Top 10 Gaskocher Mit Kartusche – Regular Stores

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Campingaz

#ad

Campingaz Plynový vařič Camping 206 S vč. 2 kartuší

#ad
Campingaz #ad - Základní plynový vařič s plastovým pouzdrem pro Campingaz Dentcartridge C 206. Sporná sada vč. Výkon: 1 250 w, plynule regulovatelný. 2 kartuší C 206. Robustní držák hrnců. Hmotnost: 380 g; 13, 5 x 19cm.
ZnačkaCampingaz #ad
VýrobceCampingaz #ad
Hmotnost0.62

2. EVOCAMP

#ad

EVOCAMP Plynový vařič s 1 plamenem s plynovou kartuší 227 g, 4 kusy MSF-1a, kempingový sporák s kufříkem – ideální pro outdoorové aktivity jako kempování nebo turistika

#ad
EVOCAMP #ad - Mimo jiné lze plynový vařič používat také v interiérech pouze v dobře větraných prostorách! V případě dotazů je vám k dispozici náš tým podpory. Flexibilita: kempinkový plynový vařič evocamp je ideálním společníkem pro všechny možné outdoorové aktivity. S hmotností pouze 1, 5 kg lze kempingový plynový vařič bez problémů vzít kamkoli s sebou.

Navíc má náš plynový vařič integrovanou ochranu proti ohni. Obdržíte plynový vařič evocamp s 1 žárovkami se 4 plynovými kartušemi po 227 g, od jednoduchého kempovacího vařiče až po vaření na balkoně nebo terase. Díky piezo zapalování není nutný zapalovač ani proud, že plynový vařič na kempování funguje stabilně a bezpečně. Univerzální: kempinkový plynový gril je poháněn kartušemi msf-1a 227 g a vyznačuje se provozní dobou 1, pečení, což je obzvláště praktické při kempování. Přepravní kufr umožňuje ještě jednodušší a pohodlnější umístění sady na požadované místo, chrání před nečistotami, prachem a vlhkostí.

Se správným příslušenstvím lze kempinkový vařič použít na vaření, grilování a mnoho dalšího. Bezpečnost: plynový vařič evocamp camping je vyroben z kvalitních materiálů a je vybaven a testován podle nejnovějších bezpečnostních standardů 2023 s tepelnou ochranou. Rozsah dodávky: plynový vařič na kempování se hodí pro celou řadu možností použití, kdo rád cestuje. Uživatelský komfort: plynový vařič evocamp camping se velmi snadno ovládá.
ZnačkaEVOCAMP #ad
VýrobceWEST & EAST GmbH #ad
Hmotnost3.31
Číslo dílu8922-002
Modelka8922-002

3. TW24

#ad

TW24 Kempingový plynový vařič s grilovací deskou vč. 4 plynových kartuší – plynový vařič – kempingový vařič – kempingový gril

#ad
TW24 #ad - Skládá se z grilovací plochy s nepřilnavým povrchem, odkapávací misky na vzniklé kapaliny. Velmi snadné zapalování díky piezo automatické zapalování pro jednoduché, bezpečné a rychlé použití.

4 plynových kartuší. Kempingový plynový vařič s grilovací deskou a úložným kufříkem vč. Otvíráku na láhve. Kempingový plynový vařič: spotřeba: 155 g/h // výkon: max. Grilovací deska: vyjímatelná grilovací plocha Ø 25 cm // s odkapávací miskou // rozměry: Ø/v 32 x 3, 5 cm // vč. 2, 5 x 31 x 9 cm // rozměry sporáku Š × v × h cca : 34 x 10 x 27, 1 kw // rozměry kufru Š × v × h cca : 35, 5 cm // Potřebná plynová kartuše: MSF-1a // Druh plynu: butan. Grilovací deska pro kempinkový plynový vařič je ideálním rozšířením pro BBQ. Vařič má zabudovaný bezpečnostní mechanismus a ruční regulátor pro ovládání plamene.
ZnačkaTW24 #ad
VýrobceTW24 #ad
Výška3.54
Délka13.39
Šířka10.63

4. Z.M.C

#ad

Kempingový vařič pro venkovní a vnitřní použití, kempingový plynový vařič 2,2 kW s piezo, Z.M.C Plynový vařič s 1 plamenem + úložný kufr + grilovací deska 33 × 26 × 4 cm + 8× plynová kartuše 227 g

#ad
Z.M.C #ad - Pohodlné zapalování: díky automatickému piezo zapalování není potřeba žádná zápalka ani zapalovač. Všestranný průvodce: plynový vařič z. M. C s grilovací deskou je ideální na cesty. Vysoce kvalitní konstrukce: kempinkový vařič z. M.

C má hořákovou hlavu z hliníku, ochranu proti větru a praktický otočný knoflík pro plynule nastavitelný plamen. Zapalování probíhá pomocí butanové plynové kartuše MSF-1a 227 g. Integrovaný tlakový senzor poskytuje dodatečnou bezpečnost během provozu. Každá plynová kartuše nabízí dobu hoření až 3 hodiny, v závislosti na nastavení plynu na přístroji. Kompaktní rozměry: s rozměry 34 × 8 × 26 cm Š/v/h a hmotností 1, 4 kg lze tento kempinkový vařič snadno přepravovat a skladovat.

Erná barva mu dodává ušlechtilý design. Jeho tepelný výkon činí 2, 2 kW a spotřeba plynu kolem 160 g/h. Plynová kartuše v rozsahu dodávky: vedle butanového plynového sporáku s plotýnkou obdržíte grilovací desku a 8 x butanové plynové kartuše po 227 g. Dodatečný přepravní kufr z plastu zajišťuje bezpečnou a pohodlnou přepravu. Se stabilním celokovovým krytem a odnímatelnou plochou na květináč je perfektní pro kempování a outdoorové dobrodružství.
ZnačkaZ.M.C #ad
VýrobceZ.M.C #ad
Hmotnost3.09

5. TOM

#ad

TOM Plynový kempinkový vařič Adventure se 4 kartuší a kufříkem z butanového plynu – piezo zapalování – kempingový plynový vařič s plynovou varnou deskou 1 žárovka pro vaše outdoorové aktivity se 4

#ad
TOM #ad - Tento plynový vařič / mřížka kufru s praktickým přepravním kufrem by neměla chybět v žádném kempovacím vybavení. Bezpečná manipulace – plynová láhev cg-227 pro kempování en 417 s bajonetovým uzávěrem vložte do mřížky kufru, otevřete posuvník zapalovací pojistka piezo, otočte termostatem až k dorazu a vařič je zapnutý.

Univerzální použití – kempingová sada tom s kempovacím sporákem a 4 kartušemi z butanového plynu je ideální pro kempování na cestách. Tom kvalita – ať už plynový kempingový vařič, gazová plotýnka, kempingový kuchařský set, plynový hořák, kartušový vařič, plynový gril, zapalovač uhlí Sisha nebo kempinkový gáz ve šroubovací kartuši atd.

Jednoduchá výměna plynových kartuší – výměna plynové kartuše je rychlá, jednoduchá a bezpečná bez použití nářadí u našeho plynového sporáku TOM Jednodušeji to nejde. Nejvyšší kvality. Silný výkon – s výkonem 2, 1 kw je kempinkový plynový vařič od tom velmi výkonný. Plynový vařič je kompatibilní s dodávanou plynovou kartuší TOM CG-227.
ZnačkaTOM #ad
VýrobceTOM #ad

6. Tolegano

#ad

TOLEGANO Plynový vařič pro kartuše MFS-1a s piezo zapalováním – robustní kempingový vařič s 1 žárovkami, plynule regulovatelný

#ad
Tolegano #ad - Tento kempinkový vařič váží 1222 g a dodává se s praktickým přepravním a skladovacím kufrem. S výkonem 2, 1 kw je plynový vařič současně velmi výkonný. Výkon: 2, 1 kw; spotřeba plynu 150 g/h; výška sporáku: cca 9 cm; délka cca 34 cm, průměr varné plochy cca 29 cm; dodávka bez vhodných plynových kartuší s ventilem 227 g MFS-1a.

Pomocí ovládacího knoflíku je plamen plynule nastavitelný. Proto je zapalování plynu možné zcela jednoduše stisknutím tlačítka. Není zapotřebí žádný zapalovač nebo podobné. Pokud se kartuše ventilu nepoužívá, lze kazetu jednoduše opět demontovat a obojí přepravovat samostatně bez úniku plynu. Varnou desku lze pro čištění a přepravu vyjmout a otočit. Robustní kovové pouzdro je odolné proti nárazům a tlaku a hlava hořáku je z vysoce kvalitního hliníku.

Díky tomu je výkonný vařič s velkou plotýnkou cca Průměr 29 cm, kempování, nepostradatelný pomocník na dovolenou, festivaly nebo doma. Uvedení do provozu je velmi snadné. Plynový vařič tolegano pro 227 g mfs-1a kartuší má integrované piezo zapalování. Již můžete začít s vařením. Otevřete boční dveře, vložte kazetu 227 g mfs-1a normy en417 vezměte prosím na vědomí naše další nabídky, stiskněte aretační páčku dolů, abyste kazetu bezpečně uzamkli a nastavovacím knoflíkem otočte až na "zapalování".
ZnačkaTolegano #ad
VýrobceTolegano #ad
Číslo dílu7000-033-000-001

7. TruWare Just Camp

#ad

TruWare kempinkový vařič s grilem, kufr a 8 plynových kartuší MSF-1a 227 g – kempingový plynový vařič s grilovací deskou na balkon, zahradu, dovolenou – plynový vařič s kartušemi z ušlechtilé oceli

#ad
TruWare Just Camp #ad - Ideální pro vaření na cestách – ať už na balkon, zahradu, kempování nebo dovolenou – plynový vařič na kempování s kartuší je ideální pro všechny, kteří chtějí připravit chutná jídla i na cestách.

Rychlé a jednoduché použití – s výkonem 2, 3 kw se s naší sadou plynových vařičů rychle a bezpečně manipuluje. Kombinace komfortu a funkčnosti je perfektní pro lahodné outdoorové pokrmy. Kempinkový vařič se sadou grilů – náš všestranný plynový kempingový vařič se dodává s praktickým grilovacím nástavcem. Perfektní pro více vaření a grilování.

Ideální pro spontánní outdoorové dobrodružství. Snadný transport s kufříkem – díky dodávanému kufříku je přeprava plynového sporáku s grilovací deskou hračka. Během několika minut postavíte a také znovu zabalíte. Včetně 8 × 227 g plynových kartuší – sada obsahuje osm plynových kartuší msf-1a, které lze jednoduše použít v kartušovém vařiči.
ZnačkaTruWare Just Camp #ad
VýrobceCamping germany #ad
Výška3.15
Délka12.6
Hmotnost3.31
Šířka11.02
Číslo dílu3611

8. EVOCAMP

#ad

Skládací plynový kempingový vařič, kempinkový plynový vařič, kempinkový vařič s piezo zapalováním bez, skládací s taškou, EVOCAMP Kempinkový vařič kompatibilní s plynovými kartušemi MSF-1a 227 g

#ad
EVOCAMP #ad - Jednoduché použití: zažijte svobodu kempování a vaření na cestách s naším kompaktním a skládacím plynovým vařičem. Navíc je spodní strana polstrování na nohy protiskluzová. Soda, přívod plynu zůstává nedotčen. Při nízkých teplotách může tepelný vodič z mědi zvýšit teplotu plynové kartuše až o devět stupňů.

Příliš silný plamen může poškodit hořlavé prvky vašeho nádobí. Vysoce kvalitní kempinkový vařič lze použít během několika minut a lze jej otevřít v úhlu 90°. Přesto by se plynový vařič s certifikací CE měl používat v dobře větraných prostorách nebo venku. Plynový sporák je vhodný pro hrnce s průměrem 10 – 26 cm. Dbejte prosím na sílu plamene. Bezpečnost: pokud je tlak v plynové nádrži příliš vysoký, aktivuje se ochranné zařízení. Flexibilní a praktický: díky malé velikosti a nízké hmotnosti pouze 1, 23 kg lze skládací kempinkový vařič s taškou z nylonu pohodlně přepravovat.

Tepelný vodítko: volitelně si můžete koupit skládací kempinkový vařič evocamp s tepelně vodivým plechem. Díky zoubkům na varné ploše zůstává nádobí při vaření bezpečně a neklouže. Tím se zabrání tomu, aby teplota plynové kartuše byla příliš nízká. Ideální pro outdoorové aktivity: skládací plynový vařič je praktickým a přenosným řešením pro kempování, protože je kompaktní a snadno přenosný a nabízí rychlou možnost vaření a jídla.
ZnačkaEVOCAMP #ad
VýrobceWest&East GmbH #ad
Výška4.13
Délka9.84
Šířka3.54
Číslo dílu8877
Modelka8877

9. Tolegano

#ad

Tolegano Kempinkový vařič s piezo zapalováním s 10 dusíkovými plynovými kartušemi, butanový plynový vařič, propan vařič, 190g plynový vařič

#ad
Tolegano #ad - Uvedení do provozu je velmi snadné. S nastavovacím kolečkem je teplota plynule nastavitelná a díky tomu je malý vařič nepostradatelným pomocníkem na dovolené, kempování, festivaly nebo doma. Není zapotřebí žádný zapalovač nebo podobné.

Kempinkový vařič tolegano má integrované piezo zapalování. Díky tomu je možné zapálení plynu velmi snadno stiskem tlačítka. Výkon: 1, doba varu cca 6 min 1 litr vody, výška sporáku: cca 21, spotřeba plynu 80 g/h, 1 kw, 5 cm; průměr varné plochy cca 13 cm; dodávka s 10 vhodnými plynovými kartušemi. S výkonem 1, ochranu plynové kartuše a dlouhou životnost přístroje. Náš kempinkový vařič je lehký a praktický o hmotnosti 450 g, 1 kw je plynový vařič současně velmi výkonný.

Robustní a nárazuvzdorné plastové pouzdro zajišťuje stabilní stání, hodí se proto do každého batohu. Již můžete začít s vařením. Jednoduše zašroubujte 190 g plynovou kartuše normy en417 vezměte prosím na vědomí naše další nabídky, lehce otevřete nastavovací kolečko a stiskněte piezo zapalovač.
ZnačkaTolegano #ad
VýrobceTolegano #ad
Výška8.46
Délka5.12
Hmotnost7.5
Šířka5.12

10. Tolegano

#ad

Propan plynový vařič, plynový vařič, Tolegano Kempinkový vařič s piezo zapalováním vč. 5 šroubovacích plynových kartuší 500 g, butanový plynový vařič

#ad
Tolegano #ad - Díky tomu je možné zapálení plynu velmi snadno stiskem tlačítka. Pokud se kazeta nepoužívá, proto se hodí do každého batohu. Kempinkový vařič tolegano má integrované piezo zapalování. Tento kempinkový vařič je lehký a praktický s výkonem 310 g, 1 kw je plynový vařič současně velmi výkonný.

Robustní a nárazuvzdorné plastové pouzdro je robustní a odolné a zabudované těsnění zajišťuje bezpečné připojení plynové kartuše. S nastavovacím kolečkem je plamen plynule nastavitelný. Jednoduše otočte vařič na šroubovací plynovou kartuši normy en417 vezměte prosím na vědomí naše další nabídky, lehce otevřete nastavovací kolečko a stiskněte piezo zapalovač. Není zapotřebí žádný zapalovač nebo podobné.

S výkonem 1, lze vařič jednoduše opět demontovat a obojí přepravovat odděleně bez úniku plynu. Uvedení do provozu je velmi snadné. Již můžete začít s vařením. Výkon: 1, 1 kw; spotřeba plynu 80 g/h; doba varu cca 6 min 1 litr vody; výška sporáku: cca 10 cm; průměr varné plochy cca 13, 5 cm; dodávka s 5 vhodnými šroubovacími plynovými kartušemi. Díky tomu je malý vařič nepostradatelným pomocníkem na dovolenou, kempování, festivaly nebo doma.
ZnačkaTolegano #ad
Výška3.94
Délka5.31
Hmotnost1.1
Šířka5.31
Číslo dílu7000-030-005-001