Top 10 Eingangsstempel Mit Datum – Razítka

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. easyprint

#ad

47 x 18 mm – černý potisk, Personalizované razítko easyprint 2 – samobarvicí s individuálním textem na přání k objednávce – 5 řádků

#ad
easyprint #ad - Vytvořte si rovnocenně zde: jméno, číslo mobilního telefonu, bankovní údaje, adresa, e-mail nebo jiný text na přání přímo zde na amazonu přes "Přizpůsobit nyní", daňové číslo, zadejte vpravo nahoře – máte k dispozici různá písma a 3 rámečky.
Značkaeasyprint #ad
Výrobcestempelfritz #ad
Výška3.11
Délka2.56
Hmotnost0.13
Šířka1.34
Číslo dílu9912_x000

2. Trodat

#ad

Barva otisku modro-červená, Trodat Office Printy 4912 samobarvicí textové razítko, 47 x 18 mm, kopie textu

#ad
Trodat #ad - Perfektní, viditelné, umístění na papíře; zámek horizontálně vpředu zabraňuje neúmyslnému blokování. Integrovaný dvoubarevný razítkovací polštářek nevyschne; boční úchopové zóny udržují prsty během výměny čisté – náhradní polštář 6/4912/2 je k dostání kdykoliv a kdekoliv. Praktické razítko s vysoce kvalitním krytem černo-šedé pro uspořádání dokumentů. Generace 4. 0 klimaticky neutrální - malý a lehký, vysoký podíl recyklace, doplňkové investice do projektů ochrany klimatu WWF.
ZnačkaTrodat #ad
VýrobceTrodat GmbH #ad
Výška3.05
Délka2.48
Šířka1.38
Číslo dílu4912Office
Modelka4912Office
Záruka2 roky.

3. stempelfritz

#ad

Samobarvicí razítko easyprint 1 šedé – personalizovatelné firemní razítko, razítko se jménem, razítko na adresu nebo jiné textové razítko – otisk cca 38 x 14 mm s až 4 řádky

#ad
stempelfritz #ad - Do kanceláře, mobilní telefon, adresa, školy nebo doma: jméno, e-mail a další důležité informace jsou rychle vytištěny na každém dokumentu, do každé školní práce nebo na dopisní obálky – zajistí pořádek a šetří čas.

Inteligentní design: boční žebrovaná rukojeť nabízí dobré držení – viditelná hrana umožňuje přesné umístění otisku, takže váš otisk vždy dostanete na požadované místo. Okamžitě připraveno k použití: s již nasazeným razítkovacím polštářem poskytuje toto personalizované razítko mnoho stovek stejnoměrných otisků – žádné obavy ohledně Vyschnout, protože originální polštář Trodat náhradní polštář 6/4911 je vždy k dispozici.

Malý, praktický a vždy po ruce propůjčí vašemu každodennímu podnikání individuální otisk – také ideální společník na cesty, protože toto mini razítko se hodí do každého kabátu nebo aktovky. Vytvořte si zde: vytvořte si své razítko sami, přímo zde na amazonu přes "přizpůsobit nyní", vpravo nahoře – máte k dispozici různá písma a 3 rámečky – rychlé dodání.
Značkastempelfritz #ad
VýrobceStempelfritz #ad
Výška2.72
Délka2.2
Hmotnost0.1
Šířka1.18
Číslo dílu9911.12.13.15
Modelka9911.12.13.15

4. Trodat

#ad

58 x 22 mm, 6 řádků, Trodat Printy 4913, razítko na adresu nebo firemní razítko, s textem na přání personalizovatelné razítko se jménem, Barva krytu eco černá

#ad
Trodat #ad - Díky dvěma speciálním úchopovým zónám lze vyměnit polibek snadno a čistě. Textová deska s vyrytým individuálním nápisem podle vašich údajů poskytuje díky nejmodernější laserové technice s vysokým rozlišením a originální trodat laserové gumě perfektní otisky. Prostřednictvím personalizačního nástroje amazon máte k dispozici 6 řádků, různá písma, 3 rámečky a 4 barvy potisku.

Razítka trodat printyline jsou díky svému spolehlivému, knihkupectvích, firmách, školách, knihovnách, obchodech, trvanlivému machanismu ideální pro trvalé použití v kancelářích, lékařských ordinacích, spolcích nebo také v soukromých prostorách. Jednoduše klikněte na "přizpůsobit nyní" a nechte své kreativitě volný průběh. Náhradní polštář 6/4913 od trodat můžete kdykoliv doobjednat pro trvale ostré a intenzivní tisky. Lehké a stabilní plastové pouzdro s viditelnou hranou a průhledným okénkem umožňuje přesné razítkování a přesné umístění otisku.

Razítkový inkoust na vodní bázi vystačí na bezpočet otisků a zabraňuje nepříjemnému vysychání polštáře. Trodat printy 4913 nabízí nenapodobitelný zážitek z razítkování. Ať už jako razítko na adresu, e-mailu, vytvořte si podle potřeby vlastní razítko včetně jména, razítko se jménem nebo firemní razítko, telefonu, daňového čísla, adresy, mobilního čísla, bankovních údajů atd. Promyšlené soft-touch prvky zaručují příjemný pocit v ruce a bezpečné držení.
ZnačkaTrodat #ad
Výrobcestempelfritz #ad
Výška1.18
Délka2.95
Hmotnost0.17
Šířka2.36
Číslo díluS4911-4915
ModelkaS4911-4915

5. Trodat

#ad

Trodat Printy Classic 4750/L Dater 41x24 mm Text Přijatý

#ad
Trodat #ad - Trodat printy 4750/l v předním razítkovém obchodě od továrny na razítka! Individuálně navrhnout nebo z předlohy rychlé zaslání nízké náklady! .
ZnačkaTrodat #ad
VýrobceTrodat Vertriebs GmbH Deutschland #ad
Výška4.13
Délka1.54
Hmotnost0.12
Šířka2.4
Číslo dílu092399642473
ModelkaPrinty Dater 4750
Záruka2 roky.

6. STEMPEL-FABRIK

#ad

Stempel-fabrik – "VŠATO" samobarvicí razítko – razítko pro označení přijatých poštovních zásilek atd. – přesné razítko pro účetnictví a co 47 x 17 mm | 1 řádek

#ad
STEMPEL-FABRIK #ad - Pevné komponenty a nejmodernější laserová technologie s vysokým rozlišením zajišťují dlouhou životnost. Organizační razítko: poznámka "přijatá" se v podnicích používá k dokumentování příjmu dokumentů a poštovních zásilek.

Detaily výrobku: součástí dodávky je samobarvicí razítko s popisem "vstupující" v rozměrech 47 x 17 mm. K dostání také osobně: hledáte personalizovaná razítka adresy nebo jména? Náš sortiment zahrnuje celou řadu razítek a nálepek, které jsou vybaveny různými nápisy nebo lze je také zcela jednoduše individuálně upravit. Mimořádná úspora času: razítka na skladě se používají při stále se opakujících kancelářských činnostech. Slouží jako opravdová úleva práce a jsou proto ideálním průvodcem ve stresujícím kancelářském každodenním životě.

Kromě příjemné a snadné obsluhy je také výměna razítkového polštáře hračka, což dělá razítko velmi oblíbené u firem. Razítko doručené pošty tak přispívá k perfektní organizační struktuře. Přesná výroba: pro gravírování textové desky používáme vysoce kvalitní laserovou gumu s vynikajícími vlastnostmi pro zachycení barev a kvalitu otisku.
ZnačkaSTEMPEL-FABRIK #ad
Výrobcestempel-fabrik #ad
Výška3.54
Délka3.54
Šířka1.57

7. Trodat

#ad

Trodat Profesionální datumové razítko 5430, modrá a červená, s placeným textem, otisk 41 x 24 mm, samobarvicí

#ad
Trodat #ad - Robustní automatické razítko v kartáčované ušlechtilé oceli pro intenzivní použití v kanceláři – optimalizovaná mechanika pro čistý otisk bez vibrací. Datumové razítko s trvale udržitelným, klimaticky neutrálním konceptem Trodat Eco – snížená spotřeba materiálu, vysoká recyklace částečně, doplňkové investice do projektů ochrany klimatu WWF.

Generace 4. 0 s širšími zónami rukojeti na noze, boční zužující se kryt pro snadnější dosažení pozičních kol, různé ochranné prvky pro zabránění kontaktu s barvou jak při nastavování data, tak i při výměně barevného polštáře.

Datum a text skladu v jednom kombinovaném a políčko pro podpis nebo poznámku – den a rok v číslicích, měsíc zkráceně německy, velikost písma 4 mm. Integrovaný dvoubarevný razítkovací polštářek nevyschne a zajišťuje rovnoměrný barevný potisk, žádné vyblednutí, barva razítka přitom odpovídá dokumentům podle DIN ISO 14145-2, žádné odstranění beze stop – náhradní polštář 6/50/2.
ZnačkaTrodat #ad
VýrobceTrodat GmbH #ad
Výška5.91
Délka1.77
Šířka2.83
Číslo dílu134195
Modelka134195
Záruka2 roky.

8. Trodat

#ad

Text razítka: G E S C A N N T, Trodat Printy Dater 4850 datumové razítko s 2barevným polštářem modrá/červená + požadovaný text

#ad
Trodat #ad - Text na přání možný. Spolehlivý. Trodat printy dater 4850 datumové razítko - polštář 2barevný modrá/červená + text na přání. Kvalitní. Různé texty na výběr.
ZnačkaTrodat #ad
VýrobceTrodat #ad
Číslo díluTrodat Printy Dater 4850
ModelkaTrodat Printy Dater 4850

9. Die Stempel GmbH

#ad

Ložiskové razítko Vsazené AM: od Kaufhaus2010

#ad
Die Stempel GmbH #ad - Text: vstup AM:. Dřevěné razítko. Razítko je vyrobeno individuálně pro každou zakázku. Rozměry: 10 x 40 mm.
ZnačkaDie Stempel GmbH #ad
VýrobceDieStempelGmbH #ad
Modelka3279

10. Herlitz

#ad

Autodye, německá verze, Herlitz Minidater

#ad
Herlitz #ad - Kompatibilní zařízení: neznámé. Herlitz mini datumové razítko den/měsíc písmena/rok s integrovaným razítkovacím polštářem, barva razítka černá, samobarvicí 11 let platný jeden kus. Materiál: kov. Položka: Jedna. Herlitz mini datumové razítko den/měsíc písmena/rok s integrovaným razítkovacím polštářem, barva razítka černá, samobarvící 11 let platná 1 kus.
ZnačkaHerlitz #ad
VýrobceHerlitz #ad
Výška4.41
Délka1.1
Hmotnost0.09
Šířka1.73
Číslo dílu4008118750578
Modelka8750572