Top 10 DEEBOT T20 Omni Zubehör – Sady příslušenství k vysavačům

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ECOVACS

#ad

D-KT01-0022, filtr – originální příslušenství pro X1 e Omni/ X1 Omni bílá/ T10 / T10 Plus / T10 Turbo, ECOVACS Buddy Kit hlavní kartáč, boční kartáč

#ad
ECOVACS #ad - Vhodné pro deebot x1 omnibílé/t10/ t10 plus/ t10 TURBO. 1 x hlavní kartáč, 4 x boční kartáče, 3 x filtr jemného prachu. Pro delší životnost a optimální výkon vašeho robotického vysavače. Originální příslušenství od ECOVACS ROBOTICS. Jednoduchá montáž – není nutné žádné nářadí.
ZnačkaECOVACS #ad
VýrobceECOVACS #ad
Výška9.69
Délka8.31
Hmotnost0.88
Šířka3.31
Číslo díluD-KT01-0022
ModelkaD-KT01-0022

2. ECOVACS

#ad

ECOVACS Einweg-Staubbeutel für DEEBOT X1 Omni Auto-Empy Station

#ad
ECOVACS #ad - Darüber hinaus verhindert die Kindersicherung, dass Kinder aus Neugier falsche Operationen durchführen. Automatische 3-in-1-reinigungsstation mit hoher kapazität- 4 l getrennte rein-/abwassertanks unterstützen das wischen von maximal 360 ㎡ Fläche und füllt sogar vor dem Wischen automatisch sauberes Wasser für den Behälter auf. Die automatische reinigung und Lufttrocknung minimiert Bakterien und unangenehme Gerüche – die Wischtücher sind stets wie neu.
ZnačkaECOVACS #ad
VýrobceECOVACS #ad
Výška1.81
Délka8.27
Hmotnost0.31
Šířka6.77
Číslo díluD-DB03-0003
ModelkaD-DB03-0003
Záruka2 jahre.

3. ECOVACS

#ad

Filtr – originální příslušenství pro X1 Omni Black, D-KT01-0017, boční kartáč, ECOVACS Buddy Kit hlavní kartáč, X1 Turbo, X1 a X1 Plus

#ad
ECOVACS #ad - 1× hlavní kartáč, 4× boční kartáče, 3× filtr jemného prachu. Vhodné pro deebot x1 omniblack, x1, x1 turbo, X1 PLUS. Originální příslušenství od ECOVACS ROBOTICS. Jednoduchá montáž – není nutné žádné nářadí. Pro delší životnost a optimální výkon vašeho robotického vysavače.
ZnačkaECOVACS #ad
VýrobceECOVACS #ad
Výška9.57
Délka3.07
Hmotnost0.58
Šířka6.1
Číslo díluD-KT01-0017
ModelkaD-KT01-0017

4. AiLomey

#ad

AiLomey 8 kusů sáčků do vysavače příslušenství pro Ecovacs Deebot X1 Omni / T20 Omni, náhradní díly sáčků do vysavače DEEBOT X1 e Omni

#ad
AiLomey #ad - Snadná instalace metoda výměny a instalace je stejná jako u originálního příslušenství. Zasunutí pro rychlou a snadnou výměnu. Pravidelná výměna sáčků do vysavače zlepšuje celkový výkon robotických vysavačů X1Omni.

Bezpečné prostředí v porovnání s běžnou metodou čištění má sáček na prach silnou těsnicí vlastnost a snadnou likvidaci bez obláčku prachu. Prémiové materiály x1 omni sáčky se skládají z vysoce pevné 3vrstvé, super jemné vrstvy filtru z taveniny a 2vrstvých netkaných textilií. Může být kompatibilní s přístrojem ECOVACS DEEBOT X1Omni.

Kompatibilní modely sáčky do vysavače pro robotický vysavač ECOVACS DEEBOT X1 Omni / X1 e Omni. Velký poměr cena-výkon 8 vakuových pytlů pro automatickou likvidaci nečistot. Výrazně zachycuje prach, nečistoty a odpadky a zabraňuje jejich recirkulaci ve vzduchu ve vašem domě.
ZnačkaAiLomey #ad
VýrobceAiLomey #ad
Výška1.57
Délka10.63
Hmotnost0.49
Šířka7.87
Číslo díluHK11
ModelkaX1 Omni
ZárukaČ.

5. Odashen

#ad

4 Wischtücher, 2 Staubbeutel, 4 Hepa-Filter, Odashen 17-teiliges Ersatzzubehör-Set für Ecovacs Deebot X2 / X2 Omni / X2 Pro / DEX86 Staubsauger-Ersatzteile, 6 Seitenbürsten, 1 Hauptbürste

#ad
Odashen #ad - Das wischtuch kann mehr als 99 % des Staubs entfernen und Gerüche reduzieren. Lieferumfang: 1 walzenbürste, 6 seitenbürsten, 4 Hepa-Filter, 2 Staubbeutel, 4 Wischmopp-Pads.

Die hauptbürste verbessert das Staubsaugen und reduziert Verwicklungen. Die wischpads sind nach dem Waschen wiederverwendbar. Seitenbürste mit verschleißfestem nylonstreifen, staubbeutel hat eine große Kapazität, um mehr Staub zu halten. Hepa-filter ist waschbar und wiederverwendbar. Ersatz-zubehör-set, kompatibel mit ecovacs Deebot X2 / X2 Pro / X2 Omni / DEX86 Roboterstaubsauger Ersatzteile. Der filter ist aus hocheffizientem Filtermaterial hergestellt, er filtert effektiv 99% Staub.
ZnačkaOdashen #ad
VýrobceOdashen #ad
Číslo dílu1
Modelka1

6. AiLomey

#ad

4 sáčky na prach, náhradní díly pro vysavač Ecovacs Deebot X1 Turbo, 4 boční kartáče, 1 hlavní kartáč, 2 HEPA filtry, AiLomey Příslušenství pro Ecovacs DEEBOT X1 Omni / X1 e Omni, 4 ubrousky

#ad
AiLomey #ad - Před objednáním prosím zkontrolujte model vašeho stroje. Utěrky utěrky x1 turbo se přizpůsobí hraně, absorpce vody je silná a voda je rovnoměrnější. Všechny sady dílů nejsou originální, 4 boční kartáče, 4 sáčky na prach, 2 hepa filtry, ale naše dodávky pocházejí ze stejné OEM továrny a používají stejné materiály a procesy a vykazují stejný výkon.

Hlavní kartáč a boční kartáč hlavní kartáč x1 omni se skládá z gumových proužků, nylonových štětin a kvalitního materiálu ABS. Omyvatelný filtr x1 hepa filtr je vyroben z omyvatelného materiálu ABS, který dokáže efektivně filtrovat prach, částice a zvířecí chlupy. Kompatibilní modely sada příslušenství platí pouze pro vysavače Ecovacs Deebot X1 Omni / X1 e Omni / X1 Turbo.

Modrá část podložky na mop je vyrobena z tvrdého vlákna, které dokáže odstranit odolné skvrny a mop je velmi odolný proti znečištění. Boční kartáč má strukturu proti větru. Obsah balení1 hlavní kartáč, 4 čisticí tampony, 2 čisticí kartáčky. Jsou to materiály odolné proti opotřebení, které mohou proniknout hluboko do půdních štěrbin, aby odstranily prach a udržely nízkou hladinu hluku.
ZnačkaAiLomey #ad
VýrobceAiLomey #ad
ModelkaX1 Omni / X1 e Omni

7. Alloytool

#ad

1 gumový hlavní kartáč 4 sáčky na prach 4 utěrky 4 filtry 6 bočních kartáčů 1 čisticí kartáč, 20 kusů příslušenství pro robotický vysavač Ecovacs Deebot T20 Omni / T20e Omni

#ad
Alloytool #ad - Doporučení: aby váš robotický vysavač optimálně fungoval, doporučujeme měnit příslušenství každé 2-3 měsíce. Filtr a stírací polštářky: antibakteriální filtr s vrstvou aktivního uhlí filtruje 99, 5 % prachu, pylu a jiných alergenů a absorbuje pachy.

Může blokovat 99 % prachu, roztočů a jiných alergenních částic a odstranit vzniklý zápach. Kompatibilní s: sada příslušenství je vhodná pro robotický vysavač ecovacs deebot t20 omni / t20e omni. Gumový boční kartáč má dlouhou životnost a nedeformuje se, díky čemuž se skryté rohy efektivně čistí. Před objednáním prosím potvrďte model Vašeho přístroje. Hlavní kartáč: hlavní kartáč je vyroben z gumy s vynikající čisticí silou a dlouhou životností a může bez problémů odstranit rozcuchané chloupky.

Sáček do vysavače: sáček na prach má dobrý těsnicí výkon a skládá se z aktivního uhlí, vláken foukaných z taveniny a netkané textilie. Opakovaně použitelné utěrky z mikrovlákna jsou super savé a mohou snadno odstranit skvrny z vaší podlahy. Není originální, ale ve stejné kvalitě a velikosti jako originální náhradní díly. Pokud máte dotazy, jsme Vám kdykoli k dispozici.
ZnačkaAlloytool #ad
Výrobceboao #ad
Číslo díluDE-T20

8. ECOVACS

#ad

ECOVACS X2 Omni Saugroboter, Acc Kits, schwarz/weiß

#ad
ECOVACS #ad - Ecovacs robotics empfiehlt einen durchschnittlichen Wechsel der Hauptbürste einmal, Seitenbürsten zweimal und filtert 3 mal im Jahr. Keine Montage erforderlich. Kompatibel mit deebot x1 omnischwarz / X1 Turbo / x1 / X1 Plus Saugroboter und Mop-Reiniger. Enthält 1 hauptbürste, 4 Seitenbürsten und 3 hocheffiziente Filter.
ZnačkaECOVACS #ad
VýrobceECOVACS #ad
Výška3
Délka10
Hmotnost0.88
Šířka8
Číslo díluD-KT01-0017
ModelkaD-KT01-0017

9. KEEPOW

#ad

KEEPOW 15 kusů náhradních dílů sada příslušenství pro Ecovacs Deebot OZMO 950 920 yeedi 2 hybridní robotický vysavač 1 hlavní kartáč + 3 filtry + 8 bočních kartáčů + 3 hadříky

#ad
KEEPOW #ad - Doporučení: doporučujeme vyměnit příslušenství deebot ozmo 950 každé 2 až 3 měsíce v závislosti na četnosti použití, aby byl zaručen maximální výkon přístroje. Nová sada: celkem 15 kusů příslušenství sada pro vysavače ecovacs deebot ozmo 950 920 Prémiová kvalita: vysoce kvalitní filtr, 5, hepa filtrační materiál a filtrační účinnost pm2, který má silnou čisticí sílu, bakterie, vlasy, alergeny, prach, roztoče atd.

Dosahují 99 %. Všechny produkty keepow mají záruku výrobce 1 rok a právo na vrácení zboží 30 dní bez otázek. Kompatibilita: tato sada příslušenství pro filtrační kartáče je kompatibilní s robotickým vysavačem ecovacs deebot ozmo 950 920 Snadná instalace a používání, zacvakne pro rychlou a snadnou výměnu.

Utěrky se skládají z ultra jemného hadříku z ručníků, nečistoty, lze prát a znovu použít. Náhradní díly s 1 hlavním kartáčem + 8 bočními kartáči + 3 filtry + 3 mopy. V případě problémů nás neváhejte požádat o pomoc. ZÁruka: keepow se snaží svým zákazníkům nabízet to nejlepší v oblasti produktů a zákaznického servisu.
ZnačkaKEEPOW #ad
VýrobceKEEPOW #ad
ModelkaOZMO 950 920

10. ANBOO

#ad

ANBOO 8 kusů sáčků do vysavače s aktivním uhlím kompatibilní s vysavačem ECOVACS DEEBOT X1 Omni / X1 e Omni / T20 Omni / T10 Omni

#ad
ANBOO #ad - Pravidelnou výměnou sáčků na prach lze zachovat výkon vysavače a prodloužit jeho životnost. Snadná instalacejednoduše odstraňte použitý filtrační sáček vysavače a vyměňte jej za nový. Vrstva s aktivním uhlímnáš sáček na prach má dodatečnou vrstvu aktivního uhlí, která dokáže efektivně absorbovat pachy a efektivně filtrovat houby.

Doporučujeme vyměňovat filtrační sáčky vysavače každé 2 až 3 týdny, aby byl zachován výkon vysavače. Velký objem sáčky na prach mají velkou kapacitu a mohou absorbovat nečistoty a usazeniny až 30 dní, což výrazně snižuje potřebu časté výměny sáčků a umožňuje uživatelům čistit bez problémů a bezstarostně po celé týdny. Aktivní uhlí má relativně složité póry, extrémně vysokou adsorpční schopnost a je netoxické a neškodné.

Rozsáhlá kompatibilita tyto sáčky do vysavače jsou kompatibilní s vysavači X1 Omni / T20 Omni / T10 Omni. Vysoce kvalitní materiálfiltrační sáčky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního vláknitého filtru a netkané textilie, které efektivně odstraňují nečistoty, pyl a malé částice prachu. Před nákupem prosím zkontrolujte model vašeho robota! Vliesová látka je biologicky odbouratelná a nepoškozuje životní prostředí, protože se během 90 dnů za přírodních podmínek rozkládá.
ZnačkaANBOO #ad
VýrobceANBOO #ad
Hmotnost0.95
Číslo díluANBOO-QIU105
ModelkaANBOO-QIU105