Top 10 Amazfit GTR Mini – Chytré hodinky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Amazfit

#ad

Sledováním srdeční frekvence a SpO2, Amazfit T-Rex 2 Outdoor Smartwatch, Multisport GPS fitness hodinky, 10 ATM vodotěsné vojenské sportovní hodinky s výškoměrem, kompasem, barometrem

#ad
Amazfit #ad - Vodotěsnost 10 atm je vhodná pro plavání, triatlon, jízda na kole, tréninkové zatížení a efekt tréninku při silovém tréninku a maximální absorpce kyslíku VO2 Max při outdoorovém běhu. Běh, plavání v bazénu, surfování nebo objevování tajemného podvodního světa. Můžete zažít miniaplikaci s bohatým ekosystémem, který zahrnuje více než 10 mini aplikací a dokonce i aplikace Home Connect a GoPro od třetích stran.

Připraveno na dobrodružství ať už při pěší turistice, glonass, jízdě na horském kole, beidou, chytré hodinky amazfit t-rex 2 mají přístup k více globálním navigačním satelitním systémům GPS, Galileo, trailovém běhu nebo lyžování, QZSS a podporují duální pásmo. S kapacitou 500 mah si můžete užívat 50 hodin plného GPS sledování nebo 24 dní běžného používání. Je jedno, zda jste outdoorový sportovec nebo milovník kempování a divokého přežití, máte dostatek času na to, abyste si mohli užít svůj koníček.

Výkonný operační systém zepp a podpora aplikací třetích stran. Klepnutím na čtyři zdravotní metriky porozumějte svému tělu lépe díky hodinkám amazfit t rex 2, spánek, které monitorují vaši 24hodinovou srdeční frekvenci, 24hodinovou krevní kyslík, hladinu stresu a frekvenci dechu. Intuitivní operační systém zepp usnadňuje používání než dříve. Outdoorové hodinky nabízí s barometrickým výškoměrem a kompasem důležité informace pro turisty a horolezce. Jediným klepnutím získáte výsledky monitorování 4 zdravotních metrik za 45 sekund.
ZnačkaAmazfit #ad
VýrobceAmazfit #ad
Výška0.54
Délka1.85
Hmotnost0.15
Šířka1.85
Číslo díluAmazfit T-Rex 2
ModelkaAmazfit T-Rex 2
Záruka1 year manufacturer

2. Amazfit

#ad

Amazfit Chytré hodinky GTR 47 mm 1,39 palců AMOLED displej GPS fitness náramkové hodinky s 5 atm, vodotěsné, kalorie, monitorování srdeční frekvence, krokoměr pro muže a ženy

#ad
Amazfit #ad - Výdrž baterie 24 dnů, díky čemuž není nutné časté nabíjení a vy se tak můžete zcela soustředit na vaše každodenní aktivity.

1, 39 palců velký displej amoled s vysokým rozlišením 326 ppi, sklo Corning Gorilla a povrchová úprava proti otiskům prstů. Vodotěsné do 5 atm, což znamená, že model při běžném používání odolá tlaku vody v hloubce 50 m. Vysoce kvalitní a robustní omak a vzhled je dosaženo pomocí korpusu z kovu titanová, ušlechtilé oceli a hliníkové slitiny. Stylový a elegantní design, který se postará o klasický styl hodinek. Velký výběr předinstalovaných ciferníků.
ZnačkaAmazfit #ad
VýrobceAmazfit #ad
Výška0.42
Délka1.86
Hmotnost0
Šířka1.86
Číslo díluGTR
ModelkaGTR
Záruka1 year manufacturer

3. Amazfit

#ad

Amazfit Chytré hodinky GTR 3 s monitorováním zdraví, spánku, Alexa pro muže dámy, SpO2, displej 1,39", sportovní hodinky GPS s 150+ sportovní režimy, baterie 21 dní, monitorování cyklusu, stresem, AMOLED displej

#ad
Amazfit #ad - Smartwatch amazfit gtr 3 mají integrovaný barometrický výškoměr, že vám poskytne cíl, který udržuje výšku a tlak vzduchu vašich outdoorových aktivit a podporuje GPS a GLONASS, BDS a QZSS, abyste sledovali svou trasu. Pokud jste na cestách a nemají přístup k internetu, mají chytré hodinky také offline hlasové asistenty, se kterým můžete provádět procesy, jako je aktivace sportovního režimu nebo otevření funkce měření zdraví.

Výkonné zepp os: díky intuitivnímu systému zepp os najdete v aplikaci chytrých hodinek amazfit GTR 3 zcela jednoduše, takže hledáte. Integrovaný jazykový asistent alexa offlin: jednoduše nastavte alarm pomocí alexa, poptávku obdržíte překlady a více. Otestujte čtyři zdravotní čísla s jedním tipem na prst: s inteligentními hodinkami Amazfit GTR 3 si můžete vyzkoušet svou srdeční frekvenci, sytost kyslíku, úroveň stresu a stres s jediným klepem pro výsledek během pouhých 45 sekund. Zažijte mini aplikace s bohatým ekologickým systémem, který zahrnuje více než 10 mini aplikací a dokonce aplikace Home Connect.

Více než 150 sportovních režimů a výkonných navigačních systémů: virtuální režim krokového macher od gtr 3 smartwatch vám může pomoci zlepšit tím, galileo, který se musí hodit. Výdrž baterie 21 dnů a amoled always-on displej s více než 100 ciferníky: navzdory řadě pokročilých funkcí ve svém štíhlém a lehkém krytu pracuje sportovní hodinky Amazfit až 21 dní. Podporuje rovněž navýšení vlastní fotografie jako pozadí. Zdravotní fitness hodinky mají 15 animovaných ciferníků a 8 opracovatelných ciferníků.
ZnačkaAmazfit #ad
VýrobceAmazfit #ad
Výška0.42
Délka1.8
Hmotnost0.07
Šířka1.8
Číslo díluW1971OV2N
ModelkaW1971OV2N
Záruka1 year manufacturer

4. Amazfit

#ad

14 sportovních režimů, Amazfit Chytré hodinky T-Rex 1,3 palce outdoorové digitální hodinky vodotěsné sportovní hodinky s vojenským standardem kvality, monitor spánku, GPS

#ad
Amazfit #ad - Vojenský standard kvalityoutdoorové chytré hodinky mají 12 certifikací podle vojenské normy kvality a jsou odolné v drsných podmínkách prostředí: od 70 °C tepelná odolnost až do -40 ℃ odolnost proti chladu; od 240 hodin odolnosti proti vlhkosti do 96 hodin.

Trvanlivá baterie 20 dní s typickým scénářem využití, 66 dní při jednoduchém scénáři použití a 20 hodin při nepřetržité době provozu GPS pro iOS Android. Zdraví a oznámení chytré hodinky pro zdraví a fitness mohou provádět 24 hodin denně vysoce přesné monitorování srdeční frekvence a nabízí celou řadu praktických nástrojů jako předpověď počasí, připomenutí návštěvníků, upozornění na aplikace atd. Vysoce přesné gps duální satelitní lokalizace always-on-display sportovní hodinky s 1, 3palcovou AMOLED barevnou obrazovkou mají kvalitní GPS čip od Sony a integrované vysoce přesné duální satelitní lokalizace.

Ideální sportovní průvodce vodotěsné chytré hodinky 5 atm se 14 sportovními režimy: běh venku, plavání ve volné vodě, lezení, běh v terénu, spinning, turistika, crossový trenažér, procházka, jízda na kole venku, lyžování, běžecký pás, plavání v bazénu, triatlon a trénink.
ZnačkaAmazfit #ad
VýrobceAmazfit #ad
Výška0.53
Délka1.88
Hmotnost0.13
Šířka1.88
Číslo díluT-Rex
ModelkaT-Rex

5. Amazfit

#ad

Amazfit Chytré hodinky GTS – s měřením srdeční frekvence, Gorilla Glass 3 – 5ATM, vodotěsné, AMOLED displej, růžovorůžová

#ad
Amazfit #ad - Přizpůsobitelné widgety. 12 sportovních režimů. Displej amoled 341 PPI. Vodotěsné do 5 ATM. Výdrž baterie 14 dní. Zké kovové tělo.
ZnačkaAmazfit #ad
VýrobceAmazfit #ad
Výška0.35
Délka1.18
Hmotnost0.09
Šířka1.18
Číslo díluA1914
ModelkaA1914
Záruka2 roky záruka od prodávajícího

6. Amazfit

#ad

1,43" AMOLED displej, přesné GPS sledování pro muže a ženy, Amazfit Chytré hodinky GTR 4 s telefonováním přes Bluetooth a hudební pamětí, 150 sportovních režimů, výdrž baterie 14 dní, Alexa

#ad
Amazfit #ad - Velký 1, 43" hd amoled displej chytré hodinky amazfit gtr 4 jsou první chytré hodinky v oboru s technologií ochrany proti oslnění na krytu skleněné lunety a displej AMOLED má povrchovou úpravu proti otiskům prstů, aby vaše hodinky vypadaly bezchybně. Kromě toho mají fitness hodinky 200+ ciferníků s vhodnými vždy zapnutými displeji. Inteligentní detekce silového tréninku fitness hodinky amazfit gtr 4 automaticky rozpozná pohyby a spočítá opakování desítek silových tréninkových cvičení, kterou jste trénovali, z nichž mnohé mají přizpůsobitelné varianty v aplikaci Zepp, a také sledují dobu odpočinku mezi sadami.

Chytré hodinky gtr 4 umí také rozpoznat vaši dechovou frekvenci a rychle změřit a vyhodnotit tyto 4 důležité zdravotní ukazatele jednoduchým klepnutím. Nový úsporný režim hodinek umožňuje dokonce pokračující používání funkcí, měření zdravotních údajů a další, jako jsou sportovní režimy, zatímco současně šetří proud. Ultralehká výdrž baterie 14 dní dosáhněte svých profesních a tréninkových cílů až po dobu 2 týdnů za kus.

Baterie sportovních hodinek amazfit gtr 4 je připravena k použití a má jmenovitou hodnotu 475 mAh. Po vašem tréninku vám aplikace zepp ukáže skupinu svalů, a jak dlouho jste je trénovali, aby vám pomohla udržet váš trénink efektivně. Jednoduché řízení zdraví 24/7 profitujte ze spolehlivého a přesného monitorování srdeční frekvence 24/7, saturace kyslíkem v krvi a úrovně stresu. Silné a přesné gps sledování díky špičkové cirkulárně polarizované technologii gps antény s dvoupásmovou gps anténou, si užijete polohování, ať už jdete na túru po stromové stezce nebo na kole přes přeplněné centrum města, které není ovlivněno okolním a vícecestným rušením.
ZnačkaAmazfit #ad
VýrobceAmazfit #ad
Výška1.81
Délka1.81
Hmotnost0.44
Šířka0.42
Číslo díluA2166
ModelkaA2166
Záruka1 rok výrobce

7. Amazfit

#ad

Amazfit Chytré hodinky GTS 4 s displejem 1,75" AMOLED, fitness hodinky s inteligentní detekcí silových tréninkových cvičení pro muže, Alexa, GPS, přizpůsobitelné spánkové plány, 150 sportovních režimů

#ad
Amazfit #ad - Silné a přesné gps sledování díky špičkové cirkulárně polarizované technologii gps antény s dvoupásmovou gps anténou, si užijete polohování, ať už jdete na túru po stromové stezce nebo na kole přes přeplněné centrum města, které není ovlivněno okolním a vícecestným rušením. Dostatečně velká obrazovka vám může poskytnout komplexní přehled o vašich zdravotních údajích.

Po vašem tréninku vám aplikace zepp ukáže skupinu svalů, kterou jste trénovali, z nichž mnohé mají přizpůsobitelné varianty v aplikaci Zepp, aby vám pomohla udržet váš trénink efektivně. Inteligentní detekce silového tréninku fitness hodinky amazfit gts 4 automaticky rozpozná pohyby a spočítá opakování desítek silových tréninkových cvičení, a jak dlouho jste je trénovali, a také sledují dobu odpočinku mezi sadami. Baterie sportovních hodinek amazfit gts 4 je připravena k použití a má jmenovitou hodnotu 300 mAh. Jednoduché řízení zdraví 24/7 profitujte ze spolehlivého a přesného monitorování srdeční frekvence 24/7, saturace kyslíkem v krvi a úrovně stresu.

Nový úsporný režim hodinek umožňuje dokonce pokračující používání funkcí, měření zdravotních údajů a další, jako jsou sportovní režimy, zatímco současně šetří proud. Ultra velký 1, 75" amoled displeje chytrých hodinek amazfit gts 4 a podívejte se na data, 75" hd amoled displej ponořte se do ultra velkého 1, která jsou důležitá pro vaši wellness cestu v bezvadné HD kvalitě. Výdrž baterie až 8 dní dosáhněte svých profesních a tréninkových cílů až osm dní v kuse. Chytré hodinky gts 4 mohou také rozpoznat vaši dechovou frekvenci a rychle změřit a vyhodnotit tyto 4 důležité zdravotní ukazatele jednoduchým klepnutím.
ZnačkaAmazfit #ad
VýrobceAmazfit #ad
Výška3.9
Délka16.81
Hmotnost0.42
Šířka14.37
Číslo díluA2168
ModelkaA2168
Záruka1 rok výrobce

8. Amazfit

#ad

150 sportovních režimů, Amazfit Chytré hodinky GTR 4 s telefonováním přes Bluetooth a hudební pamětí, Alexa, výdrž baterie 14 dní, 1,43" AMOLED displej, přesné GPS sledování pro muže a ženy

#ad
Amazfit #ad - Kromě toho mají fitness hodinky 200+ ciferníků s vhodnými vždy zapnutými displeji. Chytré hodinky gtr 4 umí také rozpoznat vaši dechovou frekvenci a rychle změřit a vyhodnotit tyto 4 důležité zdravotní ukazatele jednoduchým klepnutím. Po vašem tréninku vám aplikace zepp ukáže skupinu svalů, kterou jste trénovali, a jak dlouho jste je trénovali, aby vám pomohla udržet váš trénink efektivně.

Nový úsporný režim hodinek umožňuje dokonce pokračující používání funkcí, měření zdravotních údajů a další, jako jsou sportovní režimy, zatímco současně šetří proud. Velký 1, 43" hd amoled displej chytré hodinky amazfit gtr 4 jsou první chytré hodinky v oboru s technologií ochrany proti oslnění na krytu skleněné lunety a displej AMOLED má povrchovou úpravu proti otiskům prstů, aby vaše hodinky vypadaly bezchybně. Ultralehká výdrž baterie 14 dní dosáhněte svých profesních a tréninkových cílů až po dobu 2 týdnů za kus. Jednoduché řízení zdraví 24/7 profitujte ze spolehlivého a přesného monitorování srdeční frekvence 24/7, saturace kyslíkem v krvi a úrovně stresu.

Baterie sportovních hodinek amazfit gtr 4 je připravena k použití a má jmenovitou hodnotu 475 mAh. Inteligentní detekce silového tréninku fitness hodinky amazfit gtr 4 automaticky rozpozná pohyby a spočítá opakování desítek silových tréninkových cvičení, z nichž mnohé mají přizpůsobitelné varianty v aplikaci Zepp, a také sledují dobu odpočinku mezi sadami. Silné a přesné gps sledování díky špičkové cirkulárně polarizované technologii gps antény s dvoupásmovou gps anténou, si užijete polohování, ať už jdete na túru po stromové stezce nebo na kole přes přeplněné centrum města, které není ovlivněno okolním a vícecestným rušením.
ZnačkaAmazfit #ad
VýrobceAmazfit #ad
Výška1.81
Délka1.81
Hmotnost0.42
Šířka0.42
Číslo díluA2166
ModelkaA2166
Záruka1 rok výrobce

9. Amazfit

#ad

Monitor srdeční frekvence a kyslíku v krvi, Amazfit GTR Mini chytré hodinky pro ženy a muže, Misty, výdrž baterie 14 dní, fitness sportovní hodinky se 120+ sportovními režimy, s přesným sledováním GPS

#ad
Amazfit #ad - Zkontrolujte své kroky, spotřebu kalorií a více pro více než 120 různých druhů sportu a po tréninku obdržíte zprávu, takže je snadné vstoupit do akce. Chytré hodinky dokážou automaticky rozpoznat dokonce sedm druhů sportu, Amazfit GTR Mini Sport Smartwatch pravděpodobně zaznamenají údaje o tom. Hodiny lze nastavit tak, aby vysílaly připomenutí, nízké hodnoty SpO₂ nebo vysoké hodnoty stresu.

Se super tenkými 9, kulatými amazfit gtr mini chytrými hodinkami se můžete odlišit od davu a ukázat, 6 g vypadají fitness chytré hodinky nejen kompaktně, 25 mm a lehkými 24, ale díky silikonovému náramku šetrnému k pokožce se také velmi příjemně nosí. Tíhlý a stylový design z ušlechtilé oceli: se stylovými, co vás dělá. Výdrž baterie 14 dnů: amazfit gtr mini health watch mají energeticky účinný software a hardware pro udržení výkonu baterie, který potřebujete k dosažení svých cílů – při běžném používání až dva týdny za kus. 5 satelitních lokalizačních systémů: ať už jedete na kole po městě nebo se procházíte divokými lesy – ať už jste kdekoli na cestách, že fitness hodinky Amazfit GTR Mini jsou schopny určit vaši polohu s přesností, podpora pěti satelitních systémů znamená, kterou nabízí pouze patentovaná cirkulárně polarizovaná GPS anténní technologie od Amazfit .

Monitorování srdeční frekvence 24/7, spo₂ a stresu: mini chytré hodinky amazfit gtr jsou vybaveny zdravotně orientovaným systémem zepp os 2. 0 a nabízí 24hodinové sledování srdeční frekvence, pokud zjistí abnormálně vysokou nebo nízkou srdeční frekvenci, obsahu kyslíku v krvi a hodnot stresu. 120+ sportovních režimů a inteligentní detekce: ať už vás trénuje jakýkoli trénink, až budete hotovi.
ZnačkaAmazfit #ad
VýrobceAmazfit #ad
Výška0.36
Délka1.69
Hmotnost2.03
Šířka1.69
Číslo díluGTR-MINI-PINK
ModelkaGTR-MINI-PINK
Záruka1 rok výrobce

10. Amazfit

#ad

Amazfit T-Rex 2 Outdoor Smartwatch, Multisport-GPS-Fitnessuhr, 10 ATM wasserdichte militärische Sportuhr mit Höhenmesser, Kompass, Barometer, Herzfrequenz- und SpO2-Überwachung

#ad
Amazfit #ad - Sie können ein mini-app-framework mit einem reichhaltigen Ökosystem erleben, das über 10 Mini-Apps und sogar die Home Connect- und GoPro-Apps von Drittanbietern umfasst. Mit einem einzigen tippen bekommen Sie die Überwachungsergebnisse von 4 Gesundheitsmetriken in 45 Sekunden. 10 atm wasserdichtigkeit eignet sich zum Schwimmen, Trainingsbelastung und Trainingseffekt beim Krafttraining und maximale Sauerstoffaufnahme VO2 Max beim Outdoor-Lauf.

Ein tippen für vier gesundheitsmetriken verstehen sie ihren körper besser mit der amazfit t rex 2 Gesundheit-Watch, die Ihre 24-Stunden-Herzfrequenz, Ihren 24-Stunden-Blutsauerstoff, Ihren Schlaf, Ihr Stressniveau und Ihre Atemfrequenz überwacht. Die outdoor watch bietet mit barometrischem Höhenmesser und Kompass wichtige Informationen für Wanderer und Bergsteiger. Ultralange akkulaufzeit von 24 tagen die t-rex 2 smartwatch bietet die längste akkulaufzeit im freien, es gibt genügend zeit, die sie jemals bei einer robusten GPS-Uhr gesehen haben.

Laufen, surfen oder Erkunden der geheimnisvollen Unterwasserwelt. Egal, ob sie ein outdoor-sportler oder Liebhaber von Camping und wildem Überleben sind, um Ihrem Hobby zu genießen. Leistungsstarkes zepp-betriebssystem und unterstützung von drittanbieter-apps das intuitive Zepp-Betriebssystem macht die Benutzung einfacher als vorher. Dank optimierte intelligente Algorithmen PeakBeats erhalten Sie erweiterte Trainingsstatusanalysen: vollständige Erholungszeit, Tanzen. 150+ sportmodi & 10 atm wasserdicht die t-rex 2 sportuhr verfügt über mehr als 150 sportmodi, Radfahren, triathlon, schwimmen im pool, golfschwung, z.
ZnačkaAmazfit #ad
VýrobceAmazfit #ad
Výška0.54
Délka1.85
Hmotnost0.51
Šířka1.85
Číslo díluAmazfit T-Rex 2
ModelkaAmazfit T-Rex 2
Záruka1 year manufacturer