Top 9 Rückläufer – Díly a příslušenství pro pračky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. tecuro

#ad

Z plastu, 1 palec ÜWM – kompletní sada, tecuro Dvojitá přípojka odtoku pro pračku a/nebo sušičku

#ad
tecuro #ad - Vč. 2 x úhlová hadicová hubice Ø 18 – 23 mm, s přídavným 3/4palcovým závitem nad hubicí, úhel 90°, s připojovací maticí 1 palec.

Dvojitá přípojka myček tecuro pro sušičku/pračku // provedení připojení na stěnu: 1 palec ÜWM. Vhodných hadicových spon w1 2 x Ø 20-32 mm a 1 x Ø 12-20 mm // Materiál: Plast, bílá. Těsnění se zajištěním zpětného toku zabraňuje tomu, aby se odpadní voda při odčerpání pračky tlačila do protilehlého připojení // Připojení k odtokové trubce: DN 25 1" převlečná matice. 1 × úhlová hadice Ø 8–17 mm, pro kondenzátovou hadici ze sušičky atd. Hel 90°, s připojovací maticí 1 palec.
Značkatecuro #ad
Výrobcetecuro #ad
Číslo dílu58765-25
Modelka58765-25

2. Siemens

#ad

Motor iQdrive, Siemens Pračka WM14N123 iQ300, speedPack L, bílá, 1400 ot/min, simpleTouch LED displej, 60 cm, outdoorový program, přední plnění s kapacitou 7 kg

#ad
Siemens #ad - Iqdrive: kvazi-motor pračky bez opotřebení je tichý, inteligentní a dlouhodobě působí proti výpadkům – s 10letou zárukou. Pro flexibilnější plánování a více času v každodenním životě.

Led simpletouch: moderní led displej nabízí ideální čitelnost a díky senzorovým tlačítkům zajišťuje pohodlné ovládání. Speedpack l: zrychlete prací proces s možností variospeed šetřící čas. Outdoor/impregnace: mycí program chrání kvalitní funkční oblečení a pomocí impregnačních prostředků obnovuje jeho vodoodpudivé vlastnosti. Funkce doplňování: zapomněli jste ponožku nebo tričko? Díky funkci doplňování lze kousky prádla přidávat i po zahájení praní.
ZnačkaSiemens #ad
VýrobceSiemens #ad
Výška33.39
Délka21.65
Šířka23.54
Číslo díluWM14N123
ModelkaWM14N123
Záruka2 roky záruka výrobce.

3. twoonto

#ad

5 m univerzální hadice pračky, odtoková hadice myčka nádobí prodlužovací sada včetně hadicových spojek a hadicových spon, Odtoková hadice prodloužení pro pračky

#ad
twoonto #ad - Nebo musíte hadici prodloužit, jednoduše připojit adaptér, aniž byste museli odstranit dříve připojenou odtokovou trubku. Rozšíření adaptéru plug and Play, s dlouhou životností a nerezová. Perfektní shoda: konec odtokové hadice se perfektně hodí k výpusti pračky a lze jej snadno instalovat bez nářadí.

Sada obsahuje 16, 1 bílý prodlužovací adaptér a 2 svorky z ušlechtilé oceli. Svorka je z ušlechtilé oceli, 4palcovou hadici, libovolné rozšíření; Clip může pevně upevnit rozhraní, když je půda mokrá. Trubka je mnohostranná, abyste před nákupem zjistili velikost výtoku vody. Sada drenážní hadice: vylepšená a vylepšená verze odvodňovací hadice nepraská ani na slunci a nekoroduje, vodotěsný. Použití prodlužovacího adaptéru umožňuje rozšíření obou trubek, a je velmi bezpečný, obě trubky lze pevně a perfektně spojit bez nářadí, bez obav o únik vody nebo vniknutí vody.

Vysoká kvalita a dlouhá životnost: odvodňovací hadice je vyrobena z kvalitního polypropylenu, aby byla zajištěna bezproblémová drenáž. Lze opakovaně jezdit na kole a má dlouhou životnost. Silný design stěny zabraňuje zalomení hadice, který se nedá snadno deformovat. Jednoduše zasuňte vývod do konce hadice. Přidání hadicových svorek lze použít k upevnění obou konců.
Značkatwoonto #ad
Výrobcetwoonto #ad

4. twoonto

#ad

2 m odtoková hadice hadice univerzální hadice pračky, Odtoková hadice prodloužení pro pračky, odtoková hadice myčka nádobí prodlužovací sada vč. hadicových spojek a hadicových spon

#ad
twoonto #ad - Rozšíření adaptéru plug and Play, když je půda mokrá. Použití prodlužovacího adaptéru umožňuje rozšíření obou trubek, a je velmi bezpečný, obě trubky lze pevně a perfektně spojit bez nářadí, bez obav o únik vody nebo vniknutí vody. Pro splnění různých požadavků: univerzální prodlužovací trubka se hodí nejen pro celou řadu odtokových trubek praček na trhu, bezpečná a pohodlná.

Lze opakovaně jezdit na kole a má dlouhou životnost. Po stisknutí se může rychle vrátit do původního tvaru, stlačení, aby byla zajištěna bezproblémová drenáž. Sada drenážní hadice: vylepšená a vylepšená verze odvodňovací hadice nepraská ani na slunci a nekoroduje, 56palcovou hadici, 1 bílý prodlužovací adaptér a 2 svorky z ušlechtilé oceli. Jednoduchá instalace prodlužovací trubky: sada se dodává se dvěma hadicovými svorkami a prodlužovacím adaptérem.

Jednoduše zasuňte vývod do konce hadice. Vysoká kvalita a dlouhá životnost: odvodňovací hadice je vyrobena z kvalitního polypropylenu, který se nedá snadno deformovat. Trubka je mnohostranná, abyste před nákupem zkontrolovali velikost výtoku vody. Nebo musíte hadici prodloužit, jednoduše připojit adaptér, aniž byste museli odstranit dříve připojenou odtokovou trubku. Sada obsahuje 6, libovolné rozšíření; Clip může pevně upevnit rozhraní, vodotěsný. Silný design stěny zabraňuje zalomení hadice, ucpání a netěsnosti.
Značkatwoonto #ad
Výrobcetwoonto #ad
Hmotnost0.28

5. FBBULES

#ad

FBBULES Mini digitální teploměr se sondou monitorování teploty pro chladničku akvárium 12 V LED teplotní metr, modrý

#ad
FBBULES #ad - Věnujte pozornost pozitivním a negativním. Pouze kovová sonda je vodotěsná. Pokud je spojení obráceno, čip se vyhoří.

Snadné použití kabeláž je jednoduchá, červený drát je kladný a černý drát negativní. Vhodné pro měření teploty vody v akváriu, teploty chladničky atd. Velikost48 mm * 29 mm * 22 mm cca ; Délka kabelu: 1 m. Upozornění: tento produkt neobsahuje 12 v síťový zdroj. Připravte si je sami. Iroký rozsah teplotyrozsah měření teploty: -50 °c ~ + 110 °C; provozní teplota: -40 °C ~ + 65 ℃. Napájecí napětí5 v-12 v maximální mezní napětí činí 15 V, od kterého teploměr vyhoří.
ZnačkaFBBULES #ad
Výrobcezhuhaishi xiangzhou laixing dianzishanghang #ad
Výška0.87
Délka1.89
Šířka1.14
Číslo díluLX-DH-X-493-3
ModelkaLX-DH-X-493-3

6. Lichtblau

#ad

Lichtblau Přívodní hadice hadice na vodu pro pračku myčka nádobí 2964 přípojka 5,0 m 3/4 palce úhel / rovná přívodní hadice stabilní provedení

#ad
Lichtblau #ad - Univerzální použití – naše univerzální hadice se studenou vodou se hodí nezávisle na výrobci pro všechny pračky a myčky a zajišťuje optimální zásobování vodou. Volitelná délka – naše světle modrá hadice na pračku je k dostání v pěti různých délkách mezi 1, 5 m – 6, 0 m – vyberte si vhodnou délku zcela podle svých individuálních potřeb! Lichtblau - náš rodinný podnik ve 3.

Generace nabízí 50 let zkušeností v oblasti domácích spotřebičů náhradní díly a obchodu s elektrozbožím – jsme rádi, že jsme tu pro Vás! Prvotřídní kvalita – světle modrá vodní hadice přesvědčí svým kvalitním zpracováním a díky dvěma gumovým těsněním spolehlivě drží – přesvědčte se sami! Praktické přípojky – připojovací hadice obsahuje vnitřní závit 3/4 palce 2, 64 cm a je na straně stroje zahnutá, takže ji lze jednoduše namontovat na přístroj.

ZnačkaLichtblau #ad
VýrobceLichtblau #ad

7. Haier

#ad

Nejlepší účinnost / Direct Motion Motor, absolutně tichý / XL buben / program obnovení páry / plná ochrana vody / ABT, Haier Pračka I-PRO SERIE 7 HW80-B14979 / 8 kg / A

#ad
Haier #ad - Refresh parní program, přepínatelná funkce napařování a možnosti skvrn. Rozměry přístroje v x š x h cm: 85 x 59, 5 x 46 celková hloubka vč. Plná ochrana vody: hadice AquaProtect a vana. Velký plnicí otvor a XL buben. Vysoká energetická účinnost: energetická třída A / tichý: Třída hluku: A. Rozměry ve složeném stavu v x š x h: 89 x 65, 3 x 59, 1. Direct motion motor: absolutně tichý, efektivní přímý pohon. Hygienický plus: Smart Dual Spray. Zavřených dveří: cca 55 cm. Slim design: krycí deska pouze 46 cm hluboká.
ZnačkaHaier #ad
VýrobceHaier #ad
Výška33.46
Délka23.62
Hmotnost158.73
Šířka18.11
Číslo dílu31011237
ModelkaHW80-B14979
Záruka2 roky + 18 let na motoru po registraci.

8. Comfee

#ad

Comfee RCB169DK2E chladnička/mrazicí kombinéza / výška 150 cm / Low Frost/nastavitelná teplota chladničky/LED světlo/195 kWh/rok/115l chladicí část/mrazicí část 59 l / černá

#ad
Comfee #ad - Třída energetické účinnosti E / 195 kWh ročně. Technologie low-frost / nastavitelná teplota chladničky / box na pizzu – Flipregal. 174l chladnička s mrazicí přihrádkou: 115 l chlazení + 59 l mrazicí. Flexibilní využití prostoru / led vnitřní osvětlení / odnímatelné skleněné police. Rozměry přístroje v x Š x h cm: 150 x 47 x 51, 1.
ZnačkaComfee #ad
VýrobceMidea #ad
Výška59.06
Délka20.12
Hmotnost79.37
Šířka18.5
Číslo díluRCB169DK2(E)
ModelkaRCB169DK2(E)
Záruka2 roky záruka.

9. Siemens

#ad

Outdoorový program, Siemens WM14NK23 iQ300 pračka 8 kg, LED displej, 1400 ot./min, SpeedPack L zrychlení vašich programů, funkce doplňování

#ad
Siemens #ad - Outdoorový program – šetrné čištění pro vodoodpudivé textilie, švy a membrány. Efektivní, dlouhá životnost a tichost – iQdrive. Speedpack l – programy urychlit nebo vyprat během pouhých 15 minut. Máte na výběr. Nejlepší třída energetické účinnosti A – naše energeticky nejefektivnější pračka. Zřetelně zobrazuje všechny relevantní informace a díky senzorovým tlačítkům se snadno používá – LED displej simpleTouch.
ZnačkaSiemens #ad
VýrobceSiemens #ad
Výška33.39
Délka23.23
Hmotnost155.43
Šířka23.54
Číslo díluWM14NK23
ModelkaWM14NK23
Záruka2 roky záruka výrobce.