Top 10 LOVE IT STORE IT Aufbewahrungsbox – Organizéry do šuplíků pro ukládání a úklid oblečení

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. LOVE !T STORE !T

#ad

LOVE IT STORE IT Prémiový box se zásuvkami 2dílný – organizér do šatníku ze lnu – zesílený kartonem – sada se dvěma malými boxy – šedá – 15 × 30 × 15 cm

#ad
LOVE !T STORE !T #ad - Nadčasový design: jednoduchý organizér do skříně zajistí ve vašem domě stylové uložení; boxy jsou skládací a v případě nepoužívání je lze skladně skladovat naplocho. Mnohostranné použití: organizér zásuvek zajišťuje přehled ve skříni; ideální pro uložení oblečení v šatníku nebo drobných předmětů v koupelně, dětském pokoji a přebalovacím stole.

Použití: oba malé úložné boxy jsou perfektní pro uspořádání vaší skříně; látkové boxy poskytují místo pro spodní prádlo, ponožky, opasky a zajišťují pořádek v zásuvkách. Vysoce kvalitní: organizér do zásuvek je potažen lněnou látkou a uvnitř jsou z polyesteru se snadnou údržbou; rukojeti a logo jsou z textilní kůže, stěny a dno jsou zesíleny kartonem.

Rozsah dodávky: 2 malé organizéry pro zásuvky a skříně z kvalitního plátna – k dostání v dalších velikostech a provedeních – barva: šedá – rozměry: 15 × 30 × 15 cm d ×.
ZnačkaLOVE !T STORE !T #ad
VýrobceStore It GmbH #ad
Výška5.91
Délka5.91
Hmotnost1.46
Šířka11.81
Číslo dílu677864
Modelka677864

2. LOVE !T STORE !T

#ad

LOVE IT STORE IT Premium box se zásuvkami 2dílný – organizér do šatníku ze směsi lněné bavlny – zesílený kartonem – sada se dvěma velkými boxy – béžová – 30 × 30 × 15 cm

#ad
LOVE !T STORE !T #ad - Rozsah dodávky: 2x úložný koš ze směsi bavlny a lnu - skládací, stabilní - ideální na trička, kalhoty - k dostání v dalších velikostech a provedeních - béžová - rozměry: 30 x 30 x 15 cm DxŠxV.

Mnohostranné použití: konečně pořádek ve skříních se zásuvkami, organizační systém: pro uložení prádla v šatníku nebo pro drobnosti v koupelně, dětském pokoji a na přebalovacím stole. Vysoce kvalitní: organizéry do zásuvek jsou potaženy směsí bavlny a lnu a uvnitř jsou z bílé bavlny; rukojeti a logo jsou z textilní kůže, stěny a dno jsou zesíleny kartonem.

Větší pořádek: praktická sada úložných boxů pro zásuvky se 2 látkovými boxy o rozměrech 30 × 30 cm; perfektně se hodí pro udržení pořádku ve skříních, zásuvkách a komodách. Nadčasový design: jednoduchí pomocníci pro pořádek ve vašem domě zajistí stylové uložení; boxy jsou skládací a v případě nepoužívání je lze skladně skladovat naplocho.
ZnačkaLOVE !T STORE !T #ad
VýrobceStore It GmbH #ad
Výška5.91
Délka11.81
Šířka11.81
Číslo dílu679554
Modelka679554

3. LOVE !T STORE !T

#ad

Prémiový úložný box s víkem Love IT Store – z kvalitní lněné látky – zesílený dřevem – extra velký a stabilní – šedý – 43 × 33 × 21 cm

#ad
LOVE !T STORE !T #ad - Všestranný: látkový box zajišťuje pořádek ve skříních a regálech a dobře se hodí do obytného prostoru; ideální pro uložení oblečení v ložnici nebo jako dekorace a doplňky v obývacím pokoji.

Kvalita a stabilita: organizér je mimořádně stabilní, protože stěny a víko jsou zesíleny dřevěnými deskami MDF; přesto jsou boxy skládací a při nepoužívání je možné je skladovat naplocho. Rozsah dodávky: 1 úložný box s víkem z látky – vyrobeno z kvalitního lnu s rukojetí z textilní kůže, stěny a víko zesílené dřevěnou deskou – barva: šedá – rozměry: 43 × 33 × 21 cm d × š × v.

Nadčasový design: bedny jsou potaženy lněnou látkou a přesvědčí jednoduchým designem a pěkným dotekem; rukojeti a logo jsou vyrobeny z jemné textilní kůže. Větší pořádek: Úložný box s víkem se doma rychle postará o pořádek; s rozměry 43 × 33 × 21 cm a objemem 29 l nabízí velký organizér spoustu místa na oblečení a doplňky.
ZnačkaLOVE !T STORE !T #ad
VýrobceStore.It! #ad
Výška8.27
Délka16.93
Hmotnost2.65
Šířka12.99
Číslo dílu672586
Modelka672586

4. LOVE !T STORE !T

#ad

LOVE IT STORE IT Prémiový úložný koš 5dílný – organizér do šatníku z kvalitní lněné látky – zesílený kartonem – šedá – 5 boxů ve 3 velikostech

#ad
LOVE !T STORE !T #ad - Rozsah dodávky: organizér do skříně s 5 malými boxy z kvalitního lnu – zesílený kartonem – barva: šedá – rozměry: výška 15 cm, 2 x 30 x 15 cm, délka x šířka 1 x 30 x 30 cm, 2 x 15 x 15 cm.

Mnohostranné použití: organizér zásuvek lze flexibilně použít: pro přebalovací komodu, šatní skříň nebo volně stojící; perfektně se hodí také jako zásuvková vložka pro Ikea Pax a Malm. Větší pořádek: praktická sada úložných boxů pro zásuvky s 5 látkovými boxy v různých rozměrech; perfektně se hodí pro udržení pořádku ve skříni, zásuvce a komodě.

Nadčasový design: jednoduché úložné boxy zajišťují ve vašem domě stylové uložení; bedny jsou skládací a při nepoužívání je lze skladně skladovat naplocho. Vysoce kvalitní: organizér do zásuvek je potažen lněnou látkou a uvnitř jsou z polyesteru se snadnou údržbou; rukojeti a logo jsou z textilní kůže, stěny a dno jsou zesíleny kartonem.
ZnačkaLOVE !T STORE !T #ad
VýrobceStore It GmbH #ad
Výška1.57
Délka13.39
Hmotnost2.93
Šířka12.2
Číslo dílu676232
Modelka676232

5. LOVE !T STORE !T

#ad

Prémiový úložný box s víkem Love IT Store – ze lněné látky – zesílený dřevem – extra velký a stabilní – šedý – 33 × 50 × 24 cm

#ad
LOVE !T STORE !T #ad - Všestranný: skládací box z látky přináší pořádek do skříní a regálů a lze jej používat i volně stojící; pro uložení oblečení v ložnici, pro doplňky v obývacím pokoji. Větší pořádek: úložný box s víkem se doma rychle postará o pořádek; bedna nabízí spoustu místa na oblečení nebo hračky, víko lze otevřít z obou stran.

Rozsah dodávky: 1 velký úložný box s látkovým sklápěcím víkem – box ze lnu, s rukojetí z textilní kůže – stěny a víko zesílené dřevem – barva: šedá – rozměry: 33 × 50 × 24 cm d × š ×.

Kvalita a stabilita: organizér je stabilní, protože stěny a víko jsou zesíleny dřevěnými deskami MDF; přesto jsou boxy skládací a při nepoužívání skladně uložené. Nadčasový design: krabička s víkem je potažena lněnou látkou a přesvědčí jednoduchým designem a pěkným dotykem; rukojeti a logo jsou vyrobeny z jemné textilní kůže.
ZnačkaLOVE !T STORE !T #ad
VýrobceStore It GmbH #ad
Výška1.57
Délka12.6
Hmotnost3.42
Šířka11.22
Číslo dílu676218
Modelka676218

6. LOVE !T STORE !T

#ad

LOVE IT STORE IT Prémiový organizér do zásuvek 2dílný – organizér pro šatní skříň z látky – zesílený kartonem – sada po 6 přihrádkách – béžová – 15 × 30 × 15 cm

#ad
LOVE !T STORE !T #ad - Větší pořádek: sada úložných boxů pro zásuvky se 2 látkovými boxy o rozměrech 30 × 15 cm, každá se 6 přihrádkami; perfektní pro udržení pořádku ve skříních a komodách a pro třídění oblečení.

Mnohostranné použití: organizér lze flexibilně použít: na přebalovací komodu, v koupelně, skříni, obytném voze nebo volně stojící; perfektní také jako vložka do zásuvky pro třídění prádla. Rozsah dodávky: 2 x úložný koš pro zásuvky a skříně – vždy se 6 přihrádkami – směs bavlny a lnu – k dostání v dalších provedeních a velikostech – béžová – rozměry: 15 × 30 × 15 cm d × š.

Nadčasový design: děliče zásuvek zajišťují stylové uložení ve skříních nebo v koupelně; bedny jsou skládací a v případě nepoužívání je lze skladně uložit. Vysoce kvalitní: organizéry do zásuvek jsou potaženy směsí bavlny a lnu a uvnitř jsou z bílé bavlny; rukojeti a logo jsou z textilní kůže, stěny a dno jsou zesíleny kartonem.
ZnačkaLOVE !T STORE !T #ad
VýrobceStore It GmbH #ad
Výška5.91
Délka11.81
Hmotnost1.1
Šířka5.91
Číslo dílu679615
Modelka679615

7. LOVE !T STORE !T

#ad

LOVE IT STORE IT Prémiový úložný box s víkem – truhla ze lnu – zesílená dřevem – extra velká a stabilní – šedá – 62 × 37,5 × 39 cm

#ad
LOVE !T STORE !T #ad - Mnohostranné použití: box s víkem nabízí místo pro velké věci a díky rukojetím jej lze pohodlně nosit; ideální například pro uložení přikrývek a ložního prádla v ložnici. Kvalita a stabilita: úložný box je mimořádně stabilní, protože stěny a víko jsou zesíleny dřevěnými deskami MDF; obě rukojeti jsou dvojitě prošité a nevytrhnou se.

Rozsah dodávky: 1 velký organizér s víkem z látky - vyrobeno ze lnu s úchyty z textilní kůže, stěny a víko zesílené dřevěnou deskou - barva: šedá - rozměry: 62x39x38 cm ŠxVxH. Větší pořádek: velká truhla s víkem se rychle postará o pořádek, ať už v dětském pokoji nebo v jiných obývacích pokojích; úložný box lze snadno složit a rozložit a dodává se rozložený.

Nadčasový design: bedny jsou potaženy lnem a přesvědčí jednoduchým designem a pěkným dotekem; rukojeti a logo jsou z jemné textilní kůže, víko se zavírá dvěma magnety.
ZnačkaLOVE !T STORE !T #ad
VýrobceStore It GmbH #ad
Výška15.55
Délka24.61
Šířka14.76
Číslo dílu676621
Modelka676621

8. LOVE !T STORE !T

#ad

Uvnitř samet – zesílený dřevem – s 5 přihrádkami – béžová – 30 × 17 × 6 cm, LOVE IT STORE IT Prémiový úložný box na brýle – box na brýle ze směsi lněného a bavlny

#ad
LOVE !T STORE !T #ad - Mnohostranné použití: organizér na brýle nabízí místo pro brýle na čtení a sluneční brýle, lze jej ale použít i pro uložení jiných věcí; box je ideální na doma i na cesty.

Nadčasový design: box na brýle je z bavlněné lněné látky a uvnitř vyložen sametem; přesvědčí jednoduchým designem a lze ji uložit do skříně nebo použít volně stojící. Funkce a kvalita: Úložný box na brýle je velmi stabilní a lze jej proto použít také jako přepravní box; s magnetem se box otevírá a zavírá. Každodenní pomocník: box s 5 přihrádkami nabízí dostatek místa pro uložení brýlí a slunečních brýlí; díky víku jsou brýle spolehlivě chráněny před prachem a nečistotami.

Rozsah dodávky: 1 úložný box s víkem na brýle – s 5 přihrádkami a magnetickým uzávěrem – vyrobeno ze směsi lněné a bavlny, vyložené sametem – béžová – rozměry: 30 × 17 × 6 cm d × š × v.
ZnačkaLOVE !T STORE !T #ad
VýrobceStore It GmbH #ad
Hmotnost0.86
Číslo dílu679417
Modelka679417

9. LOVE !T STORE !T

#ad

LOVE IT STORE IT Prémiový organizér do šuplíků 2dílný – systém pro šatní skříň ze lnu – zesílený kartonem – sada po 16 přihrádkách – šedá – 30 × 30 × 15 cm

#ad
LOVE !T STORE !T #ad - Možnosti použití: praktické úložné boxy jsou perfektní pro uspořádání vašeho šatníku, prádlo, protože látkové boxy nabízejí místo pro punčochy, opasky a mnoho dalšího. Vysoce kvalitní materiály: organizér do zásuvek je potažen lněnou látkou, rukojeti a logo jsou vyrobeny z veganské kůže; stěny a dno jsou zesíleny kartonem.

Rozsah dodávky: 2x zásuvkový box s 16 přihrádkami – z kvalitního plátna, zesílený kartonem – skládací – k dostání v dalších designech a velikostech – barva: šedá – rozměry: 30 × 30 × 15 cm d × š.

Mnohostranné použití: sada organizéru zajišťuje pořádek v zásuvkách, spodního prádla, skříních; ideální pro uložení ponožek, kravat v ložnici nebo drobností v přebalovací komodě. Nadčasový design: jednoduché děliče zásuvek zajišťují ve vašem domě stylové uložení; úložný koš je skládací a v případě nepoužívání jej lze skladně uložit.
ZnačkaLOVE !T STORE !T #ad
VýrobceStore It GmbH #ad
Výška5.91
Délka11.81
Hmotnost1.9
Šířka11.81
Číslo dílu677925
Modelka677925

10. LOVE !T STORE !T

#ad

LOVE IT STORE IT Prémiový úložný box s víkem – z kvalitní lněné látky – zesílený dřevem – extra velký a stabilní – šedý – 54 × 40 × 25 cm

#ad
LOVE !T STORE !T #ad - Nadčasový design: úložné boxy jsou potaženy kvalitní lněnou látkou a přesvědčí jednoduchým designem a pěkným dotekem; rukojeti a logo jsou vyrobeny z jemné textilní kůže. Všestranný: látkový box přináší pořádek do skříní a regálů a dobře se hodí do obytného prostoru; ideální pro uložení oblečení v ložnici nebo pro doplňky v obývacím pokoji.

Kvalita a stabilita: Úložný koš je obzvlášť stabilní, protože stěny a víko jsou zesíleny dřevěnými deskami MDF; boxy jsou skládací a v případě nepoužívání je skladně skladné.

Větší pořádek: Úložný box s víkem zajišťuje pořádek; s rozměry 54 × 40 × 25 cm a objemem 54 l nabízí velký úložný box spoustu místa na oblečení a doplňky. Rozsah dodávky: 1 velký úložný box s víkem z látky – ze lnu s rukojetí z textilní kůže – stěny a víko zesílené dřevěnými deskami – barva: šedá – rozměry: 54 × 40 × 25 cm d ×.
ZnačkaLOVE !T STORE !T #ad
VýrobceStore.It! #ad
Výška9.84
Délka21.26
Hmotnost4.37
Šířka15.75
Číslo dílu672562
Modelka672562