Top 9 Hue Bewegungsmelder Innen – Beleuchtung und Smart Home

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Philips Hue

#ad

Bílý, Philips Hue senzor pohybu, inteligentní hlásič pohybu, příslušenství pro váš systém Philips Hue, senzor denního světla

#ad
Philips Hue #ad - Philips hue senzor pohybu – příslušenství pro váš chytrý systém philips hue: propojte senzor pohybu Hue přes aplikaci Hue se svým systémem Hue a vaše lampy Philips Hue se automaticky zapnou, když vstoupíte do pokoje.

Pro uvedení do provozu je nutný Hue Bridge k dostání samostatně. Jednoduchá instalace pomocí magnetu, takže senzor Hue lze natočit horizontálně nebo vertikálně o 60°. Automatické ovládání světla: Senzor Hue se aktivuje/deaktivuje, pokud zaregistruje, resp. Nezaregistruje pohyb. Individuální nastavení osvětlení lze naprogramovat prostřednictvím aplikace Hue, například nastavení podle místností nebo citlivosti vůči světlu.

Extrémně rychlá reakční doba méně než 0, 5 sekundy; dosah 5 metrů. Senzor hue reaguje pouze tehdy, pokud není k dispozici dostatek denního světla, a tím je extrémně energeticky úsporný.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobceSignify #ad
Výška0.79
Délka2.17
Hmotnost0.17
Šířka2.17
Číslo dílu929003067501
Modelka929003067501
Záruka2 roky.

2. Mobilefox

#ad

Držák pro Philips Hue Motion Sensor detektor pohybu rohový držák pohybové čidlo Držák na stěnu Držák

#ad
Mobilefox #ad - Praktický a jednoduchý držák vhodný pro senzor pohybu philips hue | detektor pohybu Philips Hue Motion můžete připevnit na každý roh stěny a stropu | Úhel nastavení je: 45° a 90°.

Rozsah dodávky: 1x rohový držák pro philips hue motion sensor bílý | 2x univerzální šrouby | 2x univerzální hmoždinky | 7x lepicí body. Technické detaily: rozměry: cca 49, 5 x 42 x 40 mm | materiál: plast | Upevnění: Šrouby nebo lepení | Barva: Bílá | Hmotnost: 21g. Kompatibilní s: detektor pohybu philips hue Motion Sensor | Pozor: Detektor pohybu není součástí dodávky | Made in Germany. Se používají pouze jako popisné údaje pro ilustraci. Vezměte prosím na vědomí: výslovně se upozorňuje, že se u tohoto výrobku nejedná o originální produkt firmy Philips, … atd.
ZnačkaMobilefox #ad
VýrobceMobilefox #ad
Výška1.57
Délka1.65
Šířka1.95
Číslo dílu700139-W
Modelka700139-W

3. Burakme

#ad

UK-Designed., Erhöhen Sie die Ästhetik Ihres intelligenten Zuhauses, einfache DIY-Installation, kompatibel mit Hue Sensor V1 & V2, Deckeneinbauhalterung für Philips Hue Bewegungsmelder

#ad
Burakme #ad - Kompatibilität und benutzerfreundlichkeit: die halterung ist so konzipiert, dass sie sich nahtlos in die Philips Hue Magnetic Cylinder Mount integrieren lässt, die im Lieferumfang des Philips Hue Bewegungssensors separat erhältlich enthalten ist. Dies gewährleistet eine problemlose installation und Kompatibilität mit Ihrer bestehenden Philips Hue-Einrichtung, vereinfacht den Prozess und spart Ihnen wertvolle Zeit und Mühe.

Einfache diy-installation: erstellen sie mühelos das perfekte Installationsloch 75 oder 76 mm mit einer Lochsäge oder einer Stichsäge, wie in unserem Installationsvideo gezeigt. Langlebige konstruktion: hergestellt aus hochwertigem ABS im Spritzgussverfahren, die auch bei längerem Gebrauch erhalten bleibt, garantiert dieser Bewegungssensor eine lange Lebensdauer, ohne seine Zuverlässigkeit zu beeinträchtigen. Aktivieren sie die bewegungsaktivierte Beleuchtung und verbessern Sie die Hausautomatisierung für ein komfortableres Wohnumfeld mit Ihrem Philips Hue Bewegungssensor separat erhältlich.

Nahtlose integration: diese halterung wurde speziell für den Philips Hue Indoor-Bewegungsmelder entwickelt und sorgt für eine makellose Passform ohne unansehnliche Wandhalterungen, die sich nahtlos in Ihre Umgebung einfügen. Erhöhter komfort: die versenkte deckenhalterung ermöglicht durch ihre abnehmbare Frontplatte einen schnellen und effizienten Batteriewechsel, ohne dass die gesamte Halterung von der Decke entfernt werden muss. Vielseitige anwendung: mit dieser halterung können sie ihr beleuchtungserlebnis in Fluren, Eingängen und Badezimmern individuell gestalten.
ZnačkaBurakme #ad
VýrobceBurakme #ad
Výška1.4
Délka3.94
Šířka3.94
Číslo díluBURK001
ModelkaBURK001

4. Philips Hue

#ad

Philips Hue senzor pohybu – pohodlné ovládání osvětlení pomocí aplikace

#ad
Philips Hue #ad - Heu senzor reaguje pouze tehdy, pokud není k dispozici dostatek denního světla, a tím je extrémně energeticky úsporný. Extrémně rychlá doba odezvy
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobcePhilips #ad
Výška2.17
Délka0.79
Hmotnost0.14
Šířka2.17
Číslo dílu8718696595190
Modelka929001260701

5. Philips Hue

#ad

černý, snadná instalace, Smart Home Security a ovládání osvětlení pouze jednou aplikací nutný Philips Hue Bridge, Philips Hue Kontaktní senzor pro dveře a okna Secure Smart Home

#ad
Philips Hue #ad - Ovládání světla: použijte bezpečnostní kontaktní senzor pro zapnutí světla při otevření – perfektní pro často používané oblasti. Rozsvítí světlo na chodbě, když se otevřou domovní dveře.

Nechte např. V případě potřeby spusťte pomocí aplikace Hue světelný alarm. Můžete dokonce vidět, kdy byl senzor naposledy spuštěn a zda se k němu někdo rozhodl zvládnout. Barevně přizpůsobitelné: kontaktní senzor je k dostání v černé a bílé barvě. Rozšiřte svůj chytrý domov pomocí hue bridge: získáte tak celou paletu inteligentních bezpečnostních funkcí pro váš domov.

Varování v reálném čase na vašem mobilním zařízení: přijímejte zprávy v reálném čase, když se otevře senzor. Pro kontaktní senzor je nutný Hue Bridge. Bezpečný pocit: pomocí přiložené lepicí plochy připevněte kontaktní senzor na dveře, trezory a mnoho dalšího – a obdržíte oznámení nebo dokonce světlo zapnete, okna, skříně, když se senzor otevře.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobceSignify #ad
Výška0.87
Délka0.79
Šířka0.87
Číslo dílu929003563803
Modelka929003563803

6. Aqara

#ad

Pro výstražný systém a automatizace, kompatibilní s HomeKit, vyžaduje AQARA-HUB, nastavitelný časový limit detekce, IFTTT, Alexa, výdrž baterie 5 let, Aqara Detektor pohybu P1 aktualizovaná verze

#ad
Aqara #ad - Upozornění: vyžaduje rozbočovač aqara zigbee 3. 0 a zabezpečené 2, 4 ghz wi-fi síťové připojení. Díky konfiguraci časového limitu 1–200 s v aplikaci aqara Home App můžete šetřit energii nebo nechat senzor zaznamenat každý pohyb v co nejkratším čase. Výstražný systém a domácí automatizace: pokud nastavíte systém aqara home alert nebo jej použijete v homekit nebo jiných podporovaných systémech, místní zvuk, užívejte si neustálé sledování, pokud je detekován pohyb.

Výdrž baterie 5 let: detektor pohybu p1 má špičkovou výdrž baterie pět let a přijatelnou výdrž baterie, a to i při nízkých teplotách nebo bleskurychlé časové limity detekce. Detektor pohybu p1 je kompatibilní s Aqara Home, HomeKit, Alexa, IFTTT a dalšími. Kromě toho lze konfigurovat tři režimy citlivosti vysoká, střední a nízká, ze které je senzor spuštěn.

Nakonfigurujte podmínky a poté akce a mnoho rutinních úkolů, světelné alarmy a oznámení v cloudu, jako je zapnutí světla pomocí chytrého vypínače Aqara nebo ovládání televizoru pomocí chytré zásuvky lze automatizovat. Nastavitelný časový limit detekce: časový limit detekce lze snadno nakonfigurovat bez nutnosti hardwarových změn. S univerzálním 360° stojanem můžete jednoduše nastavit úhel pohledu a senzor spustit pouze tehdy, které se vztahují na vzdálenost, když je potřeba. Aktualizujte pro použití na nejnovější verzi firmwaru.
ZnačkaAqara #ad
VýrobceLumi United Technology Co., Ltd #ad
Výška2.76
Délka2.17
Hmotnost0.07
Šířka1.46
Číslo díluMS-S02
ModelkaMS-S02

7. Homematic IP

#ad

Detektor pohybu Homematic 190

#ad
Homematic IP #ad - Rozpozná pohyby uvnitř a zapíná světlo pomocí Homematic IP aktorů v závislosti na jasu a/nebo čase. Varování prostřednictvím aplikace Homematic IP při demontáži nebo manipulaci integrovaným sabotážním kontaktem.

Optimální snímací oblast s dosahem až 12 m a úhlem snímání cca 105°. Použitelné ve spojení s aplikací homematic ip pro bezpečnostní aplikace. Flexibilní montáž na stěny, stropy, v rozích nebo pomocí dodaného stojanu. Pro provoz je nutný homematic ip access point ve spojení s aplikací Cloud Service, centrálem Smart Home CCU3 nebo vhodným partnerským řešením.
ZnačkaHomematic IP #ad
VýrobceeQ-3 AG #ad
Výška2.56
Délka1.34
Hmotnost0.19
Šířka2.05
Číslo dílu142722A0
ModelkaHmIP-SMI
ZárukaZáruka dva roky.

8. Philips Hue

#ad

Dvojité balení pro dveře a okna, snadná instalace, Philips Hue Secure Smart Home Kontaktní čidlo, černý, Smart Home Security a ovládání osvětlení pouze jednou aplikací vyžaduje Philips Hue Bridge

#ad
Philips Hue #ad - Rozsvítí světlo na chodbě, když se otevřou domovní dveře. Pro kontaktní senzor je nutný Hue Bridge. Můžete dokonce vidět, kdy byl senzor naposledy spuštěn a zda se k němu někdo rozhodl zvládnout.

Ovládání světla: použijte bezpečnostní kontaktní senzor pro zapnutí světla při otevření – perfektní pro často používané oblasti. V případě potřeby spusťte pomocí aplikace Hue světelný alarm. Nechte např. Varování v reálném čase na vašem mobilním zařízení: přijímejte zprávy v reálném čase, když se otevře senzor. Rozšiřte svůj chytrý domov pomocí hue bridge: získáte tak celou paletu inteligentních bezpečnostních funkcí pro váš domov.

Barevně přizpůsobitelné: kontaktní senzor je k dostání v černé a bílé barvě. Bezpečný pocit: pomocí přiložené lepicí plochy připevněte kontaktní senzor na dveře, okna, trezory a mnoho dalšího – a obdržíte oznámení nebo dokonce světlo zapnete, skříně, když se senzor otevře.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobceSignify #ad
Výška2.76
Délka0.79
Šířka0.87
Číslo dílu929003563804
Modelka929003563804

9. Zecamin

#ad

Hlasový příkaz kompatibilní s Alexou. 4 ks v balení, bezdrátový senzor pohybu s aplikací dálkového monitorování, WiFi senzor pohybu, inteligentní detektor pohybu pro bezpečnost domova

#ad
Zecamin #ad - Podporované hlasově řízené příkazy senzor pohybu je kompatibilní s alexou. Inteligentní ovládání světlasvětlo se automaticky zapne, která světlo automaticky zapne, když se vrátíte domů. Například světlo do obývacího pokoje se automaticky zapne, když se vrátíte domů. Pokud jste k aplikaci připojili inteligentní lampu nebo inteligentní konektor, když jsou detekovány pohyby a vypne se, můžete v aplikaci Smart Life vytvořit inteligentní rutinu, pokud po určenou dobu není detekován žádný pohyb.

Přizpůsobte si zprávy alexa jako "vítejte doma" nebo "Pohyb v obývacím pokoji", které se spustí, pokud jsou rozpoznány pohyby. Na druhé straně jej lze použít jako bezpečnostní systém pro ochranu majetku. Pomocí aplikace alexa si můžete vytvořit vlastní rutiny, když jsou rozpoznány pohyby. Univerzální použití na jedné straně lze použít pohybový senzor pro usnadnění vašeho života.

Oznámení o příjmu alarmu pokud wifi senzor pohybu rozpozná pohyb, obdržíte v aplikaci push oznámení. S detekční oblastí 128° a detekční vzdáleností 6 metrů může být bezdrátový senzor pohybu první obrannou linií vaší domácí bezpečnosti. Dálkové monitorování aplikace v reálném čase inteligentní pohybový senzor je kompatibilní s aplikací Smart Life a aplikací Tuya Smart. Bez ohledu na to, kde se nacházíte, můžete monitorovat bezpečnost domova v reálném čase.
ZnačkaZecamin #ad
VýrobceZecamin #ad
Výška0.59
Délka2.76
Šířka0.98
Číslo díluMS-04
ModelkaMS-04