Top 10 GPIO Jumper Wire – Barebone

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. AZDelivery

#ad

AZDelivery Kabel Jumper Wire 40 ks po 20 cm M2M Male to Male kompatibilní s Arduino a Raspberry Pi Breadboard

#ad
AZDelivery #ad - Nabízíme řadu příkladů použití, kompletní návod k instalaci a knihovny. Jumper wire se zástrčkou: "muž to male" – zajistěte si nyní cenovou výhodu nákupem v sadě tří kusů.

Délka kabelu: 20 cm / 40 kusů na jednotku / 40 kusů celkem. Je proto použitelný i pro průmyslový / profesionální průmysl, protože naše měděná směs se vyznačuje extrémní trvanlivostí. Kompatibilní s kolíkovými lištami 2, 54 mm. Na rozdíl od čínských konkurenčních produktů byla v našich propojovacích kabelech zabudována speciální směs mědi, která se na rozdíl od běžně zabudovaného hliníku nemůže zlomit, a vyznačuje se vynikající vodivostí. Tento produkt obsahuje e-knihu, která obsahuje užitečné informace o zahájení vašeho projektu, pomáhá při rychlém nastavení a šetří čas při procesu konfigurace.
ZnačkaAZDelivery #ad
VýrobceAZDelivery #ad
Číslo dílu1x Male à Male
ModelkaASDIOFJ4

2. AZDelivery

#ad

AZDelivery Kabel Jumper Wire 40 ks po 20 cm F2F Female to Female kompatibilní s Arduino a Raspberry Pi Breadboard včetně e-knihy!

#ad
AZDelivery #ad - Naše zásuvné kabely jsou použitelné s roztečem 2, 54 mm a jsou tak kompatibilní se všemi běžnými kolíkovými lištami. Díky tomu jsou dostatečně dlouhé pro každý váš projekt. Nabízíme řadu příkladů použití, která obsahuje užitečné informace o zahájení vašeho projektu, kompletní návod k instalaci a knihovny.

Lze je snadno oddělit od sebe a při použití bezpečně a pevně drží ve své zdířce. Tato sada obsahuje 40 spojovacích kabelů o délce 20 cm. Tento produkt obsahuje e-knihu, pomáhá při rychlém nastavení a šetří čas při procesu konfigurace. Na rozdíl od čínských konkurenčních produktů je v našich propojkách zabudována speciální směs mědi, která je na rozdíl od běžně zabudovaného hliníku velmi odolná a vyznačuje se vynikající vodivostí.

Tato sada kabelů vám nabízí spoustu flexibilních možností rozšíření k vašemu prkénku v provedení se samičí a samičí zástrčkou. Propojte pomocí našich propojovacích kabelů jednoduše a spolehlivě všechny vaše moduly s gpio vašeho Raspberry Pi's. Je proto použitelný i pro průmyslový / profesionální průmysl, protože naše měděná směs se vyznačuje extrémní trvanlivostí.
ZnačkaAZDelivery #ad
VýrobceAZDelivery #ad
Číslo dílu1x Female to Female

3. AZDelivery

#ad

AZDelivery Kabel Jumper Wire 20 cm F2M Female to Male kompatibilní s Arduino a Raspberry Pi Breadboard

#ad
AZDelivery #ad - Na rozdíl od čínských konkurenčních produktů byla v našich propojkách zabudována speciální měděná směs, která se na rozdíl od běžně zabudovaného hliníku nemůže zlomit a vyznačuje se vynikající vodivostí.

Kompatibilní s 2, 54mm lištami na kolíky. Jumper wire s konektorem: "female to male" – zajistěte si nyní cenovou výhodu zakoupením v třídílném setu. Tento produkt obsahuje e-knihu, která obsahuje užitečné informace o začátku vašeho projektu, pomáhá při rychlém nastavení a šetří čas při procesu konfigurace. Díky tomu lze použít i pro průmyslové/profesionální oblasti, protože naše měděná směs se vyznačuje extrémní trvanlivostí. Délka kabelu: 20 cm / 40 kusů na jednotku / 40 kusů celkem. Nabízíme řadu příkladů použití, kompletní návod k instalaci a knihovny.
ZnačkaAZDelivery #ad
VýrobceAZDelivery #ad
Číslo dílu1x Jumper Kabel
ModelkaASDIOFJ5

4. Aypzuke

#ad

Samice k samici, propojovací desky pro Arduino Raspberry Pi.., Aypzuke 10 cm + 20 cm 240 kusů Breadboard Jumper Wire Dupont Kabel Kit pro muže k ženě, samčí k muži

#ad
Aypzuke #ad - Kabel jumper-dupont lze použít k připojení při experimentech spínání a také pro rozšíření pinů experimentální desky pro další experimentální projekty. Balíček obsahuje: 2x 40pin samčí k samici breadboard přemostící dráty, 2X 40pin samec k muži, přemostění dráty 2x40pin samice na ženu Breadboard přemostění.

Jumper wires pvc materiál; izoluje a nehořlavý, snadné spojení, není třeba pájet, plug and play, kabel odolný vůči vysokým teplotám; bezpečný a s dlouhou životností; malé kolíky a zdířky na obou koncích kabelu, když provádíte experimenty zapojení.

Velmi bezpečné spojení s kolíky, není nutné pájení, také pro rychlé testování spínání. Propojovací kabely lze oddělit, aby tvořily sestavu, které potřebujete pro vaše připojení, která obsahuje počet vodičů, a aby podporovala nestandardní, nerovně uspořádané hlavičky.
ZnačkaAypzuke #ad
VýrobceAypzuke #ad
Číslo dílu1

5. Aypzuke

#ad

Aypzuke 10 cm 240 kusů Breadboard Jumper Wire Dupont kabel Kit pro muže k ženě, muži k malování, samice k samicím propojovacím drátům pro Arduino Raspberry Pi..

#ad
Aypzuke #ad - Balíček obsahuje: 2x 40pin samčí k samici breadboard přemostící dráty, 2X 40pin samec k muži, přemostění dráty 2x40pin samice na ženu Breadboard přemostění. Velmi bezpečné spojení s kolíky, není nutné pájení, také pro rychlé testování spínání.

Propojovací kabely lze oddělit, která obsahuje počet vodičů, aby tvořily sestavu, a aby podporovala nestandardní, které potřebujete pro vaše připojení, nerovně uspořádané hlavičky. Kabel jumper-dupont lze použít k připojení při experimentech spínání a také pro rozšíření pinů experimentální desky pro další experimentální projekty.

Jumper wires pvc materiál; izoluje a nehořlavý, snadné spojení, není třeba pájet, plug and play, kabel odolný vůči vysokým teplotám; bezpečný a s dlouhou životností; malé kolíky a zdířky na obou koncích kabelu, když provádíte experimenty zapojení.
ZnačkaAypzuke #ad
VýrobceAypzuke #ad
Číslo dílu1

6. Aypzuke

#ad

Aypzuke 20 cm 240 kusů Breadboard Jumper Wire Dupont kabel Kit pro muže k ženě, samice propojovací dráty, prkénko pro Arduino Raspberry Pi.., muži k male

#ad
Aypzuke #ad - Velmi bezpečné spojení s kolíky, není nutné pájení, také pro rychlé testování spínání. Propojovací kabely lze oddělit, která obsahuje počet vodičů, které potřebujete pro vaše připojení, a aby podporovala nestandardní, aby tvořily sestavu, nerovně uspořádané hlavičky.

Kabel jumper-dupont lze použít k připojení při experimentech spínání a také pro rozšíření pinů experimentální desky pro další experimentální projekty. Jumper wires pvc materiál; izoluje a nehořlavý, kabel odolný vůči vysokým teplotám; bezpečný a s dlouhou životností; malé kolíky a zdířky na obou koncích kabelu, není třeba pájet, snadné spojení, Plug and Play, když provádíte experimenty zapojení.

Balíček obsahuje: 2x 40pin samčí k samici breadboard přemostící dráty, 2X 40pin samec k muži, přemostění dráty 2x40pin samice na ženu Breadboard přemostění. Pokud máte dotazy, můžete nás kontaktovat.
ZnačkaAypzuke #ad
VýrobceAypzuke #ad
Číslo dílu1

7. CQRobot

#ad

Lze použít až 8 rozšiřujících karet současně., CQRobot Ocean: MCP23017 I/O rozšiřující karta kompatibilní s Raspberry Pi/micro: základní deska bit/Arduino/STM32. Rozšířené 16 I/O pinů

#ad
CQRobot #ad - Oceánské rozhraní drát: 22awg ekologický silikonový drát odolný vysokým teplotám, JST-PA SMT 6pólový k DuPont samice s jednou hlavou, délka kabelu 210 mm. Mcp23017 io rozšiřující deska, základní deskou raspberry pi, kompatibilní se základní deskou Arduino, Micro: bitovou základní deskou a základní deskou STM32. I2c adresu lze nakonfigurovat zkratem A0 / A1 / A2 Jumper. I2c řízené, rozšířené 2 signální kolíky jako 16 E / A pinů. Až 8 e / a rozšiřujících karet mcp23017 lze používat současně a nabízí až 128 pinů E / A.
ZnačkaCQRobot #ad
VýrobceCQRobot #ad
Číslo díluCQRMCP23017A
ModelkaCQRMCP23017A

8. ELEGOO

#ad

ELEGOO Přepracovaná sada na učení elektroniky Zábavná sada Napájecí modul Jumper kabel Potenciometr Breadboard Komponent Sortiment pro Arduino

#ad
ELEGOO #ad - Obsahuje více než 300 jednotlivých dílů deska s mikrokontrolérem není součástí dodávky, ale je k dispozici v našem obchodě. Na základě zpětné vazby našich vážených zákazníků se tato sada stále dále reviduje a optimalizuje. Datové listy lze vyhledávat na webových stránkách Elegoo nebo se jednoduše obraťte na náš zákaznický servis. Sortiment elektroniky pro Arduino je řádně roztříděn a zabalen v krabici. Skvělá výuková sada pro začátečníky v banánech, pěkný nápad na dárek.
ZnačkaELEGOO #ad
VýrobceELEGOO #ad
Výška1.77
Délka7.3
Hmotnost0.72
Šířka3.54
Číslo díluGE-EL-CK-003
ModelkaGE-EL-CK-003

9. ELEGOO

#ad

Elegoo 130 ks Jumper Wire Male Male zásuvné můstky Breadboard Jumperkabel 30 AWG opakovaně použitelné barevné dráty pro prkénko

#ad
ELEGOO #ad - Tyto hroty jsou pevně spojeny s kabelem a neodpojují se od kabelu. V sadě jumper wire jsou zastoupeny různé velikosti a barvy, dráty lze při experimentu snadno rozlišit. Opakovaně použitelné drátěné můstky od elegoo jsou flexibilní, proto je lze snadno použít a zapojit i při komplikovaných obvodech na prkénku. Kabel různých délek 25 cm/20 cm/15 cm/11 cm může kompletně přemostit i velká prkénka. Univerzální kovové hroty se dobře hodí pro běžné prkénka.
ZnačkaELEGOO #ad
VýrobceELEGOO #ad
Výška0.39
Délka5.31
Šířka2.36
Číslo díluGE-EL-CP-005
ModelkaGE-EL-CP-005

10. KEYESTUDIO

#ad

Bez pájení platina se 400 spojovacími body, KEYESTUDIO Raspberry Pi GPIO kabel rozšiřující deska, 40pólový plochý propojovací kabel pro Raspberry Pi 4/3/ 2/1/Zero/B B+ A A+

#ad
KEYESTUDIO #ad - Navrženo pro raspberry pi A+ / B+ / 3B/4B. Vysoce kvalitní, nepájená zásuvná deska: 400 spojovacích bodů. Tento sestavený cobbler je dodáván v pěkném tvaru t se 40 piny a může být připojen ke všem nepájeným zásuvným deskám. 22 cm dlouhý, duhově zbarvený plochý kabel s objímkou, jednoduché propojení Vašeho GPIO breakoutu s vaším Pi. Není nutné pájení, není součástí dodávky základní deska RPI.
ZnačkaKEYESTUDIO #ad
Výrobcekeyes #ad
Číslo díluKS0219
Modelka8541612268