Top 10 Komfortschaum topper 140x200cm – Krycí matrace

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. TESLA DREAMS Reality of Comfort

#ad

Matrace s jádrem z kapsových pružin H2/H3, hotelová postel, potah z komfortní pěny, spodní část z taštičkových pružinových jader, Tesla Dreams Boxspring postel 140 x 200 ETNA, polstrovaná postel, šedá

#ad
TESLA DREAMS Reality of Comfort #ad - Montáž nábytku a likvidace obalu je možná. Technické detaily: vrchní matrace – komfortní pěna, kg, matrace, jádro z kapsových pružin 254/m2 – jádro z taštičkových pružin 254/m2 čelo postele – délka 140/160/180 cm × výška 120 cm konstrukce – masivní dřevo *** stupeň tvrdosti H2 je pro osoby do tvrdosti 80 kg, H3 je pro osoby do 110.

Toppery – komfort jsou vhodnější pro lehčí lidi. Kontaktujte nás na tomto telefonním čísle: *** 06321 99 69 031 *** nebo nás prosím kontaktujte e-mailem. Komfortní pěnové potahy mají dobrý poměr ceny a výkonu. Luxusní spánek 5hvězdičková ***** kabelová pružinová matrace h2/h3***** prvotřídní komfortní pěna ***** podstavba jádro tašky ***** náš zákaznický servis je telefonicky dostupný od pondělí do pátku od 09 do 17 hodin. Kg, stupeň tvrdosti h4 je pro osoby nad 110 kg ***. Servis - dodÁnÍ: zboží dodáme do vašeho domu.

Zboží z komfortní pěny nabízí v několika kategoriích následující výhody: Komfortní pěna je prodyšná, které hledají dobrý, cenově dostupný komfort spánku, vhodné při vysoké vlhkosti vzduchu. DodÁnÍ do rakouska, ŠvÝcarska a lucemburska je moŽnÉ. Matrace se skládají z jednoho dílu, jedna strana matrace je stupeň tvrdosti h3 a druhá je h2, můžete si to sami vybrat *** Je možné měnit výšku části hlavy *** Objednávka bez části hlavy je možná *** Objednávání bez části hlavy ***. Dhl se s vámi spojí, aby se dohodl na termínu dodání.
ZnačkaTESLA DREAMS Reality of Comfort #ad
VýrobceTeslaDreams #ad
Výška24.8
Délka82.68
Šířka55.12

2. TESLA DREAMS Reality of Comfort

#ad

Vrchní latex, antracitová, Tesla Dreams Boxspring postel 90 × 200 Ronda, 7zónová matrace s jádrem z kapsových pružin H2/H3, spodní strana z taštičkových pružinových jader

#ad
TESLA DREAMS Reality of Comfort #ad - Topper – latex – k pružinové posteli patří kvalitní vrchní matrace většinou do programu. Je pro osoby až do 110 kg, stupeň tvrdosti H4 je určen pro osoby nad 110 kg ***. Matrace se skládají z jednoho dílu, hub a jiných mikroorganismů, jedna strana matrace je stupeň tvrdosti h3 a druhá je H2, můžete si to sami vybrat *** Je možné měnit výšku části hlavy *** Objednávka bez části hlavy je možná *** Objednávání bez části hlavy ***.

Zboží je zasíláno prostřednictvím dhL. Servis – zboží dodáme do vašeho domu. Dhl se s vámi spojí, aby se dohodl na termínu dodání. Latex je zcela antibakteriální materiál a díky svým přirozeným vlastnostem zabraňuje růstu bakterií, které udržují hygienu tašky. 7zónová taštičková pružinová matrace h2/h3***** topper latex ***** podstavba jádro tašky ***** náš zákaznický servis je k dispozici telefonicky od pondělí do pátku od 09 do 17 hodin. Technické detaily: vrchní matrace – latex, matrace – 7 zón, pružinové jádro z kapsových pružin 254/m2 – jádro z kapsových pružin 254/m2 čelo postele – délka 140/160/180/200 cm × výška 120 cm konstrukce – masivní dřevo *** stupeň tvrdosti H2 je pro osoby do tvrdosti 80 kg H3.

Kontaktujte nás na tomto telefonním čísle: *** 06321 99 69 031 *** nebo nás prosím kontaktujte e-mailem. Montáž nábytku a likvidace obalu je možná. Vnitřní struktura latexu se skládá z otevřených buněk s miliardami malých vzduchových bublinek a molekul kaučuku, rovnoměrně rozdělují nedosažitelný tlak, které reagují jako řada mikroskopických pružin a poskytují tak latexový materiál vlastnosti pružnosti, který optimálně zajišťuje oporu hlavy a šíje před spaním.
ZnačkaTESLA DREAMS Reality of Comfort #ad
VýrobceTeslaDreams #ad
Výška47.24
Délka78.74
Šířka35.43

3. Inofia

#ad

Stupeň tvrdosti H2&H3 Öko-TEX® certifikovaná paměťová pěna, rozkládací pohovku a nepohodlné postele, Inofia Gelový topper výška 8 cm, obytný vůz, vrchní matrace pro boxspring postel, potah na praní

#ad
Inofia #ad - Má protizápachový, antibakteriální účinek a lze jej prát v pračce při 30 stupních. Spodní vrstva z podpůrné pěny s aktivním uhlím slouží jako podpora a zajišťuje lepší odvod tepla. Topperátor se dodává vakuově balený a potřebuje 24 až 72 hodin k úplnému rozvinutí.

Pokud máte dotazy nebo problémy, můžete se obrátit na náš zákaznický servis. Zip usnadňuje stažení a oblékání potahu a zajišťuje snadnou údržbu. Jsme přesvědčeni, jakmile si je vyzkoušíte. Je vynikající volbou pro různé typy postelí a nabízí stabilitu pro všechny spáče. Online servis inofia vám rychle pomůže při řešení problémů. Bezpečný a stabilní topper náš chránič matrace 160 × 200 cm má protiskluzové elastické pásky a spodní stranu s protiskluzovými body a nastavitelné gumové pásky v rozích, aby se zabránilo sklouznutí.

Zaručujeme vám nerušený spánek díky našemu protiskluzovému designu. Vrstva gelové paměťové pěny se perfektně přizpůsobí konturám těla a nabízí optimální komfort a odlehčení tlaku. Kvalitní chránič bez škodlivých látek nabízíme vám vrchní matraci nejvyšší kvality. Matrace je vakuově uzavřená a řádně srolovaná v kartonu, že si ji budete chtít ponechat, takže je malá a snadno přepravitelná.
ZnačkaInofia #ad
VýrobceInofia #ad
Výška3.15
Délka78.74
Šířka35.43
Číslo díluGeflip01
ModelkaGeflip

4. Sweetnight

#ad

Výška 5 cm z gelové paměťové pěny, potah na matraci pro obytné vozy, certifikát Öko-TEX, rozkládací pohovku, snímatelný a pratelný, prodyšný potah na matrace, Sweetnight Topper matrace 140 × 200 cm

#ad
Sweetnight #ad - Během 24 hodin obdržíte odpověď u našeho zákaznického servisu. 30denní bezplatné vrácení. Univerzálně použitelný: ať už se jedná o vrchní matraci nebo postel boxspring, karavan nebo pohovku, postel pro hosty, je tou nejlepší volbou. Protiskluzový: díky čtyřem gumovým páskům a protiskluzové spodní straně účinně zabraňuje sklouznutí matrace a hodí se pro spáče, kteří se v noci hodně pohybují a často mění svou polohu.

Vysoce kvalitní jádro z mimořádně prodyšné gelové pěny je obaleno měkkým a exkluzivním potahem. Elasticita: protože paměťová pěna má velmi dobrou vratnou sílu, nabízí současně komfort a pružnost pro spaní na bocích, břiše a zádech, zajišťuje ergonomický komfort ležení a reguluje pohyby během spánku – pro zotavující hluboký spánek a nejlepší noci na světě.

Záruka 5 let. Vychutnejte si pohodlný a podpůrný komfort spánku, spíte jako miminko. Optimální podpora: 2 v 1 vrstvách designu, tato vrchní matrace 140 × 200 cm kombinuje přiléhavou gelovou viskózní pěnu H1 a pevnou H2 komfortní pěnu zároveň. Studená pěna vysoké kvality se během spánku přizpůsobí vašemu tělu a pomáhá vám rovnoměrněji rozložit váhu. Lepší prodyšnost: díky vysokému rg 30 má topper 140 × 200 cm neuvěřitelně dlouhou životnost a mimořádně stabilní tvar.
ZnačkaSweetnight #ad
VýrobceSweetnight #ad
Výška1.97
Délka78.74
Hmotnost15.21
Šířka55.12
Číslo díluSN-DTGF001-5-140L-EU-N
ModelkaSN-DTGF001-5-140L-EU-N

5. Dailydream

#ad

Ortopedické povlaky na matrace s paměťovou pěnou., Dailydream® viskoelastické

#ad
Dailydream #ad - Viskoelastický pěnový materiál povlaku nabízí jedinečné uvolnění tlaku, jak při nízkém, tak i při silném zatížení.

Povlak na matrace/chránič matrace je bez prachu a bakterií a je tak vhodný i pro alergiky standard Öko-Tex 100 . Pevně drží díky výstupkům na spodní straně a díky čtyřem páskům k upevnění v rozích matrace; potah je snímatelný a pratelný do 60 °C. Díky rozložení tlaku dostanete vaše tělo do anatomicky a ergonomicky optimální polohy, která podporuje lepší prokrvení a zajišťuje nejlepší předpoklady pro hluboký a klidný spánek.
ZnačkaDailydream #ad
VýrobceMercatura Warenhandel GmbH #ad
Výška1.97
Délka78.74
Hmotnost16.4
Šířka55.12
Číslo díluMWH-3048
ModelkaMWH-3048

6. AM Qualitätsmatratzen

#ad

Protiskluzová funkce, cirkulující klimatický pás, kvalita Made in Germany, gelový potah 90 x 200, vysoce kvalitní potah z materiálu lyocell, Prémiový chránič z gelové pěny 90 x 200 cm s RG 50

#ad
AM Qualitätsmatratzen #ad - Současně je gelová pěna obzvláště prodyšná a spojuje tak výhody viskózové a studené pěny: příjemně chladné klima na spaní nabízí nejlepší předpoklady pro zotavující noci a hluboký spánek. Záruka spokojenosti: o naší kvalitě jsme přesvědčeni a chceme, abyste byli zcela spokojeni! proto vám nabízíme bezrizikové testování topperu po dobu 30 dnů.

Vysoce kvalitní, cca 6 cm výška, vysoce elastický chránič z gelové pěny 90 × 200 cm, rg 50 od am qualitätsmatratzen se díky přiléhavé paměťové funkci optimálně přizpůsobí každému obrysu těla a zajišťuje tak ideální odlehčení páteře. Všechny zpracované materiály jsou testovány na škodlivé látky a jsou vhodné pro alergiky. Tento produkt je certifikován Öko-tex standard 100 19. 086717 hohenstein HTTI. Potah z vysoce kvalitního tencel lyocell s prošitými klimatickými vlákny 400 g/m² a zapracovaným klimatickým páskem 500 g/m² podporuje gelovou pěnu co nejlépe v jejích vlastnostech regulujících vlhkost a teplotu.

Bez kdyby a jinak! Objemová hmotnost rg50 tohoto potahu na matraci zaručuje mimořádnou životnost. Experty vyvinutá "protiskluzová spodní strana" topperu z gelové pěny zabraňuje klouzání na matraci nebo pružinové posteli. Kromě toho se v porovnání s mnoha jinými dodavateli vědomě nevzdáváme vakuování topperu, aby k vám gelová pěna dorazila 100% nepoškozená a okamžitě připravena k použití.
ZnačkaAM Qualitätsmatratzen #ad
VýrobceAM Qualitätsmatratzen #ad
Výška2.36
Délka78.74
Hmotnost15.43
Šířka35.43
Číslo dílu4251292725553
ModelkaAMQ-GEL-TOPPER-090200

7. AM Qualitätsmatratzen

#ad

8 cm vysoký – 7zónový potah z gelové pěny Deluxe 140 × 200 cm s RG 50 – vysoce kvalitní potah z materiálu lyocell – protiskluzová funkce – cirkulující klima – gelový chránič 140 × 200 8 cm

#ad
AM Qualitätsmatratzen #ad - Tím zajišťuje 7zónový vrchní potah ideální odlehčení páteře. Experty vyvinutá "protiskluzová spodní strana" topperu z gelové pěny zabraňuje klouzání na matraci nebo pružinové posteli. Záruka spokojenosti: o naší kvalitě jsme přesvědčeni a chceme, abyste byli zcela spokojeni! proto vám nabízíme bezrizikové testování topperu po dobu 30 dnů.

Díky 4strannému zipu lze potah snadno sundat a horní díl lze prát při 60 stupních. Objemová hmotnost rg50 tohoto potahu na matraci zaručuje mimořádnou životnost a zabraňuje vzniku chladicích chladičů. Dokonce i potahy jsou šity v německu - a ne jako u mnoha jiných prodejců, kteří inzerují Made in Germany, pouze v Německu přetáhnou přes jádro topperu. Tento produkt je certifikován Öko-Tex Standard 100 19. 086717 hohenstein HTTI. Kromě toho se v porovnání s mnoha jinými dodavateli vědomě nevzdáváme vakuování topperu, aby k vám gelová pěna dorazila 100% nepoškozená a okamžitě připravena k použití.

Vysoce kvalitní 7zónový potah z gelové pěny deluxe 140 × 200 cm, cca výška 8 cm, rg 50 od am qualitätsmatratzen se díky přiléhavé paměťové funkci optimálně přizpůsobí každému obrysu těla. Potah z vysoce kvalitního tencel lyocell s prošitými klimatickými vlákny 400 g/m² a zapracovaným klimatickým páskem 500 g/m² podporuje gelovou pěnu co nejlépe v jejích vlastnostech regulujících vlhkost a teplotu. Pokud byste navzdory očekávání nebyli spokojeni, můžete jej zdarma zaslat zpět - při plné náhradě kupní ceny.
ZnačkaAM Qualitätsmatratzen #ad
VýrobceAM Qualitätsmatratzen #ad
Výška3.15
Délka78.74
Hmotnost26.46
Šířka55.12
Číslo dílu4251292731486
ModelkaAMQ-7-ZONEN-GEL-TOPPER-140200

8. Dailydream

#ad

Ortopedické povlaky na matrace s paměťovou pěnou., 90x200x5cm, Dailydream® viskoelastické

#ad
Dailydream #ad - Díky rozložení tlaku dostanete vaše tělo do anatomicky a ergonomicky optimální polohy, která podporuje lepší prokrvení a zajišťuje nejlepší předpoklady pro hluboký a klidný spánek.

Pevně drží díky výstupkům na spodní straně a díky čtyřem páskům k upevnění v rozích matrace; potah je snímatelný a pratelný do 60 °C. Povlak na matrace/chránič matrace je bez prachu a bakterií a je tak vhodný i pro alergiky standard Öko-Tex 100 . Viskoelastický pěnový materiál povlaku nabízí jedinečné uvolnění tlaku, jak při nízkém, tak i při silném zatížení.
ZnačkaDailydream #ad
VýrobceMercatura Warenhandel GmbH #ad
Výška1.97
Délka78.74
Hmotnost9.44
Šířka35.43
Číslo díluMWH-3058
ModelkaMWH-3058

9. Beautissu

#ad

Beautissu BeauNuit GT Gelová matrace 90 × 200 cm, potah na matraci s gelovou viskózní pěnou a opěrnou pěnou – topper pro boxspring postele a matrace do 30 cm chránič matrace protiskluzový & prodyšný

#ad
Beautissu #ad - Zabalte a rozbalte chránič matrace memory foam pro matraci. Využijte viskoelastickou podložku na matraci pro vaši postel s boxspring, běžnou matraci, kempování, postel pro hosty nebo pro vaši pohovku. S odnímatelným potahem. Protiskluzová podložka na matraci gel 90 x 200 cm s 3 cm vrstvou paměťové pěny a 4 cm pěnou.

Potah lze sundat a prát při 40 °c v šetrném cyklu. Chránič matrace topper má čtyři 2, 5 cm velké rohové gumy, aby se napínací potah upevnil na matraci. Pro matrace do 30 cm. Díky jádru paměťové pěny působí matrace odlehčující tlak a odvádí tělesné teplo. Tvarově stabilní vrchní potah s gelem z gelové viskózové pěny se přizpůsobí tělu a podporuje zdravý spánek.

Matrací vrchní gel s paměťovým efektem se hodí pro všechny typy spánku a podporuje ergonomickou polohu ležení. Bolesti lze snížit a zlepšit pocit ležení stávajících matrací. Díky protiskluzové vrstvě na spodní straně je potah na vrchní straně navíc držen. Chrání před vlhkostí a opotřebením matrace. Výrobek nese značku standard 100 od Öko-tex, pod kontrolním číslem SH025 193655 TESTEX. Nechte výrobek 24–72 hodin vyvětrat a odpočívat.
ZnačkaBeautissu #ad
Výrobcesellvin AG #ad
Výška2.76
Délka78.74
Šířka35.43
Číslo dílu341144

10. Snooze Project

#ad

Výška 6 cm, potah pratelný, potah na matraci 100 x 220, 100 x 220 x 6 cm matrace Topper, paměťová pěna RG 50 pěna, viskózová pěna měkká, vhodná pro alergiky, Snooze Project

#ad
Snooze Project #ad - 100 dní testování – vyzkoušejte si potah matrace na 100 nocí s bezplatným doručením a vyzvednutím v Německu a Rakousku. Bez přídavné matrace je vrchní matrace příliš měkký na to, aby se dal použít přímo na podlahu nebo lamelový rošt.

Extra kombinovaný – vrchní matrace nabízí mimořádný komfort jako podložka na matraci, pro boxspring postel nebo na pohovku. Bez škodlivých látek – všechny součásti jsou testovány podle normy Öko-Tex 100 na škodlivé látky a jsou tedy vhodné i pro malé děti. Viskoelastická pěna má objemovou hmotnost 50 kg/m3 a je tak mimořádně trvanlivá. Ručně vyrobeno v německu – naše návleky na matrace se vyrábějí v Německu. Hygienický – prodyšný potah vhodný pro alergiky lze jednoduše sundat pomocí zipu a prát až na 30 °. Tvoje právo na odstoupení od smlouvy zůstává nedotčeno.
ZnačkaSnooze Project #ad
VýrobceSnooze Project #ad
Výška2.36
Délka86.61
Šířka39.37