatibilní s iPhone 13/12 mini. Uložení čipových karet: 3 samostatné přihrádky na karty vám umožňují rychlý a snadný přístup k potřebné kartě, kdykoli ji potřebujete; díky průhlednému okénku můžete svůj průkaz rychle a snadno ukázat.
ZnačkaESR #ad
VýrobceESR #ad
Výška4.13
Délka0.31
Hmotnost0.2
Šířka2.6
Číslo dílu‎Electronic Silk Road Corp
ModelkaiPhone 15/14/13/12 シリーズ