Top 10 Yankee Candle Autoduft – Osvěžovače vzduchu

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. WUNDER-BAUM

#ad

WUNDER-BAUM Osvěžovač vzduchu do auta – přívěsek pro dlouhotrvající vůni v autě nebo doma – Summer Cotton – 1 kus

#ad
WUNDER-BAUM #ad - Originál osvěžovače vzduchu: wunder-baum je originální osvěžovač vzduchu na doma i na cesty. Dlouhotrvající vůně: díky zvláštním a chráněným postupům v kombinaci s výjimečnými vůněmi je dosaženo vysoce kvalitních a dlouhodobých výsledků.

Summer coton – oživující vůně, svěží, jako čisté prádlo v letním vánku, čistá vůně. Osvěžuje vaše okolí: osvěžovače vzduchu wunder-baum jsou k dostání v mnoha různých provedeních a vůních, takže můžete bez problémů najít svou oblíbenou vůni. Více než jen osvěžovač vzduchu do auta: ať už doma nebo na cestách, garáže, s originálním osvěžovačem vzduchu do auta bude vzduch lepší; ideální pro prádelny, koupelny a prostory se zvířecími pachy.
ZnačkaWUNDER-BAUM #ad
VýrobceWUNDER-BAUM AG #ad
Výška7.48
Délka0.12
Hmotnost0.14
Šířka3.15
Číslo díluMTR0068
ModelkaPER90528

2. Yankee Candle

#ad

Bahama Breeze™, Yankee Candle Car Jar® Ultimate

#ad
Yankee Candle #ad - Lze snadno zavěsit v autě, doma nebo kdekoli. Vydrží až 4 týdny. 0, 5 unce. Země původu: USA. 100% recyklovatelné v partnerství s TerraCycle. Vykouzlete obrázky osvěžujících koktejlů na tropických plánech s ananasem, grapefruitem a mango. Rozměry d x Š x v: 2, 1 x 13, 5 x 8, 7 cm. Grafika etiket se může lišit.
ZnačkaYankee Candle #ad
VýrobceYankee Candle Company #ad
Výška5.4
Délka1
Hmotnost0.02
Šířka3.2
Číslo dílu1220934
Modelka1220934

3. Ambi Pur

#ad

čistá svěžest, 1 kus balení 6 ks, Febreze osvěžovač vzduchu do auta, vůně auta proti pachům, alternativa k vonnému stromu, {balení se může lišit }, dávkovač vůně, osvěžovač vzduchu do auta

#ad
Ambi Pur #ad - Lze snadno připevnit na větrací otvory automobilu. Nejenže zakrývá pevně usazené pachy, domácích zvířat, např. Nastavitelná intenzita vůně pro decentní svěžest. Diskrétní a elegantní. Každý klip vydrží až 30 dní. Zanechává lehkou svěží vůni. Pachů jídla, ale odstraňuje je, kouře nebo odpadků ve vašem autě. Inspirováno čerstvostí čisté bílé bavlny. Osvěžovač vzduchu do auta febreze s technologií odstraňování zápachu odstraňuje nepoddajné pachy a zanechává lehkou svěží vůni.
ZnačkaAmbi Pur #ad
VýrobceProcter & Gamble #ad
Výška6.5
Délka2.84
Hmotnost0.03
Šířka1.48
Číslo dílu81681026
Modelka81681026

4. Little Trees

#ad

6 kusů, Little Trees Osvěžovač vzduchu MTZ02, nová vůně do auta

#ad
Little Trees #ad - Erstvá, čistá vůně. Vydrží několik týdnů doma, v autě nebo v kanceláři. Zažijte pocit nového auta. Z tradiční řady. Dlouhotrvající vonný zážitek.
ZnačkaLittle Trees #ad
VýrobceLITTLE TREE #ad
Výška4.53
Délka0.83
Hmotnost0.2
Šířka7.56
Číslo díluMTZ02
ModelkaMTZ02

5. Little Trees

#ad

Einzelpackung, LITTLE TREES Lufterfrischer Baum MTR0053 Kokosnuss-Duft für Auto, Wohnwagen, Zuhause, Boot

#ad
Little Trees #ad - Entfliehen sie ins paradies mit dieser traumhaften Mischung aus gerösteter Kokosnuss, nussiger Tonkabohne und gewürzter Vanille. Eine weltbekannte Marke seit über 60 Jahren. Ein lufterfrischer, den Sie praktisch überall aufhängen können. Außergewöhnliche Düfte auf speziellem Material. Nur einer von mehr als 30 Düften für Auto und Zuhause.
ZnačkaLittle Trees #ad
VýrobceLITTLE TREES #ad
Výška3.63
Délka7.63
Hmotnost0.01
Šířka3.06
Číslo dílu10317
Modelka10317

6. ANGOLIO

#ad

4 Stück Auto Lufterfrischer Kawaii Snacks Chips duftende Verzierung Auto Rückspiegel Anhänger Blase Erdbeermilch Pfirsich hängende Verzierung Dekoration süß aromatisch für Partyzubehör

#ad
ANGOLIO #ad - Diese autodiffusoren sorgen dafür, die Sie mögen und bezaubern. Einfach zu installieren: Öffnen sie die verpackung und verbinden sie sie mit einem seil mit ihrer Autoentlüftung. Es kann an die lüftungsöffnung gebunden oder an den Rückspiegel oder an verschiedene Stellen im Auto gehängt werden.

Das paket beinhaltet: sie erhalten 4 am Auto montierte Duftchips mit unterschiedlichen Mustern und unterschiedlichen Geschmacksrichtungen, nämlich Milchgeschmack, Pfirsichgeschmack, Erdbeergeschmack und Kaugummigeschmack. Passender anlass: beim autofahren sind autofahrer gerne in einer schönen umgebung unterwegs. Seine einzigartige qualität, sein klassisches Design und seine sonnigen Farben bringen unbegrenzte Kraft in Ihr Leben. Einzigartige geschenke: diese kawaii japanischen snacks sind ein gutes Geschenk für weibliche Fahrer. Frische luft: die liebevolle dekoration des luftauslasses macht das Reisen interessanter und macht die Luft im Auto duftend und charmant, was dem Auto nicht nur Vitalität verleiht, sondern auch Ihren einzigartigen Geschmack demonstriert.

Es fällt nicht bei stößen; es besteht keine Notwendigkeit, den Luftauslass des Autos auszutauschen, Sie sparen viel Geld. Und sie werden nicht dem geruch des autos selbst ausgesetzt sein, dass Ihr Auto voller Gerüche ist, Sie werden nur das Aroma von kawaii japanischen Snacks rosa süßer Autoluft genießen. Sie werden sich in sie verlieben.
ZnačkaANGOLIO #ad
VýrobceANGOLIO #ad
Číslo díluAG-Snacks Kawaii Car Air

7. Spigen

#ad

Klip na výstup regálu, příslušenství Tesla model osvěžovač vzduchu není součástí dodávky, Spigen Tesla Model 3 Model Y adaptér osvěžovače vzduchu

#ad
Spigen #ad - Speciálně vyvinutý pro osvěžovač vzduchu do auta Febreze a Yankee Candle Vent Clip osvěžovač vzduchu k dostání samostatně. Nadčasový a snadno vhodný pro Tesla Model 3 a Y Air Vent. Včetně lepicí pásky beze zbytku pro dodatečnou stabilitu. Dodává se v balení po dvou kusech.
ZnačkaSpigen #ad
VýrobceSpigen #ad
Výška1.18
Délka3.94
Hmotnost0.07
Šířka1.97
Číslo díluACP05265
ModelkaACP05265

8. Audi

#ad

Audi 000087009AC osvěžovač vzduchu

#ad
Audi #ad - Audi 000087009ac dávkovač vůně originální vonná gekonka růžový Gecko osvěžovač vzduchu vůně: květinově sladká.
ZnačkaAudi #ad
VýrobceAudi #ad
Výška0.63
Délka2.95
Hmotnost0.02
Šířka2.56
Číslo dílu000087009AC
Modelka000087009AC
Zárukažádné

9. BRISA

#ad

Volkswagen osvěžovač vzduchu dávkovač vůně do auta s motivem autobusu T1 Bulli v balení přední autobus / Pina Colada/tyrkysová, BRISA VW Collection

#ad
BRISA #ad - Oficiálně licencované: osvěžovače vzduchu v designu autobusu vw t1 jsou oficiálně licencovaným produktem Volkswagen. Materiál: tiskneme přímo 4c na oboustranně potištěnou speciální lepenku pro nejlepší kvalitu.

Všechny naše výrobky jsou vyvíjeny v Německu, aby splňovaly naše vysoké standardy kvality. Hodí se do auta, karavanu, stanu nebo také do obytných prostor a okouzlí příjemnou vůní. Rozměry: 7 x 9 cm. Ivá a štiplavá vůně "pina colada" přináší do vašeho vozidla příjemnou a lehkou svěžest. Multifunkční: příjemně vonící vůně jsou skvělým doplňkem.

Pro lidi velmi citlivé na zápach doporučujeme obal otevřít pouze na jednom místě. Dávkování: probíhá přes povrch a zaručuje decentní a dlouhotrvající vůni. Výrazný osvěžovač vzduchu s motivem předního a zadního pohledu VW T1 v jednom balení. Vůně: pina colada v tyrkysové barvě.
ZnačkaBRISA #ad
VýrobceBrisa #ad
Výška2.76
Délka3.54
Hmotnost0
Šířka0.2
Číslo díluBUAF05
ModelkaBUAF05
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

10. QitinDasen

#ad

QitinDasen 2 ks Premium Auto Aromaterapie Difuzor éterických olejů, automobilová aromaterapie ušlechtilá ocel Vent Clip, s 40 ks náhradní plstěnou podložkou 10 barev bez oleje oblak a strom života

#ad
QitinDasen #ad - Vyrobeno z vysoce kvalitního materiálu 316l ušlechtilé oceli, vysoce leštěný povrch, bez deformací. To je pro vás velká úspora. Jednoduchá změna vůně: 40 ks různých barevných doplňovacích polštářků lze tampony prát a znovu použít a nezanechávají žádné zbytky.

Kromě toho se na klipu nachází černá ochrana, antialergický, aby se zabránilo poškrábání vozidla. Položte jej jednoduše na otvor a vůně jemně protéká malými otvory na zadní straně. Pokud chcete změnit vůni, můžete polštářky zcela jednoduše vyměnit, aniž byste sami změnili difuzér větracích otvorů. Hel otevření odvzdušňovacího klipu činí cca 60 stupňů, snadno umístitelné bavlněné jádro a parfém s kapkami, vnitřní průměr 23 mm, se silným magnetickým uzávěrem.

Položte 2–3 kapky svého oblíbeného oleje na jednu z difuzérových polštářků a nechte ho v autě malý prostor/kancelář, abyste se uvolnili a měli dobrou náladu. Dvě aroma klipy do auta, jedna je vzor mraku, jedna je strom života. Zadní strana odvzdušňovacího klipu je opatřena zářivým otvorem.
ZnačkaQitinDasen #ad
VýrobceFULARR #ad
Číslo díluF283
ModelkaF283