Top 10 Ladegerät USB C 100w – Elektronik & Foto: Produkte mit Umwelt-Label

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Lasuki

#ad

IPhone, typ C, LASUKI 65W USB C nabíječka, 3,1A, nabíječka mobilního telefonu s rychlonabíječkou GaN Tech kompatibilní s MacBook/Pro/Air, USB C & QC3.0, iPad bílá.., 5 portů PD20W, PD15W

#ad
Lasuki #ad - S přípojkou pd3. 0 usb-c můžete nabíjet iphone nejrychlejší možnou rychlostí vysokého výkonu a nabít 64 % za pouhých 30 minut. Usb 5portová rychlonabíječkakompaktní design se štíhlým vzhledem a 5 portů pro perfektní organizaci kompatibilní s pd20w / usb c a qc3.

0/pd15w/3. 1a 2 usb a 5 zařízení současně nabíjí design 5 zařízení najednou, odstraňuje nepořádek cívky a vytváří čisté místo na nepořádku. Nabíjejte svá zařízení typu c a usb a současně a ušetřete tak drahocenný čas a místo v zásuvce. Poskytuje bezpečnost pro elektrické domácí spotřebiče a chrání vaše cenné přístroje. Upozornění: kabel není součástí dodávky, kupte prosím dodatečně. Univerzální kompatibilita: multiporty a pd20w & qc3. 0, usb rychlonabíječka je schopna všech zařízení ios a Android, Galaxy, včetně iPhone 8-14 série, iPad, Macbook Air iPad Air/Pro atd.

Iroce kompatibilní s iphone, tablety, smartphony, hracími zařízeními, přenosnými nabíječkami, MP3 přehrávači, iPAD, elektronickými dokumenty, fotoaparáty, powerbankami atd. Nenechte svůj smartphone, tablet nebo jiné USB přístroje dělat všechno. Nabíjí až 3krát rychleji než běžné USB A nabíječky s výkonem 5 W. Iroká kompatibilita: kromě běžných usb a zařízení je kompatibilní také s nejnovějšími standardy nabíjení pd20w a qc3.
ZnačkaLasuki #ad
VýrobceLasuki #ad
Hmotnost0.33
Číslo díluHH001
ModelkaHH001
Záruka1

2. Anker

#ad

IPhone 12/Pro/Mini, technologií GaN II, kompatibilní s MacBook Pro/Air, Galaxy S20/S10, iPad Pro, Nabíječka Anker Nano II 65W USB-C síťový zdroj s rychlým nabíjením, Pixel černá

#ad
Anker #ad - Kompaktní design: ultimativní design od anker: fantastická efektivita při menším generování tepla v lehkém o 58 % menším formátu ve srovnání se standardními nabíječkami. Nabíjecí kabel není součástí dodávky.

Podporováno technologií gan ii: díky 20% zlepšení provozní frekvence, inovativnímu minimalistickému designu a vylepšené struktuře vodiče umožňuje technologie GaN II novou, kompaktní nabíječku, maličkou, aniž by ztrácela byť jen malou část svého výkonu. Velmi rychlý výkon nabíjení: nabíjejte macbook air 2020 do 2 hodin, macbook pro 13“ s maximální rychlostí, iPhone 12 s trojitou rychlostí a nejnovější přístroje Samsung s možností nabíjení Samsung Super Fast Charging.

Co obdržíte: nabíječka nano ii 65 w, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Jedna pro všechna zařízení: světoznámá technologie nabíjení anker zaručuje bleskově rychlé nabíjení pro téměř každý přístroj – ať už chytré telefony, tablety nebo notebooky. A to v malé, lehké USB C nabíječce.
ZnačkaAnker #ad
VýrobceAnker #ad
Výška1.65
Délka1.42
Hmotnost0.31
Šířka1.65
Číslo díluA2663311
ModelkaA2663311
Záruka18 měsíců

3. Anker

#ad

Technologií GaN II, Galaxy S20/S10, kompatibilní s MacBook Pro/Air, iPad Pro, iPhone 12/Pro/Mini, Nabíječka Anker Nano II 65W USB-C síťový zdroj s rychlým nabíjením, Pixel bílá

#ad
Anker #ad - Kompaktní design: ultimativní design od anker: fantastická efektivita při menším generování tepla v lehkém o 58 % menším formátu ve srovnání se standardními nabíječkami. Podporováno technologií gan ii: díky 20% zlepšení provozní frekvence, kompaktní nabíječku, maličkou, inovativnímu minimalistickému designu a vylepšené struktuře vodiče umožňuje technologie GaN II novou, aniž by ztrácela byť jen malou část svého výkonu.

Nabíjecí kabel není součástí dodávky. A to v malé, lehké USB C nabíječce. Jedna pro všechna zařízení: světoznámá technologie nabíjení anker zaručuje bleskově rychlé nabíjení pro téměř každý přístroj – ať už chytré telefony, tablety nebo notebooky.

Velmi rychlý výkon nabíjení: nabíjejte macbook air 2020 do 2 hodin, macbook pro 13“ s maximální rychlostí, iPhone 12 s trojitou rychlostí a nejnovější přístroje Samsung s možností nabíjení Samsung Super Fast Charging. Co obdržíte: nabíječka nano ii 65 w, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit.
ZnačkaAnker #ad
VýrobceAnker #ad
Výška1.65
Délka1.42
Hmotnost0.31
Šířka1.65
Číslo díluA2663321
ModelkaA2663321
Záruka18 měsíců

4. SOARUN

#ad

65W USB C síťový zdroj 3portová rychlonabíječka s PPS, PD 3.0 GaN USB nabíječka kompatibilní s laptopem MacBook Pro Air iPhone 15 14 13 12 iPad Pro Galaxy S23 S22, SOARUN USB C nabíječka

#ad
SOARUN #ad - Kryt usb síťového zdroje je vyroben z ABS + PC ohnivzdorného materiálu pro robustní trvanlivost. Pokud používáte všechny 3 nabíjecí přípojky současně, QC 3. 0, afc a fcp nabíjecími protokoly a podporuje ultra rychlé nabíjení, výkon se efektivně rozdělí mezi přípojky. Bezpečné použití: nabíjecí adaptér pd 3.

0 má integrované ochranné zařízení, které chrání váš přístroj před nadměrným proudem, přehřátím a přebitím. Kompaktní a přenosná: usb c nabíječka několikrát váží pouze 127 g a během používání nespadne ze zásuvky. Technologie gan: s integrovaným čipem gan nitrid gallium a inteligentní bezpečnostní technologií pracuje náš USB C adaptér efektivněji a vytváří méně tepla než běžné nabíječky na bázi silikonu. Iroká kompatibilita: tato univerzální usb nástěnná nabíječka je připravena k nabití pro váš iphone 14/13/13 pro max / s20 / 13 Mini, Pixel 5 / S21 / 4a, Galaxy S21 Ultra / Note 20 Ultra / s20 ultra / note 20 / Note 10 +, Macbook Pro, MagSafe, iPad Pro, Switch.

Tím se efektivně snižuje spotřeba energie a šetří životní prostředí. Usb c rychlonabíječka: usb nabíječka vícenásobná je kompatibilní s pd 3. 0, pps, přičemž usb c přípojka podporuje nabíjení jednoho zařízení s maximálním výkonem 65 W. Vhodná velikost 2, 2 × 2, což je ideální pro domácnost, kancelář, 4 palců umožňuje snadné uložení a přenášení konektoru USB C, 2 × 1, obchod a cestování.
ZnačkaSOARUN #ad
VýrobceSOARUN #ad
Hmotnost0.28
Číslo díluTC1001
ZárukaTento produkt se dodává s 180denní zárukou.

5. INIU

#ad

Pro MacBook Pro iPad Pro/Air, 2portový USB C síťový zdroj Steack Adaptér GaN II Tech rychlonabíječka Charger, kompaktní prostorově úsporná, Galaxy, INIU 65W USB C nabíječka, iPhone 15 14 13 12Pro Max

#ad
INIU #ad - Už žádné fronty při nabíjení, pouze čisté pohodlí. Univerzální řešení pro všechny vaše potřeby nabíjení. Od iniu – bezpečného profesionála rychlého nabíjení zažijte nejbezpečnější nabíjení s více než 38 miliony uživatelů po celém světě. 65 w rychle pro všechna přenosná zařízení s výstupním výkonem až 65 w může tato nabíječka nabíjet všechna vaše přenosná zařízení maximální rychlostí – ať už se jedná o chytrý telefon, tablet nebo dokonce zařízení s hladovým proudem, jako je SteamDeck.

Napájení pro více než 1 000 přístrojů ať už máte android, apple nebo zařízení jiné značky, tato nabíječka splní vaše potřeby. Současné rychlé nabíjení nečekejte. U iniu používáme pouze nejkvalitnější materiály, proto máme důvěru, že můžeme nabídnout špičkovou 3letou záruku a doživotní technickou podporu.

Kompaktní a prostorově úsporná tuto nabíječku jsme navrhli tak, že zůstanete vždy nabití, aby byla o 50 % menší než stará 65W jednoportová USB-C nabíječka. Co obdržíte 65w dvojitá usb-c portová nabíječka, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Design vhodný na cesty díky skládací zástrčce je tato nabíječka připravena na cestování. Naše nabíječka může současně nabíjet 2 přístroje, i když je k dispozici pouze jedna zásuvka. Náš zabudovaný ochranný systém tempGuard 2.
ZnačkaINIU #ad
VýrobceShenzhen Topstar Industry Co.,Ltd. #ad
Číslo díluAI-624
ModelkaAI-I624
Záruka3 roky záruka

6. Anker

#ad

Kompaktní USB-C síťový zdroj pro MacBook Pro/Air, Galaxy S20, Pixel, iPad Pro, iPhone 13, Dell XPS 13, Rychlonabíječka Anker 735 Charger Nano II 65W USB-C 65W Pod 3-Port PPS, Note 20/10+, Steam Deck

#ad
Anker #ad - Kompaktní design: dopřejte si silný nabíjecí výkon s nabíječkou, která je právě tak malá jako nabíjecí pouzdro AirPods Pro. Technologie powered by gan ii: díky zlepšení provozní frekvence, umožňuje technologie GaN II novou, inovativnímu minimalistickému designu a vylepšené struktuře vodičů, malou, kompaktní nabíječku, aniž by ztrácel výkon i jen jeden prvek.

Jedna pro všechno: nemáte náladu na nabíječky těžké jako cihly? kompaktní PowerPort III 2-Port 65 W zásobí na cestách vaše smartphony, tablety a USB-C notebooky dostatkem energie. Vysoký výkon nabíjení: připojte jedno ze svých zařízení a užívejte si nabíjecí výkon 65 w – to je dost energie k nabití 2020 MacBooku Pro 13″ maximální rychlostí.

Obdržíte: nabíječka anker 735 nano ii 65w, dřívější název produktu: PowerPort III 3-Port 65W Pod, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Nebo nabíjejte tři zařízení současně a nabíjecí výkon se rovnoměrně rozdělí na tři porty.
ZnačkaAnker #ad
VýrobceAnker #ad
Výška1.14
Délka2.6
Hmotnost0.29
Šířka1.54
Číslo díluA2667311
ModelkaA2667311
Záruka18 měsíců

7. Anker

#ad

Pixel a další, Macbook, notebooky USB-C, iPad Pro, dvojitý port s PIQ 2.0 USB-A a 45W USB-C, Anker PowerPort+ Atom III kompaktní 60W PIQ 3.0 & GaN Tech nástěnná nabíječka, iPhone, Galaxy

#ad
Anker #ad - Ultimativní cestovní průvodce: o 15 procent menší než běžné nabíječky a současně šílený výkon! Greater with gan: silikon byl poprvé nahrazen nitridem gallia gan.

Vysoká míra univerzální: od iphone přes galaxy až po notebooky usb-c a další. Obdržíte: powerport+ atom iii nástěnnou nabíječku se dvěma porty, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Výsledek: fantastická účinnost při méně generování tepla v malém, lehkém designu. Světoznámá technologie PowerIQ 3. 0 od anker zaručuje bleskové nabíjení téměř pro každý přístroj! Jeden pro všechny: kompatibilní se všemi vašimi usb zařízeními! Spolehněte se na PowerIQ 3. 0 s usb-c a powerIQ 2. 0 s usb-A.
ZnačkaAnker #ad
VýrobceAnker #ad
Výška1.14
Délka4.21
Hmotnost0.35
Šířka2.72
Číslo díluAK-848061026603
ModelkaAK-A2322321
Záruka12 měsíců

8. UGREEN

#ad

Tab A8, Pixel, iPad, UGREEN Nexode 30W USB C nabíječka USB C síťový zdroj GaN II Tech rychlonabíječka kompatibilní s iPhone 14 Pro Max, 13, Samsung Galaxy S23 Ultra, 12, HomePod černý, S22, 14

#ad
UGREEN #ad - Perfektní společník na cesty: nexode usb c síťový zdroj je kompatibilní s napětím 100–240 V, které je použitelné po celém světě. Díky malému designu zabírá síťový zdroj Nexode 30W o 55 % méně místa. Jednoduše zasunout do kapes a vzít všude s sebou. Ochrana nabíjení s thermal guard: nexode 30w usb c napájecí adaptér poskytuje vždy stejný fantastický výkon, bez ohledu na to, nabíječka poskytuje adaptivní výkon.

Technologie thermal guard měří teplotu 800krát za sekundu v reálném čase, zda je nabíjení plnou rychlostí nebo při udržovacím nabíjení, což zajišťuje bezpečné a rychlé nabíjení vašeho přístroje. 3x rychlejší než běžné nabíječky. Malý a silný: nový nexode 30w mini konektor používá vysoce kvalitní materiál s užší délkou a elegantně zaoblenými rohy. Jste připraveni vám kdykoli a kdekoli umožnit pohodlné a bezproblémové rychlé nabíjení. 23, a52, homepod, s2, tab a8, a53, 13 mini, se 2022, watch se, x; macbook air, galaxy s24 ultra, airpods pro; pixel 7, 15 plus, a7, 11, 14 Pro Max, 22, MagSafe; iPad Pro / Air /mini; MacBook Air M1, S8.

Nexode pro všechno: společně s několika protokoly rychlého nabíjení pro novou generaci chytrých telefonů a vylepšeným pps adaptivním nabíjením získává nexode kompatibilitu, 7, 15 pro, 13, 6, 14, 15 pro max, 12, s21 fe, watch 8, kterou ostatní síťové zdroje jednoduše nedávají. Nabíječka ugreen nexode 30w gan ii usb c může váš nový iphone 15 Pro nabíjet z 0–60 % za pouhých 30 minut. Kompatibilní s iPhone 15, S.
ZnačkaUGREEN #ad
Výrobce‎ Ugreen Group Limited #ad
Hmotnost0.2
Číslo dílu6957303896660
Modelka90666
Záruka2 roky limitovaná záruka

9. UGREEN

#ad

13, Pixel, 12, 14, 15 Pro Max, USB C síťový zdroj 2 kusy, SE 2022, 14 Pro Max, S22, 11, USB C napájecí adaptér kompatibilní s iPhone 15, UGREEN 20W USB C nabíječka 2 kusy, Galaxy S23, iPad Pro/Air

#ad
UGREEN #ad - Nabíjení. Balení 2 ks usb c síťového zdroje v jednom balení, ugreen 20 W, USB C, krásný průvodce tvých mobilních telefonů. Bezpečné a spolehlivé: nabíjecí konektor usb c 2 balení je vybaven robustním a ohnivzdorným PC krytem, přepětím, navíc inteligentním čipem pro ochranu před zkratem, přehřátím a nadproudem.

Silný nabíjecí výkon 20 w, může váš přístroj jako iphone 15 pro z 0 % na 60 % za pouhých 30 min. 3× rychlejší než normální nabíjecí adaptér. Lehký a kompaktní: usb c napájecí adaptér 2 balení je velmi malý a lehký 55 g, lze jej jednoduše uložit do tašky a vzít ho všude s sebou bez starostí. Jedna pro všechny: usb c síťová zástrčka podporuje pd 3. 0, quick charge 4. 0/3. 0/2. 0 a funkci rychlého nabíjení PPS. Díky tomu si mohou vaše zařízení android jako Galaxy S22, S21, A51 užívat i bleskurychlé nabíjení.

Univerzální kompatibilita: usb c síťový zdroj je perfektně kompatibilní s iphone 15, 15 pro max, s20, 14, 7 pro, xs, 12 pro, m3. Se, 8, s8, 1 5plus, 8. Plus, xr, x, 11 pro max, 11, magsafe; galaxy s23, watch 7, ipad pro/air m1, 15 pro, a52, xs max, m30; pixel 7, a70, 14 pro, 13, m43, a53, s22, 14 plus, a52, s21, 4; redmi note 10; poco x3, iPhone SE 2022, S10, pixel 5, 14 Pro Max, 12, AirPods Pro, S9, Z Flip, 6 Pro, 13 Pro, 13 mini, 13 Pro Max, atd.
ZnačkaUGREEN #ad
VýrobceUgreen #ad
Výška1.57
Délka0.79
Hmotnost0.2
Šířka2.36
Číslo dílu6957303853472
Modelka50347
Záruka2 roky limitovaná záruka

10. Anker

#ad

Kompatibilní se sérií iPhone 15/14/13/12, Anker Nano Pro, iPad Mini, a další, Anker Nabíječka 521, MacBook Air, kompaktní 40W PIQ 3.0 duální port USB-C síťový zdroj, Black Ice

#ad
Anker #ad - Co zÍskÁte: nabíječka anker 521 anker nano pro, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Pokročilá ochrana nabíjení: vybaven naším novým bezpečnostním systémem ActiveShield, který s integrovaným teplotním senzorem a chytrou sadou čipů Power Turner zaručuje absolutní ochranu proti nabíjení.

Stylové nabíjení: anker nano Pro je k dostání ve 2 stylových barvách. Upozornění: síťový zdroj nemá vyklápěcí konektor. 40w nabíjecí výkon: jednoduše připojte svůj MacBook Air k jednomu ze dvou portů a nabijte maximální rychlostí. Dvojitý výkon: nabíjejte svůj iphone 15 a iPad současně maximální rychlostí.
ZnačkaAnker #ad
VýrobceAnker #ad
Výška1.8
Délka1.37
Hmotnost0.2
Šířka1.34
Číslo díluA2038311
ModelkaA2038311
Záruka18 měsíců