Top 10 Yamaha Kopfhörer – Sluchátka

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Yamaha

#ad

černá – otevřená sluchátka na uši pro vynikající zvuk a neutrální zvuk – kompaktní, Yamaha Sluchátka HPH-150B, módní design vhodný pro klávesy Yamaha a digitální klavíry

#ad
Yamaha #ad - Komfortní, dlouhotrvající požitek z poslechu: díky jemně nastavitelnému hlavovému pásku a kloubu sluchátek On-Ear otočnému o 90 stupňů je zaručen maximální komfort při nošení.

Otevřená sluchátka s neutrálním zvukovým obrazem mají realistické zobrazení zvuku s čistým zvukem, kterého se nemůžete nabažit – ať už při poslechu hudby nebo procvičování elektronického nástroje. Kompaktní, módní design: sluchátka v barvách černá nebo bílá jsou k dostání v souladu s designy Yamaha Instrumente / Yamaha logo na krytu a čelence.

Rozsah dodávky: 1 x hph-150b sluchátka od yamaha, 3 mm, vč. Sluchátka mají jediný kabel – tím zaručuje bezproblémovou manipulaci a jednoduché spojení s digitálním nástrojem bez změti kabelů. 3, 5mm stereo jack a adaptér na 6, návod a 2 m dlouhý kabel s uspořádáním jednotlivých kabelů / K dostání v černé nebo bílé barvě.
ZnačkaYamaha #ad
VýrobceSłuchawki Yamaha #ad
Výška7.87
Délka2.36
Hmotnost0.04
Šířka4.72
Číslo díluHPH150B
ModelkaHPH150B

2. Yamaha

#ad

Bílá – otevřená sluchátka na uši pro vynikající zvuk a neutrální zvuk – kompaktní, Yamaha Sluchátka HPH-150WH, módní design vhodný pro klávesy Yamaha a digitální klavíry

#ad
Yamaha #ad - Kompaktní, módní design: sluchátka v barvách černá nebo bílá jsou k dostání v souladu s designy Yamaha Instrumente / Yamaha logo na krytu a čelence. Komfortní, dlouhotrvající požitek z poslechu: díky jemně nastavitelnému hlavovému pásku a kloubu sluchátek On-Ear otočnému o 90 stupňů je zaručen maximální komfort při nošení.

3, návod a 2 m dlouhý kabel s uspořádáním jednotlivých kabelů / K dostání v černé nebo bílé barvě. Rozsah dodávky: 1 x hph-150wh sluchátka od yamaha, 5mm stereo jack a adaptér na 6, 3 mm, vč.

Sluchátka mají jediný kabel – tím zaručuje bezproblémovou manipulaci a jednoduché spojení s digitálním nástrojem bez změti kabelů. Otevřená sluchátka s neutrálním zvukovým obrazem mají realistické zobrazení zvuku s čistým zvukem, kterého se nemůžete nabažit – ať už při poslechu hudby nebo procvičování elektronického nástroje.
ZnačkaYamaha #ad
VýrobceYamaha #ad
Výška1.97
Délka9.45
Hmotnost0.62
Šířka6.69
Číslo díluHPH150WH
ModelkaHPH150WH

3. Yamaha

#ad

Yamaha Sluchátka HPH-150B, černá – otevřená sluchátka On-Ear pro vynikající zvuk a neutrální zvuk & M-Audio SP-2 – univerzální pedál Sustain s piano Style Action

#ad
Yamaha #ad - Výrobek 1: sluchátka mají jediný kabel – tím zaručuje bezproblémovou manipulaci a jednoduché spojení s digitálním nástrojem bez změti kabelů. Výrobek 1: otevřená sluchátka s neutrálním zvukovým obrazem mají realistické zobrazení zvuku s čistým zvukem, kterého se člověk nemůže nabažit – ať už při poslechu hudby nebo při cvičení elektronického nástroje.

Výrobek 1: pohodlný, dlouhotrvající požitek z poslechu: díky jemně nastavitelnému hlavovému pásku a kloubu sluchátek On-Ear otočnému o 90 stupňů je zaručen maximální komfort při nošení. Výrobek 2: vyrobeno na cesty – lehký, ultra kompaktní design zajišťuje nezbytné držení v klasickém klavírním stylu na přenosném prostoru. Produkt 2: robustní a spolehlivý – prvotřídní konstrukce s robustním, robustním mechanismem pro nekompromisní spolehlivost.

Produkt 2: univerzálně kompatibilní – design s pohodlně umístěným spínačem polarity zajišťuje kompatibilitu se všemi elektronickými klávesnicemi. Výrobek 2: přirozený pocit, perfektní reakce – univerzální pedál Sustain s pochromovaným nožním pedálem pro přirozený, realistický účinek pedálu. Produkt 1: kompaktní, módní design: sluchátka v barvách černá nebo bílá jsou k dostání v souladu s designy Yamaha Instrumente / Yamaha logo na krytu a čelence.
ZnačkaYamaha #ad

4. Yamaha

#ad

černá – otevřená sluchátka na uši pro vynikající zvuk a neutrální zvuk a RockJam Premium Adjustable Padded Keyboard Bench or Digital Piano Stool, běžná, Yamaha Sluchátka HPH-150B

#ad
Yamaha #ad - Výrobek 2: klavírní židle rockjam má design X-Frame, který umožňuje její uložení nebo na cesty sklopit. Výrobek 1: pohodlný, dlouhotrvající požitek z poslechu: díky jemně nastavitelnému hlavovému pásku a kloubu sluchátek On-Ear otočnému o 90 stupňů je zaručen maximální komfort při nošení.

Výrobek 1: otevřená sluchátka s neutrálním zvukovým obrazem mají realistické zobrazení zvuku s čistým zvukem, kterého se člověk nemůže nabažit – ať už při poslechu hudby nebo při cvičení elektronického nástroje. Produkt 2: klávesnice rockjam je vybavena silným prémiovým polstrováním, které umožňuje pohodlné hraní po celé hodiny. Výrobek 2: gumové nožky na klávesnici rockjam vám umožňují hrát bez pohybu na jakémkoli typu povrchu a současně chrání před poškozením.

Výrobek 1: sluchátka mají jediný kabel – tím zaručuje bezproblémovou manipulaci a jednoduché spojení s digitálním nástrojem bez změti kabelů. Produkt 1: kompaktní, módní design: sluchátka v barvách černá nebo bílá jsou k dostání v souladu s designy Yamaha Instrumente / Yamaha logo na krytu a čelence. Produkt 2: stolička na klávesy rockjam je vyrobena z oceli a umožňuje vám nejen bezpečnost při podpoře až 340 liber, ale také odolá náročnosti každodenního života.
ZnačkaYamaha #ad

5. Yamaha

#ad

černá – otevřená sluchátka na uši pro vynikající zvuk a neutrální zvuk a Rockjam Xfinity Doublebraded Pre montážní stojan na klávesnici s blokovacími popruhy, Yamaha Sluchátka HPH-150B

#ad
Yamaha #ad - Výrobek 1: sluchátka mají jediný kabel – tím zaručuje bezproblémovou manipulaci a jednoduché spojení s digitálním nástrojem bez změti kabelů. Výrobek 2: heavy-duty elektrický stojan na klavír, konstrukce dvojitého X rámu zajišťuje dodatečnou stabilitu těžkých a lehkých digitálních elektronických kláves.

Výrobek 1: pohodlný, dlouhotrvající požitek z poslechu: díky jemně nastavitelnému hlavovému pásku a kloubu sluchátek On-Ear otočnému o 90 stupňů je zaručen maximální komfort při nošení. Výrobek 1: otevřená sluchátka s neutrálním zvukovým obrazem mají realistické zobrazení zvuku s čistým zvukem, kterého se člověk nemůže nabažit – ať už při poslechu hudby nebo při cvičení elektronického nástroje. Produkt 1: kompaktní, módní design: sluchátka v barvách černá nebo bílá jsou k dostání v souladu s designy Yamaha Instrumente / Yamaha logo na krytu a čelence.

Výrobek 2: vysoce pevné opěrné popruhy, které jsou upevněny na stojanu na klávesnice, chrání klávesnici před pohybem během výkonu. Výrobek 2: rychloupínací mechanismus na tomto digitálním klavírním stojanu umožňuje uživateli nastavit výšku od 10 do 98 cm; ve srovnání s většinou ostatních stojanů, které umožňují pouze pět nastavených poloh. Výrobek 2: není nutná montáž; kovové díly tohoto stojanu na klávesy jsou vzájemně svařeny a není nutné uvolňovat žádné šrouby.
ZnačkaYamaha #ad
VýrobceYamaha #ad

6. Yamaha

#ad

Yamaha Sluchátka HPH-150B, módní design, černá – otevřená sluchátka na uši pro vynikající zvuk a neutrální zvuk – kompaktní, vhodný pro klávesy a sluchátka HPH-100B, černá

#ad
Yamaha #ad - Výrobek 2: pohodlný, dlouhotrvající požitek z poslechu: díky jemně nastavitelnému hlavovému pásku a kloubu sluchátek On-Ear otočnému o 90 stupňů je zaručen maximální komfort při nošení. Výrobek 1: pohodlný, dlouhotrvající požitek z poslechu: díky jemně nastavitelnému hlavovému pásku a kloubu sluchátek On-Ear otočnému o 90 stupňů je zaručen maximální komfort při nošení.

Výrobek 1: sluchátka mají jediný kabel – tím zaručuje bezproblémovou manipulaci a jednoduché spojení s digitálním nástrojem bez změti kabelů. Výrobek 1: otevřená sluchátka s neutrálním zvukovým obrazem mají realistické zobrazení zvuku s čistým zvukem, kterého se člověk nemůže nabažit – ať už při poslechu hudby nebo při cvičení elektronického nástroje. Výrobek 2: sluchátka mají jediný kabel – tím zaručuje bezproblémovou manipulaci a jednoduché spojení s digitálním nástrojem bez změti kabelů.

Výrobek 2: uzavřená sluchátka nadchnou vysokým komfortem při nošení a kvalitním zvukem – pro jedinečný požitek z poslechu hudby nebo procvičování digitálního nástroje. Produkt 2: kompaktní, módní design: sluchátka v barvách černá nebo bílá jsou k dostání v souladu s designy Yamaha Instrumente / Yamaha logo na krytu a čelence. Produkt 1: kompaktní, módní design: sluchátka v barvách černá nebo bílá jsou k dostání v souladu s designy Yamaha Instrumente / Yamaha logo na krytu a čelence.
ZnačkaYamaha #ad
VýrobceYamaha #ad

7. Yamaha

#ad

Weiß, Yamaha HPH-100WH Dynamic Closed-Back Kopfhörer

#ad
Yamaha #ad - Der drehmechanismus ermöglicht eine 90-Grad-Drehung, um sich an Ihren Ohrwinkel anzupassen. Vergoldeter stereo-stecker und 2 Meter Kabel für einfache, bequeme Verbindung. Komfortables hören für längere Zeiträume. Kompaktes, modisches Design in Schwarz oder Weiß passend zu Ihrem Instrument. Hochwertiger, dynamischer Klang mit satter Klangfarbe.
ZnačkaYamaha #ad
VýrobceYamaha PAC #ad
Výška2
Délka9.5
Hmotnost0.5
Šířka7.5
Číslo díluHPH100WH
ModelkaHPH100WH

8. Yamaha

#ad

7, Yamaha HPH-100B Dynamic Closed-Back Headphones, Black

#ad
Yamaha #ad - Vysoká kvalita, dynamický zvuk s bohatou barvou. Gold plated stereo plug and 2metrový kabel pro snadné, pohodlné připojení. Komfortní listening for extended periods. Kompaktní, módní design k dispozici v černé nebo bílé barvě, aby odpovídala vašemu nástroji. Otočný mechanismus umožňuje 90 stupňů otáčení pro properly fit your ear angle.
ZnačkaYamaha #ad
VýrobceYamaha PAC #ad
Výška2
Délka9.5
Hmotnost0.4
Šířka7.5
Číslo díluHPH100B
ModelkaHPH100B
Záruka1 rok

9. Yamaha

#ad

Yamaha HPH-150WHOpen-Air Neutral Palette Kopfhörer weiß

#ad
Yamaha #ad - Mit kleinen, der 90-grad-drehungen ermöglicht, weichen, leichten Velours-Ohrpolstern und einem Schwenkmechanismus, um sich richtig an Ihren Ohrwinkel anzupassen. Komfortables hören über längere Zeiträume. Kompaktes, erhältlich in Schwarz oder Weiß, modisches design, passend zu Ihrem Instrument. Open-air-kopfhörer mit neutraler Klangpalette für originalgetreue Wiedergabe digitaler Musikinstrumentenklänge. Vergoldeter stereo-stecker und 2 m langes Kabel für einfache, bequeme Verbindung.
ZnačkaYamaha #ad
VýrobceYamaha PAC #ad
Výška2
Délka9.5
Hmotnost0
Šířka7.5
Číslo díluHPH150WH
ModelkaHPH150WH

10. yamaha

#ad

Yamaha HPH-MT5 Monitor Headphones, Black

#ad
yamaha #ad - High-end-monitoring-kopfhörer mit akkurater ansprache und präziser Stereo-Bildgebung, jede Nuance der Mitten und High End und festen, die in der Lage ist, soliden Bass originalgetreu wiederzugeben. Geschlossene rückseite, umschließendes Design für hervorragende Isolation. Mit höchster treue und präzision in der serie im gesamten Frequenzbereich sind die HPH-MT8 Kopfhörer die perfekte Wahl für professionelle Mix-Überwachung. Inklusive praktischer Tragetasche. 45-mm-treiber mit ccaw-Schwingspulen liefern einen breiten Frequenzbereich und eine genaue Ansprache.
Značkayamaha #ad
VýrobceYAMAHA #ad
Výška11
Délka10.4
Hmotnost0.77
Šířka4.1
Číslo díluHPH-MT8
ModelkaHPH-MT8