Top 10 Goldband Klebeband 25mm – Maskovací pásky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ÖRANGE

#ad

3M Scotch modrý pásek vodotěsný, automotive krepová páska 3434 110 °C 24 mm x 50 m x 2 role

#ad
ÖRANGE #ad - Teplotní odolnost do 110 °C 1 hodina. Originál 3M. Ideální také jako BlueTape pro 3D tiskárny. Velmi vysoká odolnost vůči vodě a rozpouštědlům. Pružný držák papíru = nejvyšší stabilita v zatáčkách.
ZnačkaÖRANGE #ad
Výrobce3M #ad
Číslo dílu3M7897
Modelka7897

2. klebemeister

#ad

Klebemeister 4x lepicí páska 19 mm x 50 m maskovací páska malířská páska zlatá páska

#ad
klebemeister #ad - Pásek je navíc impregnován a díky tomu odpuzuje vodu a odolnost proti mokru. Pro profesionální malíře a lakýře. Značka: klebemeister. Díky použitému lepidlu velmi šetrný k podkladu. Lepicí páska je koncipována tak, aby pod lepicí páskou nestékala žádná barva. Rozsah dodávky: 4 role zlaté pásky lepicí páska malířská po 19 mm x 50 m. Vylepšený průběh rovnosti při nalepení a obzvláště ostré hrany.
Značkaklebemeister #ad
Výrobceklebemeister #ad
Výška0
Délka0.75
Šířka7874
Číslo dílu1212

3. tesa

#ad

Tesa Malířská páska Professional – malířská krep z tenkého papíru Washi pro obzvlášť přesné nalepení při malířských pracích – pro vnitřní a vnější použití – 25 m × 38 mm

#ad
tesa #ad - Ostré a přesné barevné hrany jako od profesionálů: vysoce kvalitní malířská krycí páska z extra tenkého papíru Washi – vysoká přilnavost pro přesné nalepení bez barevných podložek.

Mnohostranně použitelný: lepicí lepicí páska drží na mnoha površích v interiéru i exteriéru – lze ji použít se všemi druhy barev, laků a lazur. Dné nepříjemné odstraňování zbytků lepidla: lepicí pásku lze v interiéru beze zbytku odstranit až 6 měsíců po použití – venku až 2 měsíce po použití. Vhodné pro náročné malířské práce: krepová krycí páska se snadno používá a je ideální pro profesionální natírání – bez rozpouštědel a šetrná k životnímu prostředí.
Značkatesa #ad
Výrobcetesa #ad
Výška1.5
Délka4.02
Hmotnost0.22
Šířka3.94
Číslo dílu56271-00000-00
Modelka56271-00000-01

4. klebemeister

#ad

Klebemeister 10 x role | 30 mm x 50 m maskovací páska pro malíře a lakýře

#ad
klebemeister #ad - Impregnace: u našeho zlatého pásku se nejedná o běžný malířský krepový pás. Lepicí páska odolná proti uv záření: krycí páska je odolná vůči UV záření až do 90 stupňů.

Naše malířská lepicí páska odpuzuje vodu a je odolná proti vlhkosti. Dné zbytky lepidla: díky vysoké kvalitě lze lepicí pásku beze zbytku odstranit. Rozsah dodávky: 10 rolí zlaté pásky lepicí páska malířská páska po 30 mm x 50 m. Těšte se na šetrné nalepení bez frustrací. Dný barevný přechod: zlatý pásek klebemeister je lepicí páska pro malířské práce, která se vyznačuje extra ostrým rovným průběhem.
Značkaklebemeister #ad
Výrobceklebemeister.eu #ad
Výška5.51
Délka13.19
Šířka5.51
Číslo dílu5647

5. Colorus

#ad

Lakovací páska,, Colorus 3 x profesionální malířská zlatá páska Soft Tape | malířská lepicí páska 50 mm x 50 m odolná vůči UV záření | lepicí páska pro velmi ostré barevné hrany | lakovací páska

#ad
Colorus #ad - Vynikající rovný průběh při nalepení zaručuje velmi ostrou a přesnou barevnou hranu | spolehlivě zabrání vytečení barev, lazur, atd. Pro dlouhodobé lepení v interiéru a exteriéru až 90 dní.

Rozsah dodávky: 3 x 50 m Colorus zlatý pásek 50 mm. Vysoká odolnost proti uv záření s bezpečným použitím až 90 dnů | vysoká odolnost proti vodě a odolnost proti vlhkosti díky speciální impregnaci | Lze ji zcela beze zbytku odstranit | Extrémně tenká a přiléhavá. Vlastnosti: profesionální páska washi tape od colorus je vyrobena z vysoce kvalitního akrylátového lepidla a je koncipována pro krátkodobé a dlouhodobé lepení v interiéru i exteriéru. Použití: ideální pro téměř všechny hladké a strukturované podklady | nejlépe se hodí pro obtížné podklady jako hliník, zinkový plech, plast atd.
ZnačkaColorus #ad
VýrobceColorus #ad
Výška1.97
Délka9.84
Šířka9.06
Číslo dílue-GB50BB-3
Modelkae-GB50BB-3

6. FAMA Fachbedarf für Malerwerkzeuge

#ad

Prémiový zlatý pásek 30 mm x 50 m | Profi Soft Tape odolný vůči UV záření | lakovací páska, odlepovací páska 12, krepová páska, jemná krepová páska

#ad
FAMA Fachbedarf für Malerwerkzeuge #ad - Množství: 12, 6 nebo 3 role | šířka: 30 mm délka: 50 m. Až 3 měsíce použití v interiéru i exteriéru. OdstranĚnÍ bez zbytŮ. Prémiový zlatý pásek ze speciálního papíru odolného proti UV záření v profesionální kvalitě. Velmi ostré barevné hrany, laků, žádné narušení barvy, atd.
ZnačkaFAMA Fachbedarf für Malerwerkzeuge #ad
VýrobceFAMA Fachbedarf für Malerwerkzeuge #ad

7. tesa

#ad

Odolná vůči UV záření a povětrnostním vlivům – 2 × 25 m × 25 mm, tesa Malířská páska VNĚ – tenká krycí páska pro extrémně přesné nalepení při malířských pracích v exteriéru

#ad
tesa #ad - Ideální pro nalepení v exteriéru: jemné malířské krep s vysokou přilnavostí – díky vysoké odolnosti proti UV záření a povětrnostním vlivům, perfektní pro venkovní použití – přesné výsledky jako od profesionálů.

Pro obzvlášť vysokou přesnost při natírání – dokonce i na lehce nerovném povrchu: Barevné hrany se podaří s extra tenkou lepicí páskou ještě přesněji – zcela bez ztmavující barvy. Během osmi týdnů beze zbytku odstranitelné: vhodné i pro zdlouhavé projekty – poté žádné nepříjemné odstraňování zbytků lepidla, žádné nepěkné stopy nebo poškození povrchu. Ekologické a udržitelné: bez rozpouštědel a vyrobeno převážně z obnovitelných surovin.
Značkatesa #ad
Výrobcetesa #ad
Výška1.97
Délka3.94
Šířka3.94
Číslo dílu56214
Modelka56214

8. varivendo

#ad

25 mm a 38 mm x 50 m zelená, varivendo Sada 3 ks profi + jemně krepová páska 19 mm

#ad
varivendo #ad - Tato lepicí páska se skládá ze speciálně impregnovaného krepového papíru, který je potažen měkkým lepidlem z přírodního kaučuku s dobrou přilnavostí a odolností proti stárnutí. Broušení za mokra. V oblasti lakování automobilů lze bez problémů použít pro většinu prací jako např. Rozsah dodávky: 1 x 19 mm x 50 m, 1 x 25 mm x 50 m, 1 x 38 mm x 50 m. Díky speciální impregnaci je obzvlášť odolný proti vodě a mokrém broušení. Použití: tato lepicí páska se výborně hodí pro všechny malířské a sádrové práce.
Značkavarivendo #ad
Výrobcevarivendo #ad
Výška1.69
Délka8.66
Hmotnost0.99
Šířka8.66
Číslo dílu8497
Modelka8497

9. Storch

#ad

Storch SunNYpaper speciální papírová páska Zlatý UV Medium Standard 5 x 25 mm x 50 m

#ad
Storch #ad - Se střední přilnavostí. Pro barvy a laky – v interiéru i exteriéru. S velmi vysokou odolností proti vlhkosti. Extra tenký, hladký speciální papír. Pro super ploché barevné hrany.
ZnačkaStorch #ad
VýrobceStorch #ad
Číslo dílu1808-001-5

10. Dpm tapes

#ad

Rahmen, Modellbau, 25 mm x 50 m, 3M 3434 Abdeckband für Karosserie, Silikone, blau 2 Rollen

#ad
Dpm tapes #ad - Originalprodukt – 3m von 3m, Erfinder des ersten Klebebandes und Weltmarktführer auf dem Automobilmarkt. Einfach sichtbar - die blaue Farbe ermöglicht eine einfache Identifizierung des wasserfesten Bandes. Wasserfest – beständig gegen wasser und Lösungsmittel, sorgt für eine hervorragende Haftung, auch wenn das Produkt nass wird. Beständig gegen hohe temperaturen – temperaturbeständig bis 110 °C für 1 Stunde. Premium kleber - hervorragende Haftung, die das Risiko minimiert, dass sich das Klebeband während der Arbeit löst.
ZnačkaDpm tapes #ad
VýrobceDipiemme srl #ad
Výška0.98
Délka1.18
Šířka5.04
Číslo dílu3434
Modelka3434