Top 10 Holzkiste Mit Schloss – Dětské bedny a truhly na hračky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Creative Deco

#ad

Creative Deco XXL velká dřevěná bedna s víkem a zámkem | 40 × 30 × 24 cm +/-1 cm | dřevěná truhla, dřevěná krabička s víkem | na dokumenty, nářadí | hrubý & nebroušený, upomínkový box, hračky

#ad
Creative Deco #ad - Perfektní velikost – s vnějším obvodem 40 × 30 × 24 cm a vnitřní plochou 37, krabička na upomínky, obdélníková univerzální bedna, cenností, dokumentů, hraček, dárková krabička se perfektně hodí pro uložení fotografií, 5 × 27, 8 cm, je tato neošetřená, svatebních dárků a karet, 5 × 19, nářadí. Můžete je používat na zahradě, obývacím pokoji a mnoha dalších.

Vůně dřeva, působí jako osvěžující myšlenka, že používáte přírodní, která je součástí balení, certifikované dřevo. Přesné řezání – díky zaobleným hranám je uspořádání úložného boxu s víkem vhodné pro všechny věkové skupiny. Lze použít také jako box na čištění bot, bedna na munice, stohovací bedna, dřevěná krabička, truhla s pokladem, malování, bedna na nářadí. Proto jsme přesvědčeni, které se vyrábějí v EU, že naše výrobky, mají nejvyšší kvalitu na trhu. Evropské borovicové dřevo a dřevo – lehký výrobek s tloušťkou stěny 1 cm + 3 mm překližkové dno.

Vyrobeno v eu – naše dekorační úložné boxy jsou vyrobeny z přírodních a netoxických materiálů. Lze použít také jako boxy na fotky, dárkové krabice, že tam máme nejvyšší úroveň dřeva na světě, kuchyni, boxy na uchovávání fotografií, dárkové krabičky, hrací krabice, o kterých je známo, bedny pro kutily, karton. Perfektní pro moření, bedna s pokladem, dopisní schránka, dřevěná bedna, rolovací bedna, lakování, krabička, krabice na víno, lékárna, příborník, dárková krabička, krabice na brambory, dárková krabička, kutilství, pyrografii, ruční práce a jiné dekorační projekty.
ZnačkaCreative Deco #ad
VýrobceCreative Deco #ad
Výška9.45
Délka15.75
Hmotnost4.41
Šířka11.81
Číslo díluJAN-CD-SD240b-GOLD-LOCK
ModelkaJAN-CD-SD240b-GOLD-LOCK

2. HAOBIN

#ad

Dřevěná krabička, kufřík na nářadí, Dřevěná truhla s pokladem, úložný box, přírodní bedna s pokladem, kufr, box se zámkem na malování, kufřík na kutily, dřevěná bedna s pokladem, dřevěná, dřevěný kufr

#ad
HAOBIN #ad - Dosud dárky perfektní jako dárek k narozeninám, svatbě a výročí. Praktická dřevěná bedna lze použít jako úložný box nebo šperkovnici pro uložení malých předmětů pro každodenní potřeby.

Vysoce kvalitní materiál dřevěná bedna je vyrobena z kvalitního dřeva, které je šetrné k životnímu prostředí a má dlouhou životnost, takže můžete své zboží řádně umístit. Dřevěná bedna se zámkem se zámkem a klíčem. K uložení vašich osobních sbírek, šperků nebo šperků nebo vašeho osobního narozeninového dárku na památku. Kreativní výroba hladký, nelakovaný povrch a rovnoměrná textura jsou ideální pro mnoho nápadů pro kutily.
ZnačkaHAOBIN #ad
VýrobceHAOBIN #ad
Výška3.94
Délka5.75
Hmotnost0.68
Šířka3.62

3. hf Heimfreude YOUR NEXT SMART SOLUTION

#ad

Dekorace dřevěná bedna pro uložení nebo jako truhla s pokladem pro hledání pokladu, Heimfreude truhla s pokladem "Anne Bonny" 25 x 15,5 x 15,5 cm z masivního borovicového dřeva se zámkem jako dárek

#ad
hf Heimfreude YOUR NEXT SMART SOLUTION #ad - To dává této pokladnici skvělý starožitný vzhled a zvýrazňuje žilkování. Truhla s pokladem s kulatým víkem je vyrobena cennou ruční prací a kromě praktického využití jako úložná bedna je velmi pěkná dekorace.

25 x 15, 5 x 15, 5 cm dxŠxv a tloušťka stěny 1 cm. Dné poloviční věci. Tato truhla s pokladem je kompletně z robustního borového dřeva a je zabalena bez plastů. Vrcholem dětských narozenin je nalezení truhly s pokladem. Ať už se jedná o svatbu, přijímání nebo křtiny: nedávejte jen peníze, darujte poklad! Truhla je dobře zpracovaná, stabilní a dárek ještě jednou výrazně zhodnotí.

Udělejte z této truhly s pokladem nezapomenutelný zážitek a všechny děti o tom budou ještě dlouho nadšeně vyprávět. Vyrobeno s touto starou japonskou technikou, aby bylo odolnější a bylo chráněno před povětrnostními vlivy, ve které je dřevo cíleně plameno, houbami a hmyzem. Z toho se těší každý. Pomocí 3místného číselného zámku lze truhlu uzavřít, počáteční kombinaci 000 lze libovolně měnit.
Značkahf Heimfreude YOUR NEXT SMART SOLUTION #ad
VýrobceHeimfreude #ad
Hmotnost3.37

4. HMF

#ad

HMF 6400-140 Truhla s pokladem ze dřeva se zámkem | 40 x 19 x 22 cm | velká | Francie

#ad
HMF #ad - Rozměry Š x h x v: vně: 40 x 19 x 22 cm hloubka vč. Zámek: 20 cm | uvnitř: 37 x 15, 5 x 17 cm | Hmotnost: 1, 6 kg.

Prostorná – truhla s pokladem použitelná jako úložný box s dostatkem úložného prostoru a dekorativním zámkem. Všestranné – ideální jako bytový doplněk, nápad na dárek na svatby, dekorační předměty pro dětské narozeniny atd. Ručně vyrobeno – nepravidelnosti ve dřevě a stopy opotřebení jsou charakteristické pro starožitný nebo vintage vzhled. Dekorativní – upoutá pozornost díky láskyplným detailům, jako je kovové kování, dřevěné žilkování a ozdoby.
ZnačkaHMF #ad
VýrobceHMF #ad
Výška7.48
Délka15.75
Hmotnost3.53
Šířka8.66
Číslo dílu6400-140
Modelka6400-140

5. LAUBLUST

#ad

Přírodní – úložný box | krabička na kutily a dárková krabička, LAUBLUST Dřevěná bedna s víkem a zámkem – 30 × 20 × 14 cm

#ad
LAUBLUST #ad - Ložný box např. Udělat radost: truhla jako originální balení dárků. Hezká individuální dekorační bedna pro vybavení a zkrášlení vašeho bytu. Kupte nyní jako překvapení pro vaše oblíbené lidi! Kreativní design: dřevěná bedna na ruční práce, vlastní malování, lakování, decoupage a jiné kreativní kutilské práce.

Mnohostranné skladování: velká dřevěná krabička pro všechno, dopisy, úložný box pro kutilské potřeby, co si myslíš. Stabilní přírodní dřevo: dřevěná krabička z trvale udržitelného skandinávského borového dřeva – přírodní a s dlouhou životností. S kovovým uzávěrem.

Bedna na hračky do dětského pokoje, nástroje na čištění bot atd. Pro fotografie a zvláštní upomínkové předměty. Pro vaše oblíbené kusy: hezká neupravená dřevěná krabička pro přirozené uložení všech věcí, které vám leží na srdci. Dárková krabička k narozeninám, k Vánocům, k narození, křtinám a svatbě. Dřevěná truhla se stabilním víkem je věrným společníkem i po celá desetiletí.
ZnačkaLAUBLUST #ad
VýrobceLAUBLUST #ad
Výška11.81
Délka7.87
Hmotnost1.81
Šířka5.51
Číslo díluB0001

6. Creative Deco

#ad

Creative Deco Dřevěná bedna s víkem, svatba, krabička na karty, dárkové karty, schránka na dopisy | úložný box, dřevěná krabička se štěrbinou, 29 × 25 × 15 cm | Peněžní dary, box na peníze, zámkem a klíčem

#ad
Creative Deco #ad - Jedná se o velký upomínkový box na blahopřání. Perfektní pro svatební přání. Proto jsme přesvědčeni, že naše výrobky, které se vyrábějí v EU, mají nejvyšší kvalitu na trhu. Velkou uzamykatelnou dřevěnou krabičku lze použít také jako truhla s pokladem, o nichž je známo, paměťovou krabici, šperkovnici na výběr, dřevěnou krabičku, dárkovou krabičku, svatební dárky, dřevěné krabici, bednu na poklady, dárkovou krabičku na karty, krabičku na peněžní dárek.

Perfektní pro novomanželský pár dekorací, balení a jiné dekorativní projekty! Lze jej např. Evropské ohnivé dřevo – lehké uzavíratelný svatební dárek, působí jako osvěžující myšlenka, krabice s tloušťkou stěny 7 mm překližkové podlahy. Ideální pro decoupage, 5 cm, 5 × 12, dekorace a skladování. Přesné řezání – zaoblené hrany, moření, pyrografii, lakování, řemeslo, které lze bezpečně používat pro všechny věkové skupiny.

Vyrobeno v eu – naše dárkové uzavíratelné dřevěné boxy jsou vyrobeny z přírodních a netoxických materiálů. Skvělá kvalita – březové dřevo je vyrobeno z trvale udržitelných lesů karpat, krabici, box na vhazovací box, že jedna z nejvyšších úrovní dřeva na světě. Dárková krabička je ideální pro dopisní obálky na svatební oslavu a přijímání. Perfektní velikost – úložný box na svatební poštu s vnější velikostí 29 × 25 × 15 cm a vnitřní velikost 27 × 22, jedná se o perfektní krabici.
ZnačkaCreative Deco #ad
VýrobceCreative Deco #ad
Výška5.91
Délka11.42
Hmotnost1.98
Šířka9.84
Číslo díluJAN-CD-P29o
ModelkaJAN-CD-P2915o

7. Birendy

#ad

Sarah B Truhla HD86002 zámek truhla se zámkem klíč dřevěná truhla

#ad
Birendy #ad - Se zámkem a 2 klíči k uzamčení. Perkovnice, krabička na šperky,. Velikost 30 x 20 x 15 cm. Uzamykatelná dřevěná truhla, koloniální styl, ušlechtilý design, pirátská bedna, truhla s pokladem, kvalitní zpracování ze dřeva. Super dárek, uzamykatelný, cena platí pro truhlu, box, zámek a klíče dohromady. Ložný box, truhla s pokladem, dřevěná krabička, s kovovým kováním, námořní, středověký design, s koženými popruhy k uzavření, dřevěná truhla, šperkovnice.
ZnačkaBirendy #ad
VýrobceSarah B #ad
Výška7.87
Délka11.81
Hmotnost2.2
Šířka5.91
Číslo díluTruhe-HD-86002-S-Amazon

8. IWILCS

#ad

Vintage dřevěná truhla s pokladem, dřevěná truhla s pokladem, IWILCS Dřevěná truhla s pokladem, pro skladování a dekorace – se zámkem, malá truhla s pokladem

#ad
IWILCS #ad - Stabilní a s dlouhou životností: truhla s pokladem ze dřeva poskytuje dostatek místa pro různé šperky a kosmetiku. Ruční výroba: nepravidelnost dřeva a případné stopy opotřebení jsou znaky starožitného nebo retro vzhledu, pečlivě zpracované a všechny detaily byly pečlivě zpracovány.

Truhla s pokladem ze dřeva ochrání vaše zboží před prachem a poškrábáním. Dobrý výběr dárků: truhla s pokladem ze dřeva není jen vynikající dekorací na toaletním stolku, ale také dárkem pro rodinu nebo přátele. Hodí se také k ukládání hodinek, náramků, náušnic, broží, náušnic, řetízků, prstenů atd. Rozdíl v tomto úložném boxu můžete plně pocítit. Jako den svatého valentýna, narozeniny, Den matek, výročí a jiné oslavy.

Praktická dřevěná bedna: truhla s pokladem ze dřeva lze použít jako úložný box nebo šperkovnici pro uložení menších předmětů pro vaše každodenní potřeby. Multifunkční: dřevěná truhla s pokladem perfektní pro uložení / vystavení vašich oblíbených šperků, řetízků, sponek do vlasů nebo více. Ideální pro klenotníky nebo pro osobní potřebu. Truhla s pokladem ze dřeva počáteční heslo je 000 .
ZnačkaIWILCS #ad
VýrobceIWILCS #ad
Výška3.94
Délka7.09
Hmotnost0.75
Šířka4.33

9. Holzspielzeug-Tom

#ad

Uzavíratelná, dárková krabička, Holzspielzeug-Tom 24 truhla se zámkem, truhla s pokladem, uzamykatelná s víkem 24 MS srdce 18 × 18 ×, dárek k narozeninám, dřevěná truhla s pokladem se zámkem, dárek

#ad
Holzspielzeug-Tom #ad - Velikost: 18 x 18 x 12 cm. Masivní dřevěná truhla se závěsným zámkem. Hladký glazovaný povrch, který se hodí k polepení, popisování a zdobení. Buďte kreativní, truhla se lépe hodí pro vytvoření nádherného dárku.
ZnačkaHolzspielzeug-Tom #ad
VýrobceHolzspielzeug-Tom #ad
Výška5.91
Délka9.45
Hmotnost0
Šířka5.91
Číslo dílu24GS
ModelkaGlatt

10. Meinposten

#ad

Dřevěná truhla hnědá truhla s víkem V 15 x Š 36 x H 26 cm, truhla s pokladem, Meinposten Dřevěná bedna s víkem, bedna s pokladem

#ad
Meinposten #ad - Ze dřeva se 2 rukojeťmi a uzávěrem z jutové šňůrky, lehce zapálená. Tloušťka dřeva: cca 0, krásně zpracované. Nebo také na tématické narozeniny nebo peněžní dary. Mnohostranně použitelný: na polici, v chodbě na rukavice, v dětském pokoji, na psacím stole, klíče atd.

Nabízíme vám proto 30denní záruku vrácení peněz, že budete s našimi dřevěnými bednami 100% spokojeni. Extra přírodní dřevo – lehký materiál s tloušťkou stěny 0, 7 cm – vůně dřeva obsažená v balení je osvěžující myšlenkou při použití přírodního dřeva. Vrácení do 30 dnů – víme, která dokazuje, že máme velmi dobré dřevěné bedny a ty přesvědčí i vás.

Perfektní velikost – s vnější velikostí v 15 cm × š 36 cm × h 26 cm a vnitřní velikostí v 13, 5 cm × š 33 cm × h 23 cm se perfektně hodí pro uložení všech těchto dokumentů, cenností, hraček a nástrojů. Nebo na dětské narozeniny při hledání pokladu nebo lovu na lov. Materiál: plné dřevo a jutová šňůra. Vyberte si vhodnou velikost krabice. Barva: hnědá, 7 cm.
ZnačkaMeinposten #ad
VýrobceWarenimport #ad
Číslo díluMP-HZ1008300