Top 10 Kodi TV Box – Klienty pro streamování médií

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Amazon

#ad

Fire TV Stick s hlasovým dálkovým ovládáním Alexa s ovládacími tlačítky na televizi | HD streamovací zařízení český jazyk nelze zaručit

#ad
Amazon #ad - Díky nastavení tlačítek můžete rovněž rychle aktivovat oblíbené aplikace. Tisíce aplikací, zdf, disney+, alexa skills a programů – včetně netflix, WOW, prosieben, ard, youtube, Prime Video, DAZN a dalších. Jednoduché a intuitivní použití – rychlý přístup k oblíbeným aplikacím, živé televizi a věcem, které nejvíce používáte, zcela jednoduše přes hlavní menu český jazyk nelze zaručit.

Méně nepořádku, více kontroly – s hlasovým dálkovým ovladačem alexa můžete vyhledávat a přehrávat programy napříč aplikacemi pomocí hlasového příkazu. Mohou být účtovány poplatky za předplatné. Naše streamovací zařízení – o 50 % výkonnější ve srovnání s fire tv stick 2019 pro rychlé streamování ve Full HD. Volně dostupné televize – sledujte filmy a další obsah s aplikacemi jako ARD, ZDF, Pluto TV, YouTube a další. Bez dalšího dálkového ovládání je také možné zapínat a vypínat kompatibilní televizory a reproduktory a rovněž ovládat jejich hlasitost.

Lenové služby amazon prime mají neomezený přístup k tisícům filmů a seriálů. Podpora dolby atmos a zvuk v kvalitě domácího kina – vybrané skladby zajišťuje komplexní zvuk Dolby Atmos s kompatibilními domácími audio systémy pro dosažení ještě reálnějšího zážitku z televize. Jednoduché nastavení, nenápadné umístění – jednoduše připojte na zadní stranu televizoru, zapněte televizor, připojte k internetu a máte hotovo. Obsahuje hlasové dálkové ovládání Alexa s tlačítky pro zapnutí/vypnutí a hlasitost.
ZnačkaAmazon #ad
VýrobceAmazon #ad
Výška0.63
Délka5.56
Hmotnost0.1
Šířka1.5
Číslo dílu53-025595
ModelkaL5B83G
ZárukaZwei Jahre Garantie.

2. Google

#ad

Chromecast s Google TV HD – streamuj zábavu pomocí dálkového ovládání s rozpoznáváním hlasu na svém TV – sledování filmů a seriálů

#ad
Google #ad - Připoj zařízení chromecast k portu hdmi na televizoru, připoj se ke zdroji proudu, připoj se k WLAN, stáhni si aplikaci Google Home na kompatibilním mobilním zařízení a můžeš streamovat.

Pomocí tlačítka google assistant na dálkovém ovládání můžeš vyhledávat určité seriály, žánry, umělce nebo hudbu – hlasovým příkazem. Lze nastavit také dobu přehrávání a spánku. Možnost personalizovaných návrhů na základě tvých předplatných, průběhu a zakoupených obsahů. Tak už nemusíš přepínat mezi aplikacemi. S dětským profilem má tvoje rodina přístup k obsahu, který si užijete všichni. Vodní obrazovka ti ukáže filmy a seriály ze všech kompatibilních služeb na jednom místě.
ZnačkaGoogle #ad
VýrobceGoogle #ad
Výška0.49
Délka6.39
Hmotnost0.13
Šířka2.41
Číslo díluGA03131-DE
ModelkaGA03131-DE
Záruka2 roky výrobce

3. Google

#ad

Chromecast s Google TV 4K přináší zábavu prostřednictvím hlasového vyhledávání na TV. Streamuj filmy, seriály nebo Netflix v kvalitě až 4K HDR. Jednoduché nastavení

#ad
Google #ad - Pokud při hledání google objevíš zajímavé seriály nebo napínavé filmy, můžeš si je uložit do svého seznamu záložek a později je snadněji znovu najít. Rychlé streamování a křišťálově čistý obraz se zářivými barvami HDR a kvalitou až 4K.

Aplikace google home je kompatibilní s následujícími mobilními zařízeními: android telefon s Android 8. 0 nebo vyšší. Tvůj hlas to říká. Dné přepínání, jednoduché streamování. Více než 400 000 filmů a seriálů a miliony hudebních skladeb dostupných prostřednictvím oblíbených poskytovatelů streamování. Doporučení pouze pro tebe. Ekni jednoduše: „hej google, co si mám prohlédnout?“český jazyk nelze zaručit Pomocí dálkového ovládání můžeš regulovat hlasitost, přehrávat hudbu nebo přijímat odpovědi přímo na displeji.

Upozornění: používání počítače k nastavení zařízení chromecast již není podporováno. Dálkové ovládání nemáš po ruce? přes další reproduktory a displeje google assistant můžeš televizi ovládat hlasovým příkazem. Neomezená zábava. Nemusíte pro svůj program přepínat mezi různými aplikacemi a hledat. Ekni například: „Hej Google, zapni televizor.
ZnačkaGoogle #ad
VýrobceGoogle #ad
Výška1.16
Délka11.18
Hmotnost0.24
Šířka3.9
Číslo díluGA01919-DE
ModelkaGA01919-DE
Záruka2 roky výrobce

4. Amazon

#ad

Zertifiziert und generalüberholt mit Wi-Fi 6 und Alexa-Sprachfernbedienung mit TV-Steuerungstasten, Fire TV Stick 4K Max

#ad
Amazon #ad - Fragen sie alexa nach dem Wetter oder bitten Sie sie, das Licht zu dimmen. Mehr möglichkeiten in ihrem smart home – zeigen sie mit dem bild-im-bild-Live-Video das Bild der Kamera vor dem Haus an, ohne Ihre Serie zu unterbrechen. Ein cineastisches erlebnis – fernsehen in brillantem 4K Ultra HD, mit Unterstützung für Dolby Vision, HDR, HDR10+ und immersivem Dolby Atmos-Audio.

Live-tv und free-tv – sehen sie live-fernsehen, zdf, dazn und mehr. Grenzenlose unterhaltung – sie können über tausend filme und serienfolgen von Netflix, Prime Video, YouTube, Sky Ticket, Disney+ und vielen mehr streamen und haben Zugriff auf Millionen von Songs. Nutzen sie kostenloses streaming mit ard, Nachrichten und Sport mit Abonnements von ARD, Pluto TV, ZDF, YouTube und mehr. Mit den voreingestellten Tasten rufen Sie schnell Ihre bevorzugten Apps auf.

Alexa-sprachfernbedienung – suchen, starten und steuern sie inhalte mit Ihrer Stimme. Wi-fi-6-unterstützung – noch besseres Streaming in 4K auf mehren Wi-Fi-6-Geräten. Mit nur einer fernbedienung schalten Sie Ihre Geräte an und aus und stellen die Lautstärke ein. Unser leistungsstärkster 4k-streaming-stick – 40 % mehr Leistung als Fire TV Stick 4K, mit schneller startenden Apps und noch reibungsloserer Navigation. Abonnementgebühren können anfallen.
ZnačkaAmazon #ad
VýrobceAmazon #ad
Výška0.63
Délka5.56
Hmotnost0.1
Šířka1.5
Číslo dílu53-027031
ModelkaL5B83G

5. KARTINA TV

#ad

WiFi 2. 4G/5G/USB, Micro SD, Android TV. Oficiální obchod značky Kartina.TV!, Kartina Eva + 14 dní Kartina. TV zdarma! IPTV Receiver Ruská televize! Podporuje 4K

#ad
KARTINA TV #ad - Přijímač kartina eva se velmi snadno instaluje a má praktický Dune uživatelský povrch pro pohodlné ovládání různých kanálů a možností.

Rychlejší reakce – díky paměti ram-až na 2 gb zvýšené až na 2 gb budete zapomenout na dlouhé čekání na přepínání kanálu nebo výměnu na jinou část v menu. Kartina eva, iptv přijímač + 14 dní zdarma! Linux-based dune hd software + Android 6 + AOSP. 4k / hdr / hevc / 4kp60 / hevc 10bit. Vychutnejte si vzrušující televizní stanice, programy a filmy pro každý vkus v Ultra HD. Tv box podporuje nejnovější formáty, včetně 4k a hdr, jakož i hudbu a fotografie z různých zdrojů.
ZnačkaKARTINA TV #ad
VýrobceKartina.TV #ad
Číslo díluKartina.TV

6. Xiaomi

#ad

Xiaomi Mi TV Box S – streamovací přehrávač, černý

#ad
Xiaomi #ad - Minimalistický černý design a kompaktní velikost. Vícejazyčný, obsahuje 68 jazyků. Kompatibilní s netflix a aplikací Amazon Prime Video App. Operační systém operačního systému Android TV oficiální Android TV systém. Rozlišení 4K HDR.
ZnačkaXiaomi #ad
VýrobceXiaomi #ad
Výška8.27
Délka48.03
Hmotnost0.44
Šířka9.84
Číslo díluMCTvbox-s
ModelkaMCTvbox-s

7. Formuler

#ad

Formuler Z11 Pro Max 4K Android 11 OTT Streamer Multimedia 4GB RAM 32GB Flash WiFi 6th schwarz

#ad
Formuler #ad - Gute qualität. Premiumprodukt. Formuler. Z11promax, android11, 4 k hdr10+, ethernet 1000 mgigabit, 4 gb/ram ddr4, 32 GB/eMMC, WLAN 6th Generation.
ZnačkaFormuler #ad
VýrobceFormuler #ad
Hmotnost0.24
Číslo díluZ11 Pro Max
ModelkaZ11 Pro Max
Záruka2 year

8. WEDETIAN

#ad

DTS-HD Sound, Dolby Vision, podporuje Google TV, Mi TV Box S 2nd Gen, Dolby Atmos, dvoupásmová WLAN, Ultra 4K HD Streaming Media Player 2GB RAM + 8GB ROM Mi Smart TV Box, bezdrátová projekce, HDR10+

#ad
WEDETIAN #ad - Ze svého chytrého telefonu a získat tak širší perspektivu. Generace je vybaven 2 gb ram a 8 gb rom, 4g / 5g vám může box nabídnout plynulejší hd zážitek s menší latencí, takže máte přístup k celé řadě prémiových videí a můžete si stáhnout své oblíbené aplikace. Rozsah dodávky: android tv box x1, HDMI HD kabel x1, příručka x1.

Generace je vybaven bluetooth a hlasovým dálkovým ovládáním, hlasové dálkové ovládání může ovládat televizor nebo nastavit hlasitost, You-Tube a Prime Video z každého úhlu. Můžete také použít "ok goo-gle" pro vyhledávání filmů, jednoduché a intuitivní uspořádání tlačítek a Bluetooth pro snadný a přímý přístup k vašemu oblíbenému obsahu na Net-flix, přehrávání hudby a ovládání televizoru. Generace vám nabízí zcela nový audiovizuální zážitek s kvalitou obrazu 4k ultra hd s jemnou a dechberoucí kvalitou obrazu, která vám umožní zachytit každý detail videoobrazu. Inteligentní bluetooth & hlasové dálkové ovládání -- mi tv box 4k+ 2.

Quad-core cortex-a55 cpu tv boxu xiao-mi s zajišťuje rychlejší a flexibilnější výkon zpracování. Kompatibilní s google tv, kombinuje velký výběr televizních pořadů, kompatibilní s Apple TV boxem, aplikací a her a nabízí vám personalizovaná doporučení. Vysoce kvalitní zákaznický servis -- náš android tv box 4k+ prošel přísnými kontrolními postupy, hlasové dálkové ovládání bez baterie x1, síťový adaptér x1, neváhejte mě kontaktovat, pokud se vyskytne nějaký problém, můj technický tým Vám bude k dispozici 24 hodin. Díky vestavěné wi-fi 2, rychlejším provozem a stabilnější sítí.
ZnačkaWEDETIAN #ad
VýrobceWEDETIAN #ad
Hmotnost0.87
Číslo díluWE-Mi TV Box 2
ModelkaWE-Mi TV Box 2

9. Xiaomi

#ad

2GB RAM + 8GB ROM mit IR-Fernbedienung, Xiaomi TV Box S 2nd Gen 4K Ultra HD Streaming Media Player, Wireless Projection, Dolby Vision und HDR10+, DTS-HD Sound

#ad
Xiaomi #ad - 4. Die bilder haben jetzt einen höheren Dynamikbereich und bieten mehr Helligkeit, Kontrast und Farbe als zuvor. Dolby vision & hdr10+: dolby vision und hdr10+ sorgen für ein schärferes bild bei allen Lichtverhältnissen. 3. 2. Die kombination aus 2 gb ram + 8 gb ROM sorgt für ein noch flüssigeres Fernseherlebnis.

Leistungsstarker prozessor: die quad-core-cpu sorgt für effiziente leistung und gewährleistet die Geschwindigkeit und Stabilität des Betriebssystems. Sagen sie einfach "ok google" oder drücken Sie die Google Assistant-Taste auf der Fernbedienung, um loszulegen. Mit einem leistungsstarken Grafikprozessor wird der Fernseher zu Ihrer neuen Unterhaltungsplattform. 5. 1. Mit der integrierten ir-fernbedienung können Sie auch die Leistung und Lautstärke Ihres Fernsehers oder Ihrer Soundbar steuern - alles mit einer einzigen Fernbedienung.

Bequeme und informative bedienung: der google play shop unterstützt viele apps. Hdr-bilder weisen außerdem detailliertere Schatten und Lichter auf. Und machen sie mehr Dinge mit Ihrer Stimme auf Ihrem Fernseher. 360° bluetooth & ir-fernbedienung: dank der intuitiven tastenanordnung und bluetooth können Sie aus jedem Blickwinkel viel schneller auf Ihre Lieblingsinhalte zugreifen. Schließen sie ihn einfach an Ihren HD-Fernseher an und spielen Sie in wenigen Minuten los.
ZnačkaXiaomi #ad
VýrobceXiaomi #ad
Hmotnost0.86

10. WAIPU

#ad

Waipu. tv 4K Stick | vč. dálkového ovládání s tlačítky pro rychlé volby s ovládacími tlačítky TV | Televize přes WLAN | HDMI | 4K | HDR

#ad
WAIPU #ad - 50+ placených televizních vysílačů. Měsíčně zrušitelné. Rozlišení obrazu: 4k, ard mediathek, youtube, 1080p/i, 720p/i Předinstalované aplikace: Netflix, Prime Video, ZDF Mediathek. Waipu. Výkon a výkon: waipu.

Tv 4k stick podporuje 4k a hdr. Sledování televize pro celý domov. Obsah: 1x waipu. Tv 4k stick, 1x tištěný stručný návod, 2x aaa baterie, 1x dálkové ovládání, 1x usb-C kabel, 1x síťový konektor, 1x poukaz na 3 měsíce waipu. Tv perfect plus pro nové zákazníky. Waipu. Tv 4k stick pro nejlepší příjem a snadné použití na TV. Více než 30 000 filmů a seriálů na vyžádání.

Tv: více než 220 stanic 200+ hd vč. 100hodinová nahrávací paměť. Dálkové ovládání s tlačítky rychlého výběru: ovládejte všechny komfortní funkce jedním kliknutím a pomocí číselného pole nebo tlačítek pro změnu kanálů bleskově zapněte program. Ivá televize: streamujte živou televizi přímo na váš televizor a nakonec nahraďte zastaralou kabelovou a satelitní televizi.
ZnačkaWAIPU #ad
VýrobceExaring AG #ad
Výška0.57
Délka5.96
Hmotnost0.66
Šířka2.09