Top 10 ZIPIT Federmäppchen – Pouzdra na psací potřeby

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ZIPIT

#ad

ZIPIT Wildlings penál pro chlapce | velký penál do školy | pouzdro pro děti s organizérem | penál modrý

#ad
ZIPIT #ad - Učiň radost – rozvinout své nápady a nechat svou fantazii volný průběh pomocí těchto modrých penálů Wildlings. Vyrobeno z robustního polyesteru a EVA odolného proti prasknutí zaručuje dlouholeté používání.

Mnoho úložného prostoru – měří 21 × 7, 5 × 13, 5 cm a pojme až 60 tužek. S jedinečným potištěným designem Wildlings zaručeně vynikneš z davu. Lze prát v pračce – perte své penál wildlings až na 30 ° v šetrném programu ve své pračce. Celoživotní záruka – se závazkem zipit ke kvalitě můžete nakupovat s důvěrou. Penál je lehký a má bezpečný zip pro bezstarostné uložení. Stabilní a lehký – tento univerzální úložný box má robustní vnější kryt a měkkou vnitřní stranu odolnou proti poškrábání, aby byl váš obsah chráněn. Pro sušení položte naplocho.
ZnačkaZIPIT #ad
VýrobceZIPIT #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0.13
Šířka0
Číslo díluBWD-CRED
ModelkaBWD-CRED
Záruka20+ let

2. ZIPIT

#ad

široký otvor se zipem, Šedá, lze prát v pračce, pouzdro až na 55 tužek, Lenny, ZIPIT Lenny penál pro dospělé, organizér na tužky

#ad
ZIPIT #ad - Pouzdro navíc přesvědčí svým veselým, potištěným zipem a barevnou podšívkou. Lze prát v pračce na 30° v šetrném programu. Učiň radost – rozvinout své nápady a nechat svou fantazii volný průběh pomocí tohoto penálu Lenny.

Tak máte okamžitě přehled o celém obsahu. Vynikající kvalita – se závazkem zipit ke kvalitě můžete nakupovat s důvěrou. Iroký otvor – inteligentní design se širokým otvorem ve stylu doktorské tašky. Vyrobeno z robustního polyesteru a EVA odolné proti prasknutí zaručuje dlouholeté používání. Mnoho úložného prostoru – měří 19, 5 × 11, 5 × 7, 5 cm a pojme až 55 tužek; s velkým otvorem, abyste našli přesně to, co hledáte. Pro sušení položte naplocho.
ZnačkaZIPIT #ad
VýrobceZIPIT USA INC. #ad
Výška2.95
Délka7.68
Hmotnost0.03
Šířka4.53
Číslo díluPC-L15
ModelkaPC-L15
ZárukaLIFETIME WARRANTY – se zárukou ZIPIT to quality you can peurchase with confidence. Made of sturdy polyester, it guarantees years of practical use.

3. ZIPIT

#ad

ZIPIT Wildlings penál pro chlapce | velký penál do školy | Monster pouzdro pro děti | penál černý

#ad
ZIPIT #ad - Pro uschnutí položte na plocho a počkejte, až bude přátelská příšera opět připravena k použití. Dlouhý zip – vyrobený z jednoho dlouhého zipu, nabízí dostatek místa pro vše, co potřebuješ! ať už školní potřeby nebo jiné osobní předměty, který lze zcela otevřít a zavřít, černé příšery jsou oblíbené u dětí a teenagerů zároveň.

Udělejte z toho radost – rozvinete své nápady a nechte svou fantazii volně běhat s pomocí tohoto černého penálu. Doživotní záruka - se závazkem společnosti zipit ke kvalitě můžete nakupovat s důvěrou. Se svými zářivými očima a úsměvem na zip je přátelská příšera skvělým společníkem pro chlapce a dívky.

Vyrobeno z robustního polyesteru zaručuje dlouholeté používání a zábavu. Velký úložný prostor – měří 22 × 2 × 10 cm a pojme až 30 tužek; s velkým diagonálním otvorem, abyste našli přesně to, co hledáte. Lze prát v pračce – perte své penál wildlings až na 30 ° v šetrném programu v pračce.
ZnačkaZIPIT #ad
VýrobceZIPIT #ad
Výška3.94
Délka8.66
Hmotnost0.11
Šířka0.79
Číslo díluZTM-WD-BG
ModelkaZTM-WD-BG
ZárukaYear

4. ZIPIT

#ad

ZIPIT Penál Colorz pro dívky | velký penál do školy a kanceláře | pouzdro s organizérem | penál Galaxie

#ad
ZIPIT #ad - Mnoho úložného prostoru – měří 21 × 7, 5 × 13, 5 cm a pojme až 60 tužek. S jedinečně potištěným designem Colorz zaručeně vynikneš z davu. Pro sušení položte naplocho.

Stabilní a lehký – tento univerzální úložný box má robustní vnější kryt a měkkou vnitřní stranu odolnou proti poškrábání, aby byl váš obsah chráněn. Doživotní záruka – zaregistrujte své pouzdro na našich webových stránkách a zajistěte si tak doživotní záruku proti všem výrobním vadám. Penál je lehký a má bezpečný zip pro bezstarostné uložení. Lze prát v pračce – perte své penál wildlings až na 30 ° v šetrném programu ve své pračce. Učiň radost z učení – rozvíjejte své nápady a nechte své fantazii volný průběh pomocí tohoto modrého penálu Colorz.
ZnačkaZIPIT #ad
VýrobceZIPIT USA INC. #ad
Výška2.95
Délka8.27
Hmotnost0.33
Šířka5.31
Číslo díluZPP-PL4D
ModelkaZPP-PL4D
ZárukaDoživotní záruka – zaregistrujte své pouzdro na našich webových stránkách a zajistěte si tak doživotní záruku proti všem výrobním vadám.

5. ZIPIT

#ad

Kosmetická taška s širokým otvorem | penál růžový, ZIPIT Lenny penál pro dívky | velký penál do školy a kanceláře | pouzdro

#ad
ZIPIT #ad - Strukturovaná spodní strana – díky strukturované spodní straně zůstává pouzdro vždy na svém místě. Tak máte okamžitě přehled o celém obsahu. K tomu nejlépe uzavřete zip a pouzdro perte maximálně na 30 °C.

Vynikající kvalita – se závazkem společnosti zipit ke kvalitě můžete nakupovat s důvěrou. Velikost/materiály – pouzdro/kosmetická taška z odolného polyesterového materiálu o velikosti 19, 5 × 7, 5 × 11, 5 cm; nabízí místo pro více než 55 barevných tužek a je tak stylovým úložným řešením. Rukojeť na zip z gumy se snadno uchopí a roztomilé pouzdro dovedně završuje.

Lze prát v pračce – v případě potřeby lze pouzdro jednoduše prát v pračce. Vyrobeno z robustního polyesteru, zaručuje dlouholeté praktické používání. Poté nechte uschnout na vzduchu. Irší, zesílený otvor – inteligentní design se širokým otvorem ve stylu doktorské tašky. Pouzdro navíc přesvědčí svým veselým, potištěným zipem a barevnou podšívkou.
ZnačkaZIPIT #ad
VýrobceZIPIT #ad
Výška2.95
Délka7.68
Hmotnost0.26
Šířka4.53
Číslo díluPC-L1
ModelkaPC-L1
ZárukaDoživotní záruka, nutná registrace

6. ZIPIT

#ad

ZIPIT Talking Monstar Jumbo penál, modrý

#ad
ZIPIT #ad - Udělejte z učení radost – rozvinete své nápady a nechte uzdu své fantazii s pomocí tohoto velkého penálu. Vyrobeno z robustního polyesteru a EVA odolné proti prasknutí zaručuje dlouholeté používání.

Použijte jej pro uložení veškerých školních potřeb nebo osobních věcí. Se zářivými očima a úsměvem na zip je toto přátelské monstrum skvělým společníkem pro chlapce. Pro sušení položte naplocho. Celoživotní záruka – se závazkem zipit ke kvalitě můžete nakupovat s důvěrou. Lze prát v pračce na 30° v šetrném programu. Dlouhý zip – tento penál se skládá z dlouhého zipu, který lze zcela otevřít a zavřít. Mnoho úložného prostoru – měří 23 x 15 cm a pojme až 60 tužek; s velkým diagonálním otvorem, abyste našli přesně to, co hledáte.
ZnačkaZIPIT #ad
VýrobceZIPIT #ad
Výška5.9
Délka9
Hmotnost0.18
Šířka0.78
Číslo díluZTMJ-ACE-FBA
ModelkaZTMJ-AR-ACE
ZárukaYear

7. ZIPIT

#ad

ZIPIT Grilovací penál, červený

#ad
ZIPIT #ad - Učte se potěšit – rozvinout své nápady a nechte své fantazii volný průběh pomocí tohoto modrého penálu Wildlings. Mnoho úložného prostoru – měří 21 × 7, 5 × 13, 5 cm a pojme až 60 tužek.

Stabilní a lehký – tento univerzální úložný box má robustní vnější kryt a měkkou vnitřní stranu odolnou proti poškrábání, která chrání váš obsah. S jedinečným potiskem Wildlings design budeš zaručeně vyniknout z davu. Pro sušení položte naplocho. Kuličkové desky jsou lehké a mají bezpečný zip pro bezstarostné uložení. Lze prát v pračce – pery wildlings perte až na 30° v šetrném programu v pračce.
ZnačkaZIPIT #ad
VýrobceZIPIT #ad
Výška3.94
Délka8.66
Hmotnost0.13
Šířka0.79
Číslo díluZTM-GR-RI
ModelkaZTM-GR-RI
ZárukaRok

8. ZIPIT

#ad

Jumbo penál, ZIPIT, Galaxie

#ad
ZIPIT #ad - Celoživotní záruka – se závazkem zipit ke kvalitě můžete nakupovat s důvěrou. Spousta úložného prostoru – měří 23 × 2 × 15 a pojme až 60 tužek; s velkým otvorem, proto lze do pouzdra uložit velké a malé věci.

Učiň radost – rozvinout své nápady a nechat svou fantazii volně běhat s pomocí tohoto penálu. Díky extra širokému, abyste našli přesně to, co hledáte. Pro sušení položte naplocho. Vyrobeno z robustního polyesteru a EVA odolné proti prasknutí zaručuje dlouholeté používání. Nadměrná velikost, diagonálnímu otvoru je zcela snadné najít požadovaný předmět ihned.

S jedinečným potištěným designem zaručeně vynikneš z davu. Lze prát v pračce na 30° v šetrném programu. Dlouhý zip – vyrobeno z jednoho dlouhého zipu, co potřebujete! ať už školní potřeby nebo jiné osobní předměty, nabízí dostatek místa pro vše, který lze zcela otevřít a zavřít, naše penály jsou oblíbené u dětí a teenagerů zároveň.
ZnačkaZIPIT #ad
VýrobceZIPIT #ad
Výška5.91
Délka9.06
Hmotnost0.13
Šířka0.79
Číslo díluZTJ-PL4
ModelkaZTJ-PL4
Záruka20+ jahre.

9. ZIPIT

#ad

ZIPIT Monster penál pro děti | velký penál do školy | pouzdro na monstrum pro chlapce a dívky | penál, průhledná, bílá

#ad
ZIPIT #ad - Pro sušení položte naplocho. Lze prát v pračce – perte své penál wildlings až na 30 ° v šetrném programu ve své pračce. Vyrobeno z robustního polyesteru a EVA odolného proti prasknutí zaručuje dlouholeté používání.

Celoživotní záruka – se závazkem zipit ke kvalitě můžete nakupovat s důvěrou. Stabilní a lehký – tento univerzální úložný box má robustní vnější kryt a měkkou vnitřní stranu odolnou proti poškrábání, aby byl váš obsah chráněn. S jedinečným potištěným designem Wildlings zaručeně vynikneš z davu. Učiň radost – rozvinout své nápady a nechat svou fantazii volný průběh pomocí těchto modrých penálů Wildlings. Mnoho úložného prostoru – měří 21 × 7, 5 × 13, 5 cm a pojme až 60 tužek. Penál je lehký a má bezpečný zip pro bezstarostné uložení.
ZnačkaZIPIT #ad
VýrobceZIPIT #ad
Výška3.94
Délka8.66
Šířka0.79
Číslo díluCMP-2
ModelkaCMP-2
ZárukaDoživotní záruka, nutná registrace

10. ZIPIT

#ad

Kosmetická taška s organizérem | penál růžový, ZIPIT Half & Half penál pro dámy | velký penál do školy a kanceláře | pouzdro

#ad
ZIPIT #ad - Doživotní záruka – závazek společnosti zipit ke kvalitě vám umožní nakupovat s důvěrou. Transparentní a funkční – váš den tak bude funkční a užijete si spoustu zábavy s pohledem do přední průhledné přihrádky této trendové taštičky.

Penál je vyroben z robustního polyesteru a zaručuje dlouholeté praktické používání. Velmi prostorný – měří 20 × 10 × 6 cm. Inteligentní uživatelská přívětivost – s polovičním a polovičním designem se dvěma přihrádkami a další přihrádkou na organizér na zadní straně můžete obsah uspořádat a uchovávat zcela podle svých přání.

Se 3 přihrádkami a speciálními organizéry je pouzdro na tužky perfektně vhodné pro organizaci a uložení podle priorit. Pro sušení nechte penál jednoduše ležet otevřený. Lze prát v pračce – váš zipit pencil case lze prát v pračce při maximálně 30 °C v programu šetrného praní.
ZnačkaZIPIT #ad
VýrobceZIPIT USA INC. #ad
Výška4.33
Délka8.27
Šířka2.76
Číslo díluHNHPL-4
ModelkaHNHPL-4
ZárukaLIFETIME WARRANTY – se zárukou ZIPIT to quality you can peurchase with confidence. Made of sturdy polyester, it guarantees years of practical use.