Top 10 Wandfarbe Weiß 20l – Barvy na zeď

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Caparol

#ad

12 500 l, Caparol Indeko-plus Barva do interiéru

#ad
Caparol #ad - Dvojité krytí. Snadné roztírání, umělá hmota nežloutne, složení dle normy DIN 55945. Velmi vysoká bělost. Vynikající schopnost míchání. Editelná vodou, šetrná k životnímu prostředí, bez zápachu.
ZnačkaCaparol #ad
VýrobceUNKWN #ad
Hmotnost39.68
Číslo dílu1102732
Modelka11280510

2. Caparol

#ad

Caparol Indeko-Plus 5 litrů bílá

#ad
Caparol #ad - Indeko-plus má dvojnásobnou krycí schopnost, takže většinou stačí jeden nátěr. Bez konzervačních prostředků bez mlhavých látek, dvojité krytí, snadno se plní, velmi vysoký stupeň bělosti, vynikající oprava, nežloutne.

Pro nejkvalitnější nátěry stěn a stropů na všech vnitřních plochách. Nemocnice, úřady a soukromé obytné prostory jsou preferovanou oblastí použití pro indeko-plus nátěry, školky, restaurace, domovy důchodců, lékařské ordinace, obchodní domy, kanceláře, hotely, školy, protože žádný barevný zápach neobtěžuje uživatele nebo obyvatele. Velmi rychle schne a bez zápachu, je tedy obzvlášť vhodný pro objekty, které mají být rychle natřeny nebo renovovány a znovu použity nebo potaženy.
ZnačkaCaparol #ad
VýrobceCaparol #ad
Hmotnost15.21
Číslo dílu992095

3. Alpina

#ad

Alpina Hedvábný latex s bílým hedvábným vzhledem – odolná a prodyšná barva na stěnu – vydatná, dobře kryjící a čistitelná – 10 litrů

#ad
Alpina #ad - Odolný: hedvábný latex alpina je obzvláště vhodný pro stěny, jako např. Omyvatelná: prodyšná vnitřní barva je navíc omyvatelná, takže nečistoty lze snadno a snadno odstranit, aniž by došlo k poškození nátěru.

Ušlechtilý vzhled hedvábného lesku: hedvábně latexová barva od Alpina má ušlechtilý hedvábný lesk a efektně zdůrazňuje struktury stěn jako štuková nebo strukturovaná tapeta. Dětské pokoje nebo schodiště, které musí vydržet o něco více, protože barva je extrémně odolná. Vysoká krycí síla: optimální podklad by měl být suchý, pevný a nosný, aby bylo dosaženo dobrého a současně dostatečně kryjícího výsledku. Pro plochu 7, 5 m² je při jednorázovém nátěru zapotřebí litr barvy a na plochu 38 m² je zapotřebí pět litrů barvy. Vydatné: hedvábně latexová barva je velmi vydatná.
ZnačkaAlpina #ad
VýrobceAlpina #ad
Výška9.49
Délka14.25
Hmotnost35.27
Šířka9.33
Číslo dílu995049

4. Alpina

#ad

100ml tuba s houbičkou na vyspravení stěny, Interiérová barva Alpinaweiß SOS

#ad
Alpina #ad - Perfektní zpracování: díky houbovému nástavci. Krycí schopnost třída 1 při výtěžnosti cca7 m²/litr, rovnoměrný povrch bez šmouh, mnohokrát oceněná kvalita. 100 ml vystačí na cca0, 75 m² při jednorázovém nátěru. Perfektní krycí síla: kryje při první nátěru. Perfektní pro vzduch v místnosti: málo výparů a bez zápachu.
ZnačkaAlpina #ad
VýrobceAlpina #ad
Výška7.36
Délka1.38
Šířka2.17
Číslo dílu918636

5. Schöner Wohnen

#ad

Schöner Wohnen 10 litrů vnitřní barva polární bílá

#ad
Schöner Wohnen #ad - Perfektní povrchy. Extrémní krycí schopnost. Vydatnost: cca 110–150 ml/m². Vysoká vydatnost.
ZnačkaSchöner Wohnen #ad
VýrobceBrillux #ad
Hmotnost33.07
Číslo dílu274042 Polarweiss 10 l

6. Vietschi

#ad

Vysoká krycí, Vietschi Profi DIN Plus 12,5 l bílá – dvojitá vnitřní disperze – krycí síla třídy 1 – barva na stěnu bílá – barva na stěnu a strop – vydatná až 90 m2 plocha stěny – barva na stěnu bílá

#ad
Vietschi #ad - Všechny naše barvy jsou bezpečně zabaleny do speciálních kartonových krabic. V závislosti na poměru míchání získáte silnější, světlejší nebo pastelový tón. Poměr cena-výkon – dobrá barva musí být vždy drahá? to není pravda! Díky dlouholetým zkušenostem v oboru můžeme nabídnout perfektní barvu za velmi férovou cenu.

Nejvýnosnější je vnitřní barva na hladkém podkladu. Rychlé zaslání – při přijetí objednávky do 14 hodin zašleme ještě tentýž den k vám domů. Vlastní tónování – hravě jednoduché tónování běžnými plnými a tónovacími barvami. Vysoká krycí schopnost – díky krycí třídě 1 velmi dobře pokrývá barva stěny většinou po prvním nátěru a šetří tak spoustu času a námahy při renovaci.

Jednoduché zpracování – ať už natíráte, válečkem nebo stříkáním – vietschi profi Din se zpracovává bez postříkání a zápachu a umožňuje tak příjemnou práci při dalším projektu. Extrémně vydatný – natřete až 90 m² plochy stěny na jednu vrstvu naším 12, 5l nádobou.
ZnačkaVietschi #ad
VýrobceVietschi #ad

7. Alpina

#ad

Alpina Koupelnová a kuchyňská barva v matné bílé barvě – protiplísňová nástěnná barva pro vlhké prostory – vydatná, dobře kryjící a čistitelná – 5 litrů

#ad
Alpina #ad - Dobře kryjící: vnitřní barva stěny kryje již po prvním nátěru a objeví se v neutrální bílé barvě. Pro plochu 6 m² je při jednorázovém nátěru zapotřebí litr barvy a na plochu 30 m² je zapotřebí pět litrů barvy.

Vydatná: koupelnová a kuchyňská barva alpina je velmi vydatná. Podklad by měl být suchý, pevný a nosný, aby bylo dosaženo dobrého výsledku. Lze prát a čistit: vnitřní barva je obzvláště odolná vůči praní a dobře se čistí, čímž je odolná a odpuzuje nečistoty, ideální pro vlhké prostory. Zářivá bílá: díky barvě na stěnu proti plísním od alpina bude vaše koupelna nebo kuchyň dlouho svítit zářivě a matně bílou. Speciální receptura zabraňuje tvorbě plísní po dlouhou dobu. Proti plísním: při napadení plísní v koupelně nebo kuchyni je barva na koupelnu a kuchyň Alpina optimální volbou.
ZnačkaAlpina #ad
VýrobceAlpina #ad
Výška7.32
Délka10.98
Hmotnost17.64
Šířka7.83
Číslo dílu559512

8. WO-WE

#ad

WO-WE Energeticky úsporná barva termo barva na vnitřní stěnu barva na stěnu barva obytného prostoru klima barva W529-10L

#ad
WO-WE #ad - Profesionální obaly s certifikací EN. Vnitřní barva stěny je bez zápachu, optimálně vhodná pro vnitřní použití. Energeticky úsporná povrchová úprava stěn barva a povrchová úprava v jednom.

Barva na stěnu pro obývací pokoj, chodbu, kuchyň, ložnici, koupelnu, sklep atd. Vnitřní barva šetří náklady na energii a topení díky optimalizaci topného účinku. Spotřeba: cca 5–7 m2/L v závislosti na podkladu. Přilne na zdivo, beton, sádrokarton, omítku, stropní desky atd. Barva na strop a stěny zlepšuje klima v místnosti. Jednoduché použití, připravené k použití. Nanášené nátěry drží spolehlivě.
ZnačkaWO-WE #ad
VýrobceWO-WE #ad
Číslo díluW529

9. SCHULZ wir und die farben

#ad

SCHULZ wir und die farben Barva na stěnu bílá Vnitřní barva vysoká krycí schopnost Třída 1, 10 litrů bezpečně zabaleno

#ad
SCHULZ wir und die farben #ad - Malířská barva s nízkým rozstřikem, na stěny a stropy, lze přetřít po 4–6 hodinách. Barva je vyrobena s nízkými emisemi. Barva na stěnu bílá s velmi vysokou krycí silou pro interiéry, obytné a vlhké prostory. Optimální výsledek natírání válečkem s krátkým vlasem. Schulz classic je velmi vydatný, s jedním kbelíkem lze natřít 50–70 m². Vnitřní barva zabraňuje odkapávání a stříkající vodě pro čisté a jednoduché zpracování. Bez zápachu disperzní barva v kbelíku o objemu 10 l, snadné zpracování.
ZnačkaSCHULZ wir und die farben #ad
VýrobceSCHULZ wir und die farben #ad
Číslo dílu1

10. Hossi's Wholesale

#ad

Hossi's Wholesale 2,5 litru prémiová nástěnná barva Snow Atmosphere bílá matná | bez zápachu | zabraňuje odkapávání a stříkání

#ad
Hossi's Wholesale #ad - Všestranné: vykouzlete elegantní jemně matné povrchy na hrubém vlákně, sádrokartonu nebo omítce. Použití: prémiová barva na stěnu je ideální pro vysoce kvalitní nové a renovační nátěry stěn a stropů a pro různé podklady, jako je zdivo nebo také beton.

Ušetříte tak čas a peníze, protože vnitřní barva je velmi vydatná až 30 m² při jednorázovém nátěru. Etrná k životnímu prostředí: receptura barvy místnosti je na bázi vody, bez rozpouštědel a současně prodyšná. Nejlepší výsledky: díky dobrému průběhu a téměř bez zápachu a odkapávání vlastnostem vnitřní barvy stěny získáte obratem ruky rovnoměrné a beze šmouh.

Pro individuální barvy můžete barvy vzájemně míchat v každém poměru nebo je zředit vodou. Výroba je rovněž hygienicky sledována a je obzvláště nízká. Vysoká krycí síla: s barvou na stěnu většinou stačí jen jeden nátěr, aby se barva kryvě nanášila.
ZnačkaHossi's Wholesale #ad
VýrobceHossi's Wholesale #ad