Top 9 Phono Vorverstärker Plattenspieler – Předzesilovače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Behringer

#ad

Best Price Square Ultra COMPACT Phono PREAMP PP400 by BEHRINGER

#ad
Behringer #ad - Ultra compact phono preamp pp400 by behriNGER. Výrobní číslo dílu: PP400 . Název výrobce: bEHRINGER.
ZnačkaBehringer #ad
VýrobceMusic Tribe #ad
Výška2.52
Délka4.06
Hmotnost0.77
Šířka1.26
Číslo díluPP400
ModelkaPP400
ZárukaKomunita. Hudební tribe. Com.

2. Dynavox

#ad

Pro gramofony s MM skenovacími systémy, Dynavox TC-20 Phono předzesilovač, kompaktní kovové pouzdro, černý

#ad
Dynavox #ad - Kompaktní design: díky ultra kompaktnímu pouzdru lze zesilovač nenápadně integrovat do hudebního zařízení. Funkční: malý zesilovač umožňuje připojení vašeho gramofonu do zařízení bez vyhrazeného phono vstupu.

Vysoká kvalita zvuku: externí síťový zdroj minimalizuje rušivé vlivy a zajišťuje tak vynikající kvalitu reprodukce vašich vinylových desek. Rozsah dodávky: 1 x dynavox tc-20 phono předzesilovač, 1 x externí spínací síťový zdroj, 1 x návod k obsluze. Minimální rozptyl bzučení: kovové pouzdro a externí síťový zdroj zajišťují optimální odolnost proti rušení.
ZnačkaDynavox #ad
VýrobceDynavox #ad
Výška1.26
Délka4.13
Hmotnost0.51
Šířka2.56
Číslo dílu207671
Modelka207671

3. Mersoco

#ad

Předzesilovač pro gramofony, Phono předzesilovač, předzesilovač pro MM gramofon Mini Stereo Audio HiFi

#ad
Mersoco #ad - Převádí zvukový signál phono předzesilovač převádí fono signály na úroveň linky, aby bylo dosaženo lepšího zvuku a vyšší hlasitosti. Nechte své gramofonové desky znít přesně tak, jak jsou odečítány z jehly vašeho gramofonu.

Nehlučný provoz nabízí díky svým nehlučným operačním zesilovačům vynikající výkon. Tento ultramoderní phono zesilovač se hodí pro všechny magnetické snímače zvuku. Kromě toho je vybaven uzemňovací přípojkou pro účinnou ochranu phono. Pak připojte přijímač zesilovače k výstupům RCA/TRS. 1 rok zárukapokud umístíte zesilovač v blízkosti zdroje, účinně se sníží problém s blátivou kvalitou zvuku. Tento předzesilovač zaručujeme 30denní právo na vrácení zboží a 1letou zárukou od výrobce.

Připojte gramofon se vstupy RCA a zemí. Dc 12v adaptér je součástí dodávky. Vylepšený design nezávislý spínač pro regulaci výkonu vám umožní používat tento phono předzesilovač volněji. Již není nutné opakované zapínání a vypínání, jediné zapínací tlačítko jej může ovládat. Vstup rca a výstup rca/trs tento předzesilovač má stereo cinch vstupy, stereo výstupy cinch a trs.
ZnačkaMersoco #ad
VýrobceMersoco #ad
Číslo díluAU224

4. EKLEVOR

#ad

Předzesilovač pro gramofon RCA vstup a výstup, EKLEVOR Phono předzesilovač M/M se síťovým spínačem, Phono Preamp předzesilovač gramofonu, s DC 12V síťovým zdrojem, předzesilovač Phono s úrovní

#ad
EKLEVOR #ad - Díky umístění zesilovače v blízkosti zdroje lze efektivně snížit problém s blátivou kvalitou zvuku. Je vhodný pro většinu audio zařízení, zesilovač, 5 mm Pozlacené rozhraní pro lepší kvalitu zvuku a trvanlivost. Při -40 dbu/1 khz, 5 dbv při 1 khz, 3 mv při 1 khz, faktor zkreslení: 0, vstupní citlivost: 5, frekvenční rozsah: standardní RIAA.

Snadná obsluha, instalace přístroje trvá jen několik minut. Nízká hlučnost, pokud je výstup 10 kohm, vysoký provoz nehlučný operační zesilovač eklevor, předchází maximum 2 V PP. Kromě toho je vybaven uzemňovacími sloupky, které mohou efektivně chránit gramofony. Má vstup a výstup rca pro levý a pravý kanál a je kromě toho vybaven výstupním rozhraním 1/4" 6, 5 mm, 35 mm a adaptérem 3, mixér. Výstup rca+6, jako jsou reproduktory a sluchátka, 35 mm/3, který je mimořádně přizpůsobitelný.

Konverze phono signálů kompaktní kovový kryt eklevor ultralownoise phono předzesilovač dokáže převést phono signály na úrovni linky, což je pohodlné a s dlouhou životností. Jedinečný design síťového vypínačena přední straně se nachází síťový vypínač, který šetří zapojení a odpojení síťového zdroje a efektivně prodlužuje životnost. Vybaveno vysoce kvalitním 12v dc síťovým zdrojemmaximální vstupní úroveň: -23, 06 % typ.
ZnačkaEKLEVOR #ad
VýrobceEKLEVOR #ad
Číslo díluDAC157eu
ModelkaPP500P

5. LD Systems

#ad

černý, LD Systems PPA 2 phono předzesilovač a ekvalizér LDPPA2

#ad
LD Systems #ad - Rca vstupy a výstupy. Stabilní kovové pouzdro. Ultra kompaktní phono předzesilovač s analogovou technikou. Správné vyrovnání RIAA.
ZnačkaLD Systems #ad
VýrobceLD Systems #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0.84
Šířka0
Číslo díluLDPPA2
ModelkaLDPPA2
Záruka24 měsíců

6. Hama

#ad

RCA kabel 0,9 m černý, vč. síťového adaptéru 230 V/50Hz, 3000 mA, Hama Stereo Phono předzesilovač PA 506 pro gramofony

#ad
Hama #ad - Se síťovým zdrojem 230 v/50 hz, 300 ma, délka kabelu: 1, 5 m a kabelem RCA délka kabelu: 90 cm. Rozsah dodávky: 1 stereo předzesilovač "pa 506", 1 kabel rca délka 90 cm, 1 síťový zdroj délka 150 cm, 1 návod k obsluze český jazyk nelze zaručit.

Zesiluje a vyrovnává signály gramofonu: pro připojení gramofonu s magnetickým systémem na audio mixážní pult nebo stereo zařízení se vstupy Line/Aux/MD-/CD. Pozlacené kontakty s nízkými přechodovými odpory pro bezpečný přenos signálu, masivní celokovový kryt pro ochranu před vnějšími vlivy. Nehlučný předzesilovač s vyrovnáním RIAA, vhodný také pro audio pulty a PC zvukovou kartu.
ZnačkaHama #ad
VýrobceHama #ad
Výška1.54
Délka5.59
Hmotnost0.13
Šířka3.19
Číslo dílu00040506
Modelka00040506
ZárukaZáruka 2 roky, žádná záruka (zákonná úprava)

7. Speaka

#ad

Speaka Profesionální předzesilovač Phono

#ad
Speaka #ad - Zesiluje a vyrovnává signály gramofonu. Pro připojení gramofonů na vstupy Line/Aux-/MD-/CD. Napájení pomocí 9V baterie. Standardní vyrovnání RIAA.
ZnačkaSpeaka #ad
VýrobceSpeaKa Professional #ad
Výška1.1
Délka3.5
Hmotnost0.25
Šířka2.8
Číslo díluSP-4922856
ModelkaSP-4922856

8. PROZOR

#ad

PROZOR Předzesilovač pro gramofon audiofiler M/M Phono předzesilovač s kontrolou úrovně RCA vstup a výstup rozhraní vč. síťového adaptéru 12 V 1A -černý

#ad
PROZOR #ad - Obsah balení1 x phono předzesilovač; 1 x síťový zdroj 12 V / 1 A. Vstupní / výstupní rozhraní2 * rca l&r vstup + 2 x RCA L&R -výstupní rozhraní. Konbs ovládání hlasitostiS regulátorem hlasitosti můžete nastavit hlasitost. Kompaktní phono předzesilovač s kovovým krytem, přenosný a s dlouhou životností. Singal konverzek převodu signálu signálu na signál na linkovou úroveň. Audiophill phono předzesilovač ultra tichý audio výkon, nabízí vynikající kvalitu zvuku.
ZnačkaPROZOR #ad
VýrobcePROZOR #ad
Hmotnost0.4
Číslo díluPRR022
ModelkaPRR021

9. Pro-Ject Audio Systems

#ad

Phono předzesilovač černý, Pro-Ject Phono Box E

#ad
Pro-Ject Audio Systems #ad - Tvrdě pozlacené konektory RCA. Kompaktní rozměry pro instalaci v blízkosti gramofonu. Vnitřní stínění z kovu, externí síťový zdroj je součástí dodávky. Princip designu inspirovaný Dr. Sykora, smd obvody s velmi nízkohlučnými komponenty. Zesílení a vyrovnání RIAA pro MM.
ZnačkaPro-Ject Audio Systems #ad
VýrobcePro-Ject Audio Systems #ad
Výška3
Délka8.5
Hmotnost0.55
Šířka7.5
Číslo díluBox - Phono Box E Black
ModelkaBox - Phono Box E Black
ZárukaZáruka výrobce 2 roky