Top 10 Bluetooth Kopfhörer Low Noise – Sluchátka s potlačením šumu

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. TOZO

#ad

TOZO HT2 bezdrátová Bluetooth sluchátka Over-Ear s hybridním aktivním potlačením hluku, ovládání aplikací –, křišťálově čisté hovory, audio s vysokým rozlišením, doba přehrávání 56 hodin, hluboké basy

#ad
TOZO #ad - Celodenní komfort a nastavitelný design bezdrátová sluchátka tozo ht2 používají ultra měkké náušníky z proteinové kůže, aniž byste se cítili dobře. Skládací design skládací a lehký design vám umožňuje složit sluchátka přes uši bluetooth a umístit je všude. S komfortem aplikace tozo můžete zcela jednoduše přepínat mezi různými ekvalizéry a užívat si svou oblíbenou hudbu kdykoli a kdekoli – pro ultimativní personalizovaný zážitek z poslechu.

Jedno nabití stačí k poslechu více než 700 skladeb nebo k doprovodu několika letů na dlouhé vzdálenosti. Kromě toho podporuje bezdrátové i kabelové připojení, takže neexistuje jediný způsob připojení. Díky tomu jsou ideální sluchátka pro práci z domova nebo sledování vašeho oblíbeného filmu. Ať už se jedná o dunění v metru nebo blábolení v kanceláři, efektivně minimalizuje rušení a zajišťuje tak nesrovnatelný zážitek z poslechu. Doba hraní až 56 hodin s dobou hraní až 56 hodin v režimu anc off jsou naše bluetooth sluchátka přes uši třikrát delší než jiná bluetooth sluchátka.

Potlačení hluku anc & enc s hybridním algoritmem anc a 3 anc mikrofony nabízí sluchátka ht2 mimořádné potlačení hluku v širokém frekvenčním rozsahu. Sluchátka můžete jednoduše uložit do tašek a cestovních kufrů a zabrat tak méně místa v batohu, což je perfektní pro cestování, sport a každodenní použití. Vynikající potlačení šumu enc navíc umožňuje mluvit jasně a zřetelně i na hlučných silnicích. Kabelové a bezdrátové spojení vybaveno duálními 40mm ovladači, sluchátka tozo ht2 vám přinášejí vynikající hi-res zvuk s vyváženými hlubokými basy, abyste měli lepší zážitek z poslechu.
ZnačkaTOZO #ad
VýrobceTOZO #ad
Výška2.3
Délka6.3
Šířka7.5
Číslo díluHT2
ModelkaHT2

2. TOZO

#ad

Křišťálově čisté hovory, doba přehrávání 56 hodin, hluboké basy, audio s vysokým rozlišením, TOZO HT2 bezdrátová Bluetooth sluchátka přes uši s hybridním aktivním potlačením hluku, ovládání přes

#ad
TOZO #ad - Díky tomu jsou ideální sluchátka pro práci z domova nebo sledování vašeho oblíbeného filmu. Sluchátka mohou také automaticky nastavit úhel tak, aby vyhovovaly uživatelům s různými tvary hlavy. S komfortem aplikace tozo můžete zcela jednoduše přepínat mezi různými ekvalizéry a užívat si svou oblíbenou hudbu kdykoli a kdekoli – pro ultimativní personalizovaný zážitek z poslechu.

Vynikající potlačení šumu enc navíc umožňuje mluvit jasně a zřetelně i na hlučných silnicích. Při kabelovém spojení vytvářejí nadrozměrné dynamické 40mm měniče Hi-Res zvuk pro výjimečnou jasnost a detaily. Ať už se jedná o dunění v metru nebo blábolení v kanceláři, efektivně minimalizuje rušení a zajišťuje tak nesrovnatelný zážitek z poslechu. Kromě toho podporuje bezdrátové i kabelové připojení, sluchátka tozo ht2 vám přinášejí vynikající Hi-Res zvuk s vyváženými hlubokými basy, takže neexistuje jediný způsob připojení. Potlačení hluku anc & enc s hybridním algoritmem anc a 3 anc mikrofony nabízí sluchátka ht2 mimořádné potlačení hluku v širokém frekvenčním rozsahu.

Díky 3, když je baterie vybitá, 5mm audio kabelu můžete bez námahy přepnout do kabelového režimu, a tak zaručit nepřerušovaný požitek z hudby. Celodenní komfort a nastavitelný design bezdrátová sluchátka tozo ht2 používají ultra měkké náušníky z proteinové kůže, které vám umožní je nosit po dlouhou dobu, aniž byste se cítili dobře. Inteligentní aplikace tozo app vychutnejte si různé hudební styly s aplikací tozo český jazyk nelze zaručit, která nabízí velký výběr ekvalizérů pro přizpůsobení zvuku vašim preferencím.
ZnačkaTOZO #ad
VýrobceTOZO #ad
Výška2.3
Délka6.3
Šířka7.5
Číslo díluHT205
ModelkaHT2

3. soundcore

#ad

Soundcore Bezdrátová Bluetooth Over-Ear sluchátka Anker Q20i s hybridním aktivním potlačením hluku, personalizace přes aplikaci, doba hraní 40 h v režimu ANC, audio s vysokým rozlišením, hluboké basy

#ad
soundcore #ad - Hybridní aktivní hluková zásuvka: díky kombinaci 2 interních a 2 externích mikrofonů rozpoznávají sluchátka externí zvuky, jako například hluk letadel a automobilů a snižují je mimořádně efektivně až o 90 %. Vnímat okolní zvuky: pokud chcete vědomě vnímat své okolí, například při hlášeních ve veřejné dopravě, při překročení silnice nebo pokud chcete zůstat ve spojení se světem kolem sebe, jednoduše přepněte do režimu průhlednosti sluchátek s potlačením hluku.

Profil zvuku v přesnosti výšky: sluchátka s potlačením hluku mají dynamické 40mm ovladače, které vytvářejí detailní zvuk a syté rytmy s technologií BassUp. Audio výstup probíhá automaticky z potřebného zařízení, ať už pracujete na notebooku nebo chcete přijímat telefonní hovor. Aplikace pro přizpůsobení ekvalizéru: stáhněte si aplikaci soundcore pro upřesnění zvuku pomocí nastavitelného ekvalizéru a 22 přednastavených možností.

Duální spojení: spojte se současně se dvěma zařízeními přes bt 5. 0 a snadno mezi nimi přepínejte sem a tam. Jsou také kompatibilní s hi-res certifikovaným audiem přes AUX kabel, aby poskytly více detailů. Díky funkci rychlého nabíjení potřebuje q20i pouze 5 minut nabíjení, aby vám umožnil další 4 hodiny přehrávání. Doba hraní 40 hodin a rychlé nabíjení: s výdrží baterie 40 hodin v režimu anc a 60 hodinami v normálním režimu můžete nerušeně dojíždět bez přemýšlení o nabíjení.
Značkasoundcore #ad
VýrobceAnker #ad
Výška3.15
Délka6.93
Hmotnost0.54
Šířka7.28
Číslo díluA3004Z11
ModelkaA3004G11
Záruka2 roky

4. co2CREA

#ad

CO2CREA Tvrdý Cestovní mobilní telefony Etui taška pro Sennheiser PXC 550 sluchátka

#ad
co2CREA #ad - Případ je nárazuvzdorné prachotěsné a vodotěsnost, chraňte Váš oblíbený přístroj před boulemi promáčknutím a poškrábáním. Materiál: eva, barva: černá. Pro prodej je case pouze přístroj a příslušenství není součástí dodávky. Co2crea taška pro sennheiser pxc 550 sluchátka Case ochranný obal pouzdro Brašna.
Značkaco2CREA #ad
Výrobceco2CREA #ad
Výška3
Délka9
Hmotnost0.68
Šířka9
Číslo díluUK-sennheiserpxc550-714
ModelkaUK-sennheiserpxc550-714

5. Ankbit

#ad

Křišťálově čisté hovory, 90 hodin přehrávání přes uši, LDAC Hi-Res Wireless Audio, skládací Bluetooth headset s mikrofonem, Ankbit Bezdrátová sluchátka E500Pro+ s hybridním aktivním potlačením hluku

#ad
Ankbit #ad - Jedinečný režim průhlednostikromě aktivního potlačení šumu mají naše sluchátka e500pro+ anc také jedinečný režim transparentnosti. Použijte anc k potlačení rozptýlení nebo použijte režim průhlednosti pro vychutnání okolí, abyste mohli přirozeně komunikovat se svým okolím – perfektní na cesty do práce, do kanceláře, doma nebo na cesty.

Potlačení šumu anc+encs hybridní technologií potlačení šumu anc a enc jsou sluchátka ankbit e500pro+ koncipována tak, aby filtrovala okolní zvuky, eliminovala rušivé zvuky, nabízela vynikající zážitek ze sluchátek s potlačením hluku a zlepšovala kvalitu zvuku. Bluetooth 5. 2 & duální spojeníbezdrátová bluetooth sluchátka e500pro+ využívají nejmodernější technologii bluetooth 5. 2, která může nabídnout stabilní spojení až 50 stop. Podporuje současné spojení se dvěma zařízeními Bluetooth. Přesněji řečeno, s dynamickým 40mm ovladačem nabízí audio výstup s vysokým rozlišením, který vám nabízí velký výběr detailů a jasnost, tak certifikaci LDAC, technologie LDAC přenáší třikrát více dat do sluchátek E500Pro+ Bluetooth než přes standardní Bluetoot kodeky.9

90 hodin extrémně dlouhá výdrž baterie bezdrátová sluchátka e500pro+ mají integrovanou baterii s velkou kapacitou, že doba přehrávání hudby v režimu anc dosahuje 60 hodin, 5 hodiny nabízí 90 hodin poslechu. Sluchátka z eloxovaného hliníku mají technický mechanismus, který umožňuje každému ušnímu boltci se nezávisle otáčet a vyrovnávat tlak. Podporuje také rychlé nabíjení s výdrží baterie 5 hodin po 5 minutách nabíjení.
ZnačkaAnkbit #ad
VýrobceAnkbit #ad
Hmotnost0.55
ModelkaE500Pro+
Záruka1 rok

6. soundcore

#ad

Bluetooth sluchátka Soundcore od Anker Life Q30, Hi-Res Sound, EQ v aplikaci, pohodlné držení, hybridní aktivní izolace hluku, 40 h baterie, individuální režimy, spojení 2 zařízení černá

#ad
soundcore #ad - Nepřetržitá hudba: vychutnejte si 40 hodin bezdrátového přehrávání v režimu izolace hluku nebo dokonce 60 hodin hraní ve standardním režimu A pokud někdy spěcháte, jsou vaše sluchátka nabita během 5 minut na další 4 hodiny hudby.

Jsou pokryty dokonce i frekvence až 40 kHz. Komfort je důležitý: sametově měkké náušníky z paměťové pěny sluchátek Life Q30, integrované do měkké kůže, poskytují flexibilní komfort při práci nebo poslechu hudby. Aktivní potlačení hluku: efektivně snižuje až 95 % veškerého rušivého hluku zvenku, jako například auta a letadla – ideální pro hudbu na cestách nebo ve hlučném prostředí.

Individuální režimy: "transport" pro hluk v letadle, "outdoor" pro silniční provoz a vítr, jakož i "Indoor" pro kancelářské zvuky a hovory v pozadí – perfektní řešení pro každou situaci. Audio hi-res: vyvážené středy tónů, křišťálově čisté výšky s 40mm audio ovladači pro hluboký, intenzivní zvukový profil Hi-Res.
Značkasoundcore #ad
VýrobceAnker #ad
Výška3.07
Délka7.68
Hmotnost0.6
Šířka7.09
Číslo díluA3028011
ModelkaA3028
Záruka12 měsíců

7. Bose

#ad

Bose Bezdrátová Bluetooth sluchátka QuietComfort SE, černá, s měkkým pouzdrem

#ad
Bose #ad - Design přes uši: bezdrátová sluchátka bose nabízejí nejvyšší komfort při nošení po celý den. Věrná reprodukce: zvuková architektura triport bose quietcomfort 45 zajišťuje hluboký, plný zvuk. 15minutové rychlé nabíjení vydrží až 3 hodiny, s přiloženým audio kabelem si můžete hudbu užívat ještě déle.

Režim quiet- a aware: režim quieting sluchátek zajišťuje úplné snížení hluku, režim Aware vám umožní vnímat okolí přes sluchátka Around-Ear a současně poslouchat hudbu. Výdrž baterie až 24 hodin: doba přehrávání bose quietcomfort 45 činí 24 hodin na jedno nabití. Bezdrátová sluchátka s potlačením okolního šumu: perfektní symbióza snížení hluku, pohodlí při nošení a špičkového zvuku.

Bose active eq umožňuje špičkový zvuk při každé hlasitosti – při tiché hudbě zůstávají basy rovnoměrné, při hlasité hudbě jasné. Měkká umělá kůže, nárazuvzdorný nylon a nízký přítlak jsou stejně robustní a pohodlné. Bose používá malé mikrofony pro detekci a měření okolního hluku, které se pak redukují protisignálem.
ZnačkaBose #ad
VýrobceBose #ad
Výška4
Délka6
Hmotnost0.66
Šířka9
Číslo dílu866724-0500
Modelka866724-0500
Záruka2 roky výrobce

8. soundcore

#ad

Bluetooth sluchátka Soundcore od Anker Life Q30, hybridní aktivní izolace hluku, 40 hodin baterie, Hi-Res Sound, individuální režimy, spojení 2 zařízení modrá, pohodlné držení, EQ v aplikaci

#ad
soundcore #ad - Nepřetržitá hudba: vychutnejte si 40 hodin bezdrátového přehrávání v režimu izolace hluku nebo dokonce 60 hodin hraní ve standardním režimu A pokud někdy spěcháte, jsou vaše sluchátka nabita během 5 minut na další 4 hodiny hudby.

Individuální režimy: "transport" pro hluk v letadle, "outdoor" pro silniční provoz a vítr, jakož i "Indoor" pro kancelářské zvuky a hovory v pozadí – perfektní řešení pro každou situaci. Jsou pokryty dokonce i frekvence až 40 kHz. Komfort je důležitý: sametově měkké náušníky z paměťové pěny sluchátek Life Q30, integrované do měkké kůže, poskytují flexibilní komfort při práci nebo poslechu hudby.

Audio hi-res: vyvážené středy tónů, křišťálově čisté výšky s 40mm audio ovladači pro hluboký, intenzivní zvukový profil Hi-Res. Aktivní potlačení hluku: efektivně snižuje až 95 % veškerého rušivého hluku zvenku, jako například auta a letadla – ideální pro hudbu na cestách nebo ve hlučném prostředí.
Značkasoundcore #ad
VýrobceAnker #ad
Výška3.07
Délka7.68
Hmotnost0.58
Šířka7.09
Číslo díluA3028031
ModelkaA3028

9. Bose

#ad

Bílá, univerzální velikost, Bluetooth sluchátka, Bezdrátová sluchátka Bose QuietComfort 45 Noise Cancelling, mikro

#ad
Bose #ad - Technologie bose active eq umožňuje dosáhnout špičkového zvuku při každé hlasitosti – při tiché hudbě zůstávají basy rovnoměrné, při hlasité hudbě zůstává zvuk čistý. Měkká umělá kůže, nylon odolný proti nárazu a nízký přítlak – díky kombinaci všech těchto vlastností jsou sluchátka robustní i komfortní zároveň.

Věrná a přirozená reprodukce: zvuková architektura triport zajistí hluboký, plný zvuk. Režim quiet a aware: režim quiet zajišťuje úplnou redukci hluku, režim Aware umožňuje vnímat vaše okolí přes sluchátka Around-Ear, zatímco současně posloucháte hudbu. Bezdrátová sluchátka noise cancelling: perfektní symbióza redukce hluku, pohodlí při nošení a špičkového zvuku.

Bose používá malé mikrofony k detekci a měření okolního hluku, který se pak redukuje pomocí opačného signálu. Design over-ear: bezdrátová sluchátka nabízejí maximální komfort i při celodenním nošení. Výdrž baterie až 24 hodin: doba přehrávání činí 24 hodin na jedno nabití. 15minutové rychlé nabíjení umožní až 3 hodiny poslechu a díky přiloženému audio kabelu si můžete svou hudbu vychutnávat dokonce ještě déle.
ZnačkaBose #ad
VýrobceBose #ad
Výška6
Délka3
Hmotnost0.97
Šířka7.24
Číslo dílu866724-0200
Modelka866724-0200
Záruka2 roky

10. BERIBES

#ad

BERIBES Bluetooth sluchátka přes uši, hluboké basy, rychlé nabíjení,, sluchátka Active Noise Cancelling s mikrofonem, transparentní režimy, audio s vysokým rozlišením, doba hraní 65 h v režimu ANC

#ad
BERIBES #ad - Díky tomu můžete slyšet externí zvuky, takže můžete bez problémů slyšet zprávy v letadle nebo v metru nebo zjistit, aniž byste museli sluchátka sundat. Sluchátka s technologií bassup vytvářejí vyvážené hluboké basy a zajišťují realističtější a přirozenější hudební zážitek. Nabízíme 6měsíční záruku vrácení peněz a 12měsíční záruku, kontaktujte nás kdykoli, a my vám odpovíme do 10 hodin.

Vynikající zvuky s křišťálově čistou čistotou a detailní zvuk a syté hovory jsou velmi jasné a přirozené. Tato funkce propouští okolní hluk, snižují hlasitost a zesilují hlas. Hi-res audio sluchátka bezdrátová přes 5. 3 bluetooth silnější basy, širší dynamika a zvuk, který se blíží originálu. Aktivní potlačení hluku – efektivně snižuje až 95 % veškerého rušivého hluku zvenčí, jako například auta a letadla – ideální pro hudbu na cestách nebo v hlučném prostředí. Hi-res audio - over ear bluetooth sluchátka s potlačením hluku mají dynamické 40mm ovladače, bohatší detaily, které vytvářejí tato sluchátka potlačující hluk. Doba opakování 65 hodin – bezdrátová bluetooth sluchátka mají výkonnou kapacitu baterie, doživotní bezstarostnou uživatelskou podporu, užijte si 40 hodin bezdrátového přehrávání v režimu izolace hluku nebo dokonce 65 hodin hraní ve standardním režimu! A pokud spěcháte, pokud máte dotazy k výrobku, jsou sluchátka nabitá během 5 minut na další 4 hodiny hudby! Jedinečný uživatelský design – ergonomicky tvarované náušníky zajišťují pohodlný střih a prodyšné, měkké náušníky z proteinové paměťové pěny nabízejí kompletní zakrytí uší a odlehčení tlaku.

Transparentní režim – sluchátka s potlačením okolního šumu zachycují pomocí integrovaných mikrofonů okolní hluk, co se děje kolem vás, zatímco se sníží část hluku.
ZnačkaBERIBES #ad
VýrobceBERIBES #ad
Hmotnost0.72
Číslo díluBEWH305BB-de
ModelkaWH305B
Záruka18