Top 10 Nematoden Gegen Trauermücken Zimmerpflanzen – Prostředky proti moskytům

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. nemabest

#ad

Nemabest® SF hlístice 3 miliony 30 rostlin/6 m² proti smutným komárům

#ad
nemabest #ad - Dodání zpravidla již po 1–2 dnech! nemabest sf hlístice steinernema feltiae bojují již od teploty půdy 8 °C s larvami a puppy smutných komárů.

Nemabest uchovávejte v lednici a dodržujte datum trvanlivosti. Použití k boji proti stádiím larev a kuklů smutných komárů je možné celoročně. Rychlé dodání: odeslání ve stejný den při objednávce do 12 hodin po-do. Hlístice jsou živá zvířata a musí se používat včas. Jedná se o biologický produkt, který je absolutně bezpečný pro lidi, rostliny a obratlovce. Hlístice se jednoduše aplikují s vodou na zalévání a lze je kombinovat i s jinými biologickými ochrannými opatřeními rostlin. 3 miliony hlístic stačí na ošetření cca 30 rostlin/6 m² podlahové plochy.
Značkanemabest #ad
VýrobceÖRE Bio-Protect #ad
Číslo díluFD-ZJ-221207-073

2. Plantura

#ad

Na 3 m²/cca 30 rostlin, 3 miliony užitečných hmyzů, Plantura SF hlístice proti smutečním komárům

#ad
Plantura #ad - Jednoduché použití: drobné hlísticové červy se zcela jednoduše nanášejí na zalévací vodu, při nákupu je přiložen návod krok za krokem český jazyk nelze zaručit.

Vydatný: 3 miliony sf hlístic vystačí na 3 m² podlahové plochy cca 30 rostlin; vyndejte hlístice ihned po obdržení; skladování v chladničce až 6 týdnů. Spolehlivý: naše nematody plantura sf extrémně spolehlivě a po celý rok bojují proti larvám smutných komárů v substrátu; použitelné také pro natáčky září–březen a mravence duben – říjen. Bez chemie: použití našich sf hlístic je šetrné pro vaše rostliny a je nezávadné pro člověka a domácí zvířata. Rychlé dodání: během několika dní u vás v poštovní schránce, bez zbytečného odpadu z obalů a chladicích podložek.
ZnačkaPlantura #ad
VýrobcePlantura #ad

3. nemaplus

#ad

Nemaplus® Hlístice SF k boji proti smutným komárům – 6 milionů na 12 m² substrátu pro zalévání rostlin nebo 60 rostlin

#ad
nemaplus #ad - Hlístice by se měly nejlépe objednat krátce před aplikací a skladovat v chladu 2-8 °C. Použití hlístic nemaplus sf k biologické likvidaci škůdců je bezpečné pro lidi, domácí zvířata a rostliny.

Nemaplus hlístice sf steinernema feltiae jsou užiteční škůdci pro trvale a efektivní likvidaci smutných komárů a jejich larev v domě a zahradě na pokojových rostlinách, okrasných rostlinách, ovoci, zelenině, bylinkách atd. Dodržujte datum trvanlivosti. Je nutná teplota podlahy 8–28 °c. Použití je možné celoročně.

Nematody proti smutným komárům lze použít jako postřikovač nebo zalévací prostředek s rozprašovačem nebo konev ve sklenících, fóliových tunelech, zimních zahradách, květináčích, květináčích, truhlících na květiny a jiných nádobách na rostliny. Obsah balení 6 milionů hlístic stačí na cca 12 m² substrát na květiny nebo 60 rostlin.
Značkanemaplus #ad
Výrobcee-nema GmbH #ad
Výška0.47
Délka4.72
Šířka5.51
Číslo dílu1302006

4. Samenshop 24

#ad

Nematody NemaTaurus® SF | k boji proti smutným komárům | účinná, biologická ochrana rostlin s hlísticemi 1 milion na 2 m²

#ad
Samenshop 24 #ad - Nematody lze použít jako postřikovač nebo zalévací prostředek s rozprašovačem nebo konev ve sklenících, fóliových tunelech, zimních zahradách, květináčích, květináčích, truhlících na květiny a jiných nádobách na rostliny.

Použití nematodů sf k biologické likvidaci škůdců je bezpečné pro lidi, domácí zvířata a rostliny. Hlístice sf steinernema feltiae jsou užiteční škůdci pro trvale a efektivní likvidaci smutných komárů a jejich larev v domě a zahradě na pokojových rostlinách, ovoci, zelenině, okrasných rostlinách, bylinkách atd. Je nutná teplota podlahy 8–28 °c. Od malých 1 milionů až 1000 milionů balení můžeme dodat všechny velikosti. Omezená trvanlivost – objednávejte teprve krátce před aplikací a skladujte v chladu při teplotě 2–8 °C. Použití je možné celoročně.
ZnačkaSamenshop 24 #ad
VýrobceSamenshop24 #ad
Číslo dílu1302003

5. Substral

#ad

Substral Celaflor Smuteční komáři EX – proti larvám smutných komárů a jiným škůdcům a škodlivému hmyzu, 4 x 7,5 ml

#ad
Substral #ad - K boji proti smutným komárům, sajícímu, kousavému a mnícímu hmyzu a broukům bramborovým. Respektujte prosím upozornění a bezpečnostní pokyny uvedené v návodu k použití.

Praktické lahvičky obsahují jako účinnou látku NeemAzal – extrakt ze semen tropického neemového stromu. Přípustné číslo: 024436-86 | přípravek na ochranu rostlin používejte opatrně. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku. Tip: zachyťte navíc dospělé smutné komáry žlutými nálepkami od Substral Naturen. Použití pro neprofesionální uživatele. Přirozený cyklus rozmnožování je přerušen, škůdci se již nemohou vyvíjet a následně po několika dnech odumřou. Způsobuje zastavení jídla a sání: již několik hodin po ošetření se škůdci inaktivují a přestanou přijímat potravu.
ZnačkaSubstral #ad
VýrobceSubstral Celaflor #ad
Výška6.69
Délka0.98
Hmotnost0.18
Šířka4.13
Číslo dílu66730
Modelka66730

6. PIC

#ad

Smuteční komáry prostředek proti smutečním komárům, Žluté nálepky bojují proti smutečním komárům 60 x – žluté tabule smuteční komáři proti malým mouchám v zemině květiny, alternativa k nematodám proti smutečním komárům – PIC

#ad
PIC #ad - Tyto žluté nálepky na hubení škůdců lze od sebe zcela snadno oddělit. Prostředek proti smutným komárům pokojovým rostlinám pomáhá rychle se zbavit smutných komárů. Bez jedů a bez zápachu: past na smutné komáry není škodlivá pro člověka a rostliny.

Optimalizovaný design: pokojové rostliny se žlutými nálepkami jsou navrženy tak, že nevzniká zbytečný odpad. Dlouhá doba účinku: naše žluté karty proti smutným komárům pro hubení škůdců pokojové rostliny působí až 6 měsíců, bez použití škodlivých zálivkových prostředků, efektivní řešení pro boj se smutnými komáři, hlístic nebo smutných komárů.

Rychlá a osvědčená: naše past na žlutou pasti se hodí k boji proti pokojovým rostlinám a k boji proti smutným komárům, mořským mouchám, ocasnicím a bílým. Alternativa ke smutným komárům spreji a zalévání smutných komárů. Rozsah dodávky: obdržíte krabičku s 60 žlutými tabulkami proti smutným komárům.
ZnačkaPIC #ad
VýrobceUpdike eCom GmbH #ad
Výška0.55
Délka5.51
Šířka3.74
Číslo dílu2140
Modelka2140

7. Blooven

#ad

Hubení škůdců 30 kusů, Blooven Žluté nálepky Boj proti smutečním komárům, 30 kusů, žluté tabule pro pokojové rostliny

#ad
Blooven #ad - Ideální pro vnitřní použití, na ochranu užitečného hmyzu, hadi, jako jsou včely, nepoužívejte venku, ještěrky a dokonce i ptáci. Lehké! bezpečné! Čistý. Zalévání nemá žádný vliv na účinek.

Bez zápachu a chuti – jednoduchá fyzická past. Efektivní žluté tabule – dobrý pomocník pro chytání létajících škůdců, smuteční komáři, jako jsou molice, okřídlené mšice a třásněnky. Extra velká sběrná plocha – oboustranně lepené žluté nálepky pro včasné rozpoznání napadení a sledování napadení škůdci létajícím hmyzem.

Snadné použití – 30 kusů žlutých tabulek v různých vzorech. Pokud máte dotazy, můžete nás kontaktovat e-mailem. Sladké vzory neovlivňují okrasnou povahu rostlin. Jednoduše stáhněte bílý ochranný papír a zasuňte do substrátu rostliny. Odpovíme na vaše dotazy a poskytneme vám uspokojivou odpověď.
ZnačkaBlooven #ad
VýrobceBlooven #ad
Výška0.39
Délka5.91
Šířka5.12
Číslo díluBEQ3R001
ModelkaBEQ3R002

8. nemabest

#ad

Nemabest® Kombinované balení proti smutným komárům 3 miliony SF hlístic 30 rostlin + 10 žlutých nálepek

#ad
nemabest #ad - Nemabest uchovávejte v lednici a dodržujte datum trvanlivosti. Dodání zpravidla již po 1–2 dnech! nemabest kombinované balení proti smutným komárům 3 miliony nematodů SF 30 rostlin + 10 žlutých nálepek.

Perfektní pro použití v domě a ve skleníku. 10 žlutých nálepek je velmi stabilních a opatřených ochranným papírem pro jednoduché zasunutí do květináče bez lepivých prstů. 3 miliony hlístic stačí na ošetření cca 30 rostlin/6 m² podlahové plochy. Luté nálepky jsou oboustranně lepené pro efektivní zachycení a sledování létajícího škodlivého hmyzu. Hlístice jsou živá zvířata a musí se používat včas.

Hlístice se jednoduše aplikují s vodou na zalévání a lze je kombinovat i s jinými biologickými ochrannými opatřeními rostlin. Rychlé dodání: odeslání ve stejný den při objednávce do 12 hodin po-do. Oba produkty neobsahují škodlivé látky a jsou absolutně bezpečné pro člověka, rostliny a obratlovce. Nemabest Žluté nálepky se vyznačují vysokým a spolehlivým rybolovným výkonem.
Značkanemabest #ad
VýrobceÖRE Bio-Protect #ad
Číslo díluNB-GS-SF3

9. PROTECT GARDEN

#ad

30 ml, Chraňte zahradu lzetean az škůdců volný odlévání bývalá zahrada bayer, proti larvám smutných komárů a jiných zemních škůdců na pokoji a balkonové rostliny

#ad
PROTECT GARDEN #ad - Zalévací prostředek je bez zápachu, a proto bez problémů použitelný v interiérech a zimních zahradách. Spolehlivě bojuje proti půdním škůdcům na balkónových rostlinách a pokojových rostlinách, jako jsou larvy smutných komárů.

Zalévací prostředek lizetan az se po krátké době postará o zastavení jídla a sání škůdci. Prostředek se před použitím zcela jednoduše zředí vodou a nalije na zem. Přiložená odměrka umožňuje jednoduché a rychlé dávkování pro pohodlné zalévání. Slo schválení bvl d: 024436-70 přípravek na ochranu rostlin používejte opatrně. UpozornĚnÍ: datum na výrobku a na obalu je datum výroby.

Není nebezpečný pro včely! zalévací prostředek lizetan az je díky vysoké snášenlivosti rostlin šetrný k vašim okrasným a pokojovým rostlinám. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku. Tip: zachyťte navíc dospělé smuteční komáry žlutými nálepkami Solabiol, abyste zabránili dalšímu snášení vajíček. Cíleně bojuje proti škůdcům půdy, jako jsou larvy smutných komárů.
ZnačkaPROTECT GARDEN #ad
VýrobceSBM Life Science GmbH #ad
Výška3.15
Délka1.81
Hmotnost0.07
Šířka2.99
Číslo dílu84447579
Modelka84447579

10. e-nema Gesellschaft für Biotechnologie und biologischen Pflanzenschutz mbH

#ad

Nematody e-nema proti smutečním komárům | 1 milion na 2 m² nebo až 10 rostlin | nemaplus

#ad
e-nema Gesellschaft für Biotechnologie und biologischen Pflanzenschutz mbH #ad - Dné přebalené zboží! kupujete originál!" obdržíte sáček nematod plus kartu s návodem k použití prostřednictvím dopisního zaslání. Jednoduché použití: nematody se nanášejí zcela jednoduše přes zalévací vodu, návod krok za krokem je součástí dodávky.

Pičková kvalita: nematody přímo od výrobce z vlastní výroby v německu. Zavolejte nám jednoduše na čísle 04307-8295295 v době od 8:30 do 16:00 Uchovávejte až 6 týdnů v lednici. Nejlepší účinek: naše hlístice spolehlivě a trvale bojují proti škůdcům hmyzu. Nejlepší služby: získáte nejen nejlepší produkt na amazonu, ale také nejlepší servis. 100% biologické: použití našich hlístic je šetrné pro vaše rostliny a je nezávadné pro lidi a zvířata.
Značkae-nema Gesellschaft für Biotechnologie und biologischen Pflanzenschutz mbH #ad
Výrobcee-nema GmbH #ad